Звички, які програмують на бідність.

zvytski-bidnyakivНаші звички впливають на фізичний і емоційний стан і фактично програмують нашу поведінку і зумовлюють життя. Серед них є такі, від яких варто триматися подалі, виключити зі свого життя і всіляко уникати.

 

 

 

1. Звичка жаліти себе

Звички бідності починаються з безперервною жалості до себе і оплакування своєї невдало склавшоїся долі. Не та фігура, не ті доходи, не та освіта, не та квартира, не та погода, не та продавщиця в супермаркеті – все, абсолютно все навколо може виявитися приводом для жалю до себе і нарікань на своє невезіння.
Тим часом люди, які звикають постійно жаліти себе, швидко втрачають співчуття оточуючих. Жаліти такого бідолаху можна до нескінченності, але ж щось потрібно робити і самому. Вічного іпохондрика цураються, від нього нічого не чекають (він може тільки хникати), його не кличуть в компанії. В результаті у нього залишається критично мало особистих зв’язків, без яких практично неможливо зробити кар’єру, потрапити в цікавий проект. Жаліти себе – це найкращий спосіб мати низькооплачувану роботу і сіре існування.

2. Звичка на всьому економити

Якщо в магазині ви першим ділом шукаєте відділ з розпродажем, якщо думаєте, що колегам на роботі платять більше, при тому що працюють вони менше вашого, якщо ніколи і нікому не даєте в борг, не залишаєте офіціантам чайових і вважаєте, що з вашою зарплатою не можна народжувати дитину, – то, швидше за все, звички бідності в вас вже сидять.
Аналітики кажуть, що прагнення до тотальної економії – це не ознака розумної ощадливості, а показник того, що у людини немає балансу між доходами і витратами. Заможна людина якраз готова платити за речі їхню реальну вартість. А, крім того, готова платити за чужу працю – і того ж чекає від інших.

3. Звичка все оцінювати в грошах

Тільки запрограмовані на бідність люди вважають, що щасливим можна бути тільки за умови, якщо отримувати зарплату з безліччю нулів. Що не можна радіти життю і бути щасливим, якщо немає дорогого одягу, власного особняка, престижного автомобіля. Соціологи стверджують, що, відповідаючи на запитання: «Що вам потрібно для щастя?», перераховувати матеріальні цінності починають тільки бідні.
Люди з високими доходами називають вірну любов і дружбу. При цьому власне багатством вони не називають рахунок у банку. На їхню думку, багаті – це ті, хто здатний залучати гроші, організовувати нові види бізнесу буквально на порожньому місці. По-справжньому успішна людина не залежить від обсягів власного мішка із золотом.

4. Звичка панікувати, коли закінчуються гроші

Коли тільки при одній думці про те, що ви можете потрапити під скорочення, у вас частішає пульс, це може бути ознакою внутрішньої програми бідності. У багатих людей гроші не є незмінною величиною: сьогодні вони є, завтра немає. І так по колу.
5. Звичка витрачати більше, ніж заробляєш
Ви працюєте на двох роботах, але все одно грошей не вистачає? Пора щось змінювати! Якщо людина не розуміє, чим один кредит відрізняється від іншого, то багатою вона точно не буде.

6. Звичка займатися справою

Якщо не я, то хто ж? Психологи кажуть, що люди, які займаються нелюбою справою, потенційно готові до невдач і бідності. Причиною є почуття, що викликають у них необхідність робити неприємні їм справи. Щоб викорінити цю звичку, необхідно робити не те, що комусь потрібно, а те, що викликає найбільше задоволення. Тільки в цій області можна добитися відмінних результатів!

7. Звичка триматися подалі від родичів

У всіх потомствених багатіїв сім’я – це сама охороняєма цінність на світі. Адже саме в ній можна знайти розраду і підтримку, коли у всіх інших сферах життя трапляється криза.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар