«Золота» вправа

«Золота» вправаЗ давніх часів люди поважали золото. Через прагнення володіти великими запасами цього дорогоцінного металу люди починали війни і битви один з одним. Жінки та чоловіки хотіли володіти розкішними золотими прикрасами.

Але що ж такого магічного має в собі золото? Його колір, наповненим сяйвом і життям, притягує і вселяє в людей щастя. Золото дарує не просто миттєве відчуття радості, а почуття впевненості, свободи і щастя, яке зберігається на довгий час. Однак не кожен з нас має злиток золота, який буде підтримувати психологічний стан, тому ми спробуємо долучитися до золотого сяйва щастя з допомогою «золотої» вправи.

Перед початком вправи з кольоротерапії прийміть зручну позу, закрийте очі. Тепер спробуйте уявити, що перед вами лежить злиток золота. Він притягує до себе ваш погляд, випромінюючи золотисту енергію. Його промені доходять до вас і обволікають приємним теплом ваше тіло. Ви відчуваєте, що енергія щастя проникає всередину вас. Вам ставати добре і спокійно.

Тепер уявіть, що злиток золота, який лежить перед вами, починає нагріватися і плавитися. Спробуйте уявити образ свого щастя, яку форму вона має. Тепер, коли золото стало рідким, вилийте його в форму і дайте металу охолонути. Час очікування анітрохи не напружує вас, а навпаки дає відчуття розслаблення і величезної радості. Це відбувається тому, що образ вашого щастя стоїть перед вами відлитий в золоті. Постарайтеся зафіксувати це образ і душевний стан, який зараз відчуваєте, у своїй свідомості.

Подякуйте золоту і поступово виходьте зі стану медитації.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар