«Жовта» вправа

«Жовта» вправаДля зміцнення інтелекту та розвитку творчих здібностей в кольоротерапії застосовують «жовту» вправу. Вона також дозволяє розвинути комунікативні здібності та налагодити спілкування з іншими людьми.

Жовтий колір є кольором позитиву і радості. Якщо ви хочете підняти собі настрій, відчути свободу та позбавитися від боязкості, вам варто використовувати цю вправу.

Займіть зручне для вас положення і закрийте очі. Ви також можете включити музику для релаксації, я рекомендую яскраву, позитивну і в той же час розслаблюючу музику.

Уявіть, що високо над вами розташовується біла куля, яка містить в собі відтінки інших кольорів. Подумки попросіть кулю послати вам енергію жовтого кольору.

Тепер ви бачите, золотий промінь, який спрямовано у вашу сторону. Поступово ви відчуваєте, як його енергія проникає в вас і повільно розливається по всьому тілу. Ви відчуваєте тепло і прилив сил, а також розвиток творчих та розумових здібностей.

Золота енергія підсилює вашу впевненість у собі і знімає з вас обмеження в спілкуванні, тепер контакти з людьми приносять вам задоволення і дозволяють вирішити безліч проблем.

Відчуйте щастя і радість. Збережіть цей стан у себе на 5-10 хвилин, потім подякуйте жовтому коьору і повільно виходьте зі стану медитації.

 

Оцініть статтю
Додати коментар