Закомплексованість в сексуальних відносинах.

frigidnosti-zhenschiny-prichinyНа сьогоднішній день велика кількість людей відчувають сексуальні комплекси. Хтось звертається за допомогою до фахівців, а деякі намагаються впоратися з проблемами самі. У даній статті будуть описані і розглянуті деякі причини, і способи боротьби з закомплексованістю в ліжку.

У країнах Європи вже давно прийшла сексуальна революція. А в країнах колишнього Радянського Союзу у людей залишається якийсь бар’єр в плані сексуальної розкутості. У сімейних парах досі переважають місіонерські пози, оральний секс вважається неприйнятним, а про анальний взагалі можна забути. Причиною є внутрішні страхи, з якими все-таки потрібно боротися, а почати слід з любові до себе і свого тіла.

Сексологи запевняють, що в сексуальній закомплексованості є частина провини самого виховання. Суть полягає в тому, що багато батьків соромляться або просто не вважають за належне повідати своїм дітям про такий термін, як секс. Вирощені ще на радянських статутах, вони просто не знають, як же розповісти дитині, наприклад, про статеві органи, а деякі навіть про те, що дівчинка у свій час починає відвідувати гінеколога, хлопчики уролога. І, виходячи з цього, можна припустити, що саме ці чоловіки і жінки досі займаються сексом у темряві, не змінюючи пози.

У жінок бувають гормональні збої, наприклад, після пологів, прийняття різних гормональних препаратів, під час клімаксу. Після пологів зазвичай все збої проходять самостійно, чоловікам просто слід недовго почекати і набратися терпіння. У період настання клімаксу обставини складаються складніше. Звернувшись вчасно до лікаря, який призначить необхідні ліки, жінка зможе ще довго насолоджуватися інтимною близькістю зі своїм чоловіком.

Як не дивно, але у чоловіків теж існують комплекси, вони бояться своєї неспроможності в ліжку. Йому досить одного лише страху для того, щоб повністю закритися в собі. Проблема криється глибоко в підсвідомості і такого чоловіка потрібно постійно хвалити, показуючи наскільки він затребуваний.

Щоб досягти будь -яких просувань, допоможуть деякі хитрощі.

• Перше, що необхідно зробити, це перестати соромитися одне одного і навчитися любити своє тіло.

• Відпустити всі погані думки, розслабитися.

• Експерименти в ліжку допоможуть подолати всі бар’єри.

• Варто забігти в магазин інтимних товарів, оскільки там теж можна знайти щось новеньке для відносин.

• Жінка обов’язково повинна купити собі красиве нижню білизну і ажурні панчохи.

• Крапля духів, свічки, келих вина, морепродукти, романтична музика зроблять свою справу і додадуть романтики.

Варто запам’ятати ще деякі нюанси. Вони полягають у тому, що тіло жінки, його запах, манить чоловіка на первісному підсвідомості і являє собою найяскравіший афродизіак.

Залишається порадити, частіше балувати один одного маленькими сюрпризами і не забувати говорити про свої почуття, тоді буде любов і гармонія у стосунках.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар