Яких дівчат потрібно уникати?

Яких дівчат потрібно уникати?Напевно, Бог хоче, щоб ми зустріли спочатку кілька поганих людей, щоб потім, зустрівши хорошу, ми розуміли, яке щастя бути разом з такою людиною.

Кожен хлопець хоче одружитися на дівчині, яка зробить його щасливим. Однак багато дівчат – природжені ошуканки… Вони можуть виглядати чарівно, мило посміхатися, дивитися прямо в очі і ненав’язливо щебетати, підмальовуючи губи або поправляючи зачіску. Вони можуть бути такими красивими, чарівними та загадковими, що створюють у хлопця ілюзію, що вона все зробить, щоб він став самим щасливим на світі.

Але зв’язавши своє вільне життя з однією з таких дівчат, хлопець чітко усвідомлює, що одружуватися на такій йому не слід було.

Розлучення – справа клопітка і нервова, тим більше, якщо у пари вже є спільні діти. Враховуючи це, ми вирішили підказати чоловікам, яких типів дівчат потрібно уникати, щоб стати щасливим:

1. Стерва

В підступні тенета, розставлені цим типом дівчат, хлопці трапляються найчастіше. Виглядає стерва завжди елегантно і стильно, вона бездоганно одягається, відвідує салони краси, фітнес клуби і любить, коли її хлопець водить по дорогих кафе і ресторанам.

Вона зневажливо висловлюється про тих, хто з якихось причин не зміг досягти великих успіхів у житті і не відповідає високим стандартам. Стерва мало розповідає про своє життя, навчання або роботу, довгий час не знайомить хлопця зі своїми батьками і родичами. Близьких подруг у неї немає, але в контакті у неї числяться в друзях багато дівчат, з якими вона знайома, але дружити в реальному житті ніхто з них з нею не бажають. Тому що стерва воліє обманювати всіх, щоб виглядати краще, ніж вона є. Її не люблять всі, хто працює або навчається з нею разом через те, що вона егоїстична, самозакохана і самовдоволена.

Тому стерва в дитинстві часто змінює школи, а в дорослому житті не може довго працювати на одному і тому ж місці. Нерідко стервозність в дівчині поєднуються ще й з дурістю. В лапи стервозних дівчат найчастіше трапляються хлопці, які не вибирають пару самі, а чекають, коли їх вибере жінка. Зрадівши тому, що нарешті він знайшов чарівну і забезпечену дівчину,( а саме так виглядають стерви, хоча це не завжди відповідає дійсності!) вони, не роздумуючи, ведуть її в загс.

Сімейне життя зі стервою перетворюється в суще пекло, адже головне для цієї жінки в чоловікові – це гроші. Вона конфліктна і скандальна. Любить лаятися тільки з-за того, щоб довести, що вона гідна кращого життя, ніж він їй забезпечує. Працювати, доглядати за дітьми і готувати стерва не любить, основний її засіб маніпуляції чоловіком – це секс – дам або не дам.

Щоб не потрапити в пастку стерви, вибирайте собі пару не по одягу, красивому зовнішньому вигляду і ступеню забезпеченості, а зверніть увагу на такі якості характеру, як працьовитість, повага до інших, доброта, дружелюбність і терплячість.

2. Брехуха

Немає межі чоловічий наївності. Він призначає їй побачення, а вона бреше йому прямо в обличчя, що вона не зможе з ним сьогодні зустрітися з-за того, що у неї курси англійської або що їй треба йти у фітнес-клуб. Йому б відразу піти в цей клуб і перевірити, говорити його дівчина правду чи ні, але він замість цього воліє переносити побачення і готовий носити на руках цю брехуху.

Він дзвонить їй на телефон, а той недоступний. На питання: “Чому ти вимкнула мобільний телефон?”, брехуха відповідає, що вона не відключала, це були збої в мережі або що вона не чула дзвінка. Друзі і знайомі хлопця добре знають, що її дівчина постійно вішає йому локшину на вуха, але воліють мовчати з-за того, що у них немає доказів.

В результаті маємо –  весілля, квіти і сімейне життя, повне розчарування. Чоловік завжди буде танцювати під дудку жінки-брехухи, готувати, прати і сам виховувати дітей. Його улюблена дружина буде постійно приходити з роботи тільки пізно ввечері, коли вже вечеря готова, а діти сплять. Увійшовши в двері, вона одразу пустить крокодилячі сльози, розповідаючи чергову казку про те, що начальник у неї такий “монстр”, змушує її щодня затримуватися на роботі, відправляє підвищувати кваліфікацію на якісь курси і не платить їй ту зарплату, скільки в ній зазначено в договорі. Стежити за такою брехухою або заглянути в її сумку багато чоловіків просто бояться, щоб не виявити докази її брехні і не довелося йому назавжди з нею розлучитися.

Але бути щасливим поруч з жінкою, яка не розуміє, що брехати аморально, неможливо. Господиня і мати вона погана. Щоб не виконувати домашню роботу і не доглядати за дитиною, вона буде прикидатися хворою або втомленою, а чоловік, взявши на себе роль домогосподарки і няні, не зможе досягти кар’єрних висот і забезпечити хороше життя своїй сім’ї. З матері-брехухи візьмуть приклад діти, які також будуть брехати своїм батькам і коханим.

3.Повія

Зустрівши дівчину, яка легко погоджується на секс і веде себе в ліжку як ураган, багато хлопців просто втрачають голову. Зв’язавшись з нею, вони забувають про існування інших дівчат і більше не заглядають в порносайти. Поряд з такою дівчиною хлопець відчуває себе справжнім мачо і думає, що він володіє такими чоловічими достоїнствами, що здатний задовольнити будь-яку жінку в ліжку без всяких прелюдій і ласок.

Він не розуміє, що тут справа не в його силі, а слабкості його коханої дівчини, яка не може відмовити не тільки йому, але й усім чоловікам, не байдужим до неї. Під час букетно-цукеркових залицянь хлопець не помічає, що відірвати погляд від принад її подруги не може не тільки він, але і його друзі.

Подруг у повії немає, так як вона переспала з усіма хлопцями. Звичайно, стати вірною дружиною повія не може, у сімейному житті у неї буде незліченна кількість коханців, а чоловікові доведеться тільки терпіти, як йому дружина наставляє роги.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

  1. Stilgar Ben Fifrawi

    Є добра книжка “Женщина. Учебник для мужчин” Олега Новоселова

    Відповіcти