Якщо в шлюбі стало нудно

Якщо в шлюбі стало нудно
Під нудьгою в шлюбі багато хто має на увазі купу проблем, які ніхто не намагається вирішувати, та й не хоче.

Жінок дуже часто дістає побут і те, що кожен день одне і те ж: готування, прання, прибирання, догляд за дітьми. Чоловік не намагається допомогти, ігнорує, пара нікуди не ходить разом, кожен зайнятий своїми, але не спільними справами. Жінці так хочеться уваги і турботи, але замість цього все відбувається по замкнутому колу: готування, прання, прибирання…

Що ж робити? Не розлучатися ж!

Найчастіше найпоширеніша проблема – це недолік уваги з боку дружини і з боку чоловіка. Ви згадуєте, як колись просто так гуляли по парку або набережній, а тепер ваші вечори проходять біля монітора телевізора або на кухні біля плити. Таких прикладів можна навести величезну кількість. Якщо подібні ситуації вам знайомі, то потрібно починати діяти – ліквідувати брак уваги. Причиною його може бути те, що ви психологічно втомилися один від одного, втратили емоційний зв’язок, який був на ранньому етапі відносин.

Коли люди тільки починають зустрічатися, у них з’являється блиск в очах, закоханість, захоплення один одним, з’являється емоційний зв’язок, вони вірять, що так буде вічно. Але це не так, з часом пара звикає один до одного, все стає таким звичним.

Є думка, що відносини людей, які люблять один одного, з часом стають подібними роботі. Різниця тільки в тому, що замість заробітної плати ви отримуєте згоду і взаєморозуміння. Одне можна стверджувати сміливо: не можна пускати розвиток відносин на самоплив. Над ними потрібно працювати, щоб збереглася та Іскорка, яка і звела вас разом.

Щоб повернути колишній емоційний зв’язок, потрібно відновити дружні стосунки. Частіше збирайтеся разом, обговорюйте проблеми, новини і, звичайно ж, мрії. Важливими також тут будуть фізичні контакти: поцілунки, обійми і інтимні відносини. Чоловік збирається на роботу – постарайтеся чмокнути його на прощання в щоку або губи. Повірте, він піде заробляти гроші з іншим настроєм.

Дружинам не варто ігнорувати чоловіка, питайте, як справи, що нового на роботі, обговорюйте переживання і проблеми, щоб він не відчував себе непотрібним. Згадуйте, куди ви ходили, як тільки починали зустрічатися, якими улюбленими були ваші місця, спробуйте їх знову відвідати.

Другою причиною непорозумінь може бути недолік нових відчуттів, емоцій і подій. Атмосфера в сім’ї може бути позитивною, але чоловікові або дружині хочеться чогось нового. Якщо ваша друга половинка хоче все залишити, як є, то спробуйте її переконати, зацікавити.

Найчастіше таке прагнення до нового відвідує молодих мам. Вони довго доглядали за дитиною, це забирає багато сил і енергії, а вільного часу майже немає.

Але тепер ваш малюк виріс і ви можете спокійно приділяти собі час: займатися малюванням, танцями, йогою або відвідувати фітнес-центр. Обговоріть свої прагнення з чоловіком і знайдіть загальне захоплення. Також попросіть чоловіка про допомогу в прибиранні і готуванні: і корисно, і приємно.

Нові відчуття і емоції можна поповнити приємними сюрпризами і подарунками один для одного. Подумайте, про що так давно мріє ваш чоловік або дружина? Може, пора втілити це в життя? Дуже оригінальними сюрпризами можуть бути любовні записки вранці. Після них тільки додасться сил і заряд на весь день, ви будете постійно думати один про одного і нудьгувати. Непоганим варіантом буде і планування спільної подорожі та відпустки. Враховуйте побажання один одного і прислухайтеся до думки обох сторін.

Підводячи підсумки, можна сказати, що будь-яке приємне божевілля може стати зворотним квитком в колишнє, щасливе життя. Ризикуйте, підключайте свою фантазію, не обділяйте другу половинку  увагою і у вас все обов’язково вийде.

Оцініть статтю
Додати коментар