Як зрозуміти, що чоловік зраджує

Як зрозуміти, що чоловік зраджуєЯкщо ви почали питати себе – “А чи не зраджує мені чоловік?”, мабуть, так воно і є. Адже, якщо б все було як раніше, ви б, ймовірно, не ставили собі це питання. Подружня зрада – це один з найсильніших ударів по відносинам і не кожен шлюб зможе витримати це. Тому, якщо ви помітили , що щось змінилось у ваших відносинах, станьте більш уважною до того, що відбувається з вашим чоловіком.

Як же дізнатися, чи має ваш чоловік стосунки на стороні? Зраджуюючи, чоловіки зазвичай йдуть на багато що, щоб їх не розкрилася таємниця. Перш, ніж звинуватити вашого чоловіка у зраді, краще отримати які-небудь докази, які могли б підтвердити ваші слова. Інакше він може просто заперечувати всі звинувачення.

Те, як чоловіки ведуть себе в період зради, має загальні риси. Тому вам необхідно шукати ці подібності, щоб точно визначити, чи зраджує вам ваш чоловік. Не намагайтеся протистояти вашому чоловіку до тих пір, поки у вас не буде доказів. Це може стати причиною того, що він стане обережнішим у своїх діях і вам складніше буде його зловити.

Ознаки того, що ваш чоловік вам зраджує:

Обман чоловіки зазвичай видають суттєві зміни в тому, як він стежить за собою, у його звичайних звичках. Прикладом цього може послужити більш часте, ніж зазвичай гоління без видимих на те причин, запис в тренажерний зал, зміна зачіски, часті купання і покупка нового одягу, нижньої білизни.

Ваш чоловік пізніше повертається з роботи або частіше став їздити у відрядження. Якщо, звичайно, зарплата вашого чоловіка не відображає всієї цієї додаткової роботи, це може стати для вас ознакою того, що потрібно ставитися більш уважно до дрібниць. Наприклад відстежувати пробіг автомобіля, час, коли він їде і приїжджає з роботи. Ви можете випадково виявити, що він взяв невелику відпустку на роботі, але не нагадав про це вам.

Ще одна ознака того, що ваш чоловік вам зраджує, є збільшення витрати фінансів. Якщо чоловік зраджує, це, як правило, коштує йому грошей. Витрати на квіти, вечеря, вино, романтичні подарунки, вихідні поза домом (під приводом роботи) – все це гроші, які він повинен був витрачати на вас і вашу родину. Слідкуйте за збільшенням витрат вашого чоловіка.

Стільниковий телефон дуже міцно увійшов в наше життя. Тому складно припустити, що якщо у вашого чоловіка завелася коханка, вони не спілкуються по стільниковому телефону. Підозрілою поведінкою чоловіка може стати покупка другого стільникового телефону або окремої сім-карти. Навіть якщо ваш чоловік не має окремого стільникового телефону, ви можете зробити деталізацію дзвінків з міського телефону і перевірити всі вихідні дзвінки.

Так само дуже важливо стежити за поведінкою під час самих телефонних розмов. Зокрема вхідні дзвінки, де він понижує голос або вішає швидко трубку, виходить на балкон, щоб дзвонити і приймати дзвінки поза межами чутності – така поведінка має насторожити вас.

Інший тип  ознак того, що ваш чоловік вам зраджує, може полягати у змінах в сексуальному житті. Приміром зрадники часто перестають займатися коханням зі своєю дружиною або навпаки хочуть сексу частіше, ніж їх звичайні сексуальні запити. Скористайтесь можливістю при черговому занятті любов’ю, щоб оглянути тіло чоловіка на наявність синців на шиї або подряпини на спині.

Можливо стануть помітні зміни в поведінці свого чоловіка у відношенні до вас або до дому(сім’ї) в цілому. Наприклад в іграх з дітьми або в яких-небудь діях по господарству він буде менш зацікавлений, ніж зазвичай. З вами він може припинити ділитися своїми думками або запитувати вашої думки. Так само він може стати більш дратівливим і легко будь-які сварки можуть переходить у гнів. Він може використовувати будь-які розбіжності як привід для того, щоб піти з дому. Будь-яка нетипова, зовнішньо нелогічна поведінка може бути ознакою того, що щось відбувається. На початку він може стати більш уважним, ніж зазвичай, але з плином часу ця уявна уважність притупиться і чоловік буде шукати привід причепитися до вас, щоб спробувати виправдати роман у своїх думках.

Звичайно, існують і більш явні ознаки зради, такі як помада на комірі або запах незнайомих парфумів від його тіла (або одягу), обручка в задній кишені брюк або нез’ясовні маленькі сувеніри. Якщо він проявляє притаманне бажання бути корисним у пранні білизни, перевірте його нижню білизна на наявність плям. Перегляньте його гаманець, кишені і бардачок машини на наявність презервативів, папірців з адресами і телефонами.

Інтернет так само може послужити ознакою зради. Особливо, якщо він проводить багато часу за комп’ютером, після того, як ви лягли спати. Перегляньте уважно електронну пошту, якщо є можливість, на наявність вхідних повідомлень. З історії, збереженої в браузері комп’ютера, можна переглянути ті сторінки, які відвідував ваш чоловік у вашу відсутність. Таким чином можна вийти на профілі в соціальних мережах, відвідувані ним. Якщо історія в браузері відсутня, то її видаляють або навмисно настроюють браузер так, щоб вона не зберігалася.

Інтернет зробив легким способи знайти людей для позашлюбних зв’язків. Існують тисячі веб-сайтів, присвячених виключно людям у шлюбі, які бажають знайти стосунки “на стороні”. Так само існує прямий зв’язок між розвитком інтернету і постійним зростанням числа розлучень.

Ще один спосіб – це довіритися власній інтуїції. Якщо ваше передчуття говорить вам, що щось не так, то це часто виявляється кращим ознакою того, що чоловік вам зраджує.

Для жінок, які виявили, що їхні чоловіки їм зраджують, це може бути руйнівним. Вони ніколи не думали, що в їх відносинах може мати місце зрада.

Якщо ви підозрюєте, що це може статися і з вами, оцініть ситуацію тверезо, відключивши емоційний рівень сприйняття, не зліться, отримайте докази і зробіть те, що вважаєте за потрібне. Зрештою, в цьому випадку прощення або розставання буде повністю залежати від вас.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

 1. Stilgar Ben Fifrawi

  Треба зрозуміти, що чоловік не буде зраджувати просто так.
  Значить дружина почала “пиляти” його та “виносити мізки”, дружмна перестала слідкувати за собою та бути бажаною.
  Припустимо, що дружина почала стежити за чоловіком і виявила зраду? І що?
  Робити істерики та шантажувати чоловіка?
  Чи змінити свою жіночу поведінку та знов стати бажаною?
  І напишіть кращє замітку з назвою “ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЖІНКА ЗРАДЖУЄ” 🙂

  Відповіcти
  1. admin автор

   Будь ласка. Як дізнатися, чи не зраджує дружина?

   Відповіcти