Як зрозуміти, що чоловік відчуває до жінки.

shho-cholovik-vidchuvaye-do-zhinkyЛюбов завжди говорить з нами мовою почуттів. Закохані чоловік і жінка відчувають на собі цей вплив і таким чином намагаються донести один одному важливі послання. Жінкам тут набагато простіше, адже спиратися на інтуїцію, висловлювати свої почуття – це природний для них стан, чого не можна сказати про чоловіків, які здебільшого живуть в розумному світі слів і дій.

Як зрозуміти, що чоловік відчуває? Як дізнатися, що коїться у нього всередині і відрізнити справжню любов від легковажного ставлення? Ось головне питання, яке хвилює сьогодні багатьох жінок, що вступають на стежку створення відносин.

Для того, щоб знайти вірний шлях до розуміння чоловіка, кожна жінка свідомо чи несвідомо проходить три важливих етапи:

СПОСТЕРЕЖЕННЯ
На початковому етапі пізнавання один одного досить складно знайти ключі і підходи до повного взаєморозуміння. У цей період важливо бути найбільш спостережливою і як слід вивчити свого супутника. Чоловік проявляє себе різними способами, які легко можна не тільки розпізнати, але і розшифрувати.

Рух і вчинки. Зацікавлений чоловік легко входить в тактильний контакт, намагається привернути до себе увагу різними способами і охоче здійснює послужливі дії. Тон його голосу в цьому стані звичайно м’який і делікатний, а очі – наповнені й іскряться.
Якщо ви хочете зрозуміти, що чоловік відчуває по відношенню до вас, зверніть увагу на його поведінку в момент вашої присутності. Скутість – це природний стан чоловіка, який відчуває велику симпатію і тяжіння. Справа в тому, що в цей момент він хоче виглядати якнайкраще, бажаючи сподобатися і справити враження, тому починає стежити за кожним своїм проявом і деколи стримувати себе.

Спілкування. У випадку, якщо чоловік всерйоз захоплений вами, він обов’язково почне проявляти свою ініціативу в спілкуванні. Для такого чоловіка вкрай важливо заволодіти вашою увагою і серцем, тому часті дзвінки, смс, нескінченні бесіди – все це ознака симпатії та захопленості.

Турбота. Закоханий чоловік відчуває потребу в тому, щоб бути потрібним. Тому якщо ви спостерігаєте надмірну опіку і турботу по відношенню до себе, знайте, що цей чоловік потребує вас і дуже бажає бути потрібним. Здатність захистити від небезпек, бути надійним і проявляти свої найкращі чоловічі якості – це одна з найбільших здібностей по-справжньому закоханого чоловіка.

БЕСІДА

Мабуть, на цьому етапі ви зможете отримати найбільш адекватну та об’єктивну інформацію про почуття вашого партнера. Вся суть в тому, щоб запитувати й уточнювати у чоловіка все, що ви хочете дізнатися про його внутрішній світ, безпосередньо цікавитися про його почуття. Саме це убезпечить вас від забобонів і нерозумних припущень. У процесі відвертої бесіди можна відкрити весь внутрішній світ людини і дізнатися про його переживання, думки і плани. Найголовніше тут – створити атмосферу повної довіри і безпеки. Саме на цьому тримається більшість щасливих сімейних пар, які просто напросто вміють розмовляти один з одним!

РІВНІ ВІДНОСИН
Після відвертих бесід можна зробити деякі висновки. Однім з найбільш важливих завдань на цьому етапі є визначення рівня взаємин. Необхідно зрозуміти, як розвиватимуться ваші стосунки далі. Краще, якщо ви будете здійснювати цей процес спільно.

Справа в тому, що існує 3 основних рівня взаємин:

  • Партнерство. Такого роду відносини будуються тільки на вигоді або можливостях спільної співпраці.
  • Дружба. Може виявитися і так, що вельми зацікавлений у вас чоловік не має наміру будувати з вами серйозні стосунки і взагалі бачить вас максимум в якості друга, з яким приємно бути самим собою і розмовляти по душам. Так що усвідомите це спочатку!
  • Любов. Це щирі відносини, засновані на любові, взаєморозумінні та повазі. Це те, що призводить до довгого і щасливого спільного життя.

Вивчайте свого партнера, влаштовуйте важливі бесіди, визначайте подальший розвиток відносин і тоді ви точно будете знати, що відчуває ваш чоловік і чого він хоче.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

2 × one =