Як зробити дружину щасливою.

Щаслива жінкаЯкщо ви хочете бачити поряд з собою щасливу дружину, то втілити в життя наступні рекомендації.

1. Проявляйте повагу.

Не змушуйте вашу дружину здогадуватися, чому ви затримуєтеся на роботі. Зателефонуйте їй і скажіть з якої причини ви затримуєтеся. Незайвим буде згадати при розмові, що ви любите її і дуже скучили.

Проявляйте повагу до своєї дружини в громадських місцях: подавайте їй руку при виході з транспорту, відкривайте двері і пропускайте її вперед, допомагайте нести сумки.

2. Приділяйте їй свій час і увагу.

Серед завантаженого робочого графіка знаходите хвилину, щоб подзвонити і поцікавитися як у неї справи. Хоч раз на місяць проводите разом час поза домом (сходіть в кіно, кафе, парк і тому подібне).

Робіть їй приємні сюрпризи. Наприклад, подаруйте букет квітів просто так, а не по якомусь приводу; купіть їй приємну дрібницю.

3. Іноді віддавайте перевагу її інтересам.

Наприклад, якщо ваша дружина пообіцяла своїм батькам відвідати їх разом з вами, а ви в цей день плануєте зустрітися з друзями, то пожертвуйте своїм інтересом заради неї. Також не сидіть цілий вечір перед телевізором або комп’ютером, приділіть своїй дружині хоча б годину, щоб поспілкуватися з нею.

4. Захоплюйтеся своєю дружиною.

Знайдіть у характері вашої коханої позитивні якості і щиро підкреслюйте їх. Ваше захоплення буде звучати переконливіше, якщо ви вимовите його при ній у колі своїх друзів або спілкуючись з кимось по телефону (так, щоб вона чула).
Робіть своїй дружині компліменти. Наприклад, частіше підкреслюйте, що у неї гарні очі, струнка фігура, блискуче волосся і ніжні руки.

5. Зрозумійте, чого вона хоче.

Якщо ваша дружина мріє змінити свою професію, то посприяйте їй у цьому. Допоможіть їй реалізувати свої таланти і повірити в свої сили. Намагайтеся допомагати втілювати її мрії в життя.

6. Частіше торкайтеся до неї.

Коли ви йдете на роботу – обійміть і поцілуйте її. Якщо ви йдете по вулиці – візьміть її за руку або обійміть за талію. Увечері запропонуйте їй зробити масаж. Такі знаки уваги допоможуть дружині відчути, що ви про неї дбаєте і любите.

7. Візьміть на себе частину її обов’язків.

Постарайтеся, щоб ваша дружина не була перевантажена домашніми турботами. Час від часу періть одяг, готуйте, мийте посуд, виносьте сміття. Вона оцінить вашу допомогу!

8. Будьте вдячним.

Вона багато для вас робить – готує, прибирає, виховує дітей. Не сприймайте поглажену білизну і смачну вечерю як само собою зрозуміле, адже вона докладає до цього багато зусиль. Вручіть їй в знак подяки квітку або цукерку. Головним є не презент, а те, щоб вона розуміла, що ви цінуєте її працю.

9. Більше часу проводіть разом.

Хоча б раз на рік намагайтеся проводити відпустку удвох з дружиною, залиште дітей під наглядом бабусі з дідусем.

10. Вислуховуйте свою дружину.

Часто вашій дружині не потрібні поради, а їй просто потрібно, щоб її вислухали. Не перебивайте її і дивіться на неї розуміючим і зацікавленим поглядом.

Якщо ваша дружина буде щаслива разом з вами, то вона зробить все, щоб і ви були щасливі.

Оцініть статтю
Додати коментар