Як зробити дівчину щасливою?

Як зробити дівчину щасливою?Ймовірно, багато чоловіків замислювалися над питанням: як зробити дівчину щасливою. На жаль, деякі починають про це думати занадто пізно, коли дівчина вже нещаслива і хоче розлучитися. На таких хлопців раптом знаходить осяяння, що вони щось робили не так і тепер їм слід негайно виправитися, щоб їх улюблена все-таки залишилася з ними, а не пішла в пошуках нового хлопця та нового щастя.

Давайте поміркуємо над тим, що ж таке щастя в загальнолюдському сенсі? Щастя – це баланс баланс…все, що нам необхідно. Згадаймо знаменитий радянський мультфільм “Золота антилопа”, коли султан хотів зловити золоту антилопу, щоб вона забезпечувала його безмежним потоком золотих монет. Однак, коли він отримує таку кількість золота, що вони закидали його повністю, султан починає кричати, що цього достатньо. Всьому є межа, баланс, який не можна порушувати.

Всі люди різні. У кожної людини є свої мрії та бажання, хоча існують і загальнолюдські потреби. Тому у кожної дівчини щастя індивідуальне, але з наявністю спільних бажань. Приміром, дівчатам подобається, коли їх обіймає і цілує кохана людина. Однак, якщо ці обійми і поцілунки будуть повторюватися по сто разів на дню, то в кінцевому підсумку їй це набридне, так як баланс цієї необхідності буде порушений. Дівчатам необхідна ласка, красиві слова, визнання в любові, однак якщо ви відчуваєте, що їй вже ніяково від усього цього, тоді зробіть паузу. З’їжте “Твікс”, як говориться в рекламі =).

Дівчата почувають себе щасливими, коли отримують подарунки. Усі люблять отримувати подарунки. Однак якщо ви при кожній зустрічі будете дарувати що-небудь, то в кінцевому підсумку привчите її до цього. Вийде, що дівчина буде чекати вже не вас, а те, що ви принесете. Буде вона в цьому випадку щаслива? Спірне питання. Подарунки робити потрібно, але необхідно контролювати цей процес.

Як же зрозуміти, що необхідно дівчині в даний момент?

Тут вам потрібно проявити трохи уваги. Коли дівчині чогось не вистачає, вона дасть вам це зрозуміти натяками, знаками в розмові, в поведінці. Необхідно прислухатися до того, що вона говорить, придивлятися до того, що вона робить. На самому початку відносин чоловіки більш уважні до цих знаків. Але після деякого часу відносини стають буденними, тому увага притупляється і можна втратити багато чого, що дівчина намагається до вас донести.

Отже, якщо ви хочете зробити вашу дівчину щасливою, будьте більш уважні до неї, навіть тоді, коли вам не до неї. Обіймайте та цілуйте її не менше трьох разів на день, іноді даруйте квіти і подарунки. Але не тільки на день народження або 8 березня. Періодично виводьте дівчину на прогулянку, в кіно, в клуб. Якщо ви знаходитесь на відстані, не забувайте телефонувати 2-3 рази в день просто так, а не тільки тоді, коли ви справді скучили або вам щось потрібно. Не забувайте про баланс. Якщо відчуваєте, що дівчину щось не влаштовує, зрозумійте причину та усуньте її.

Не варто забувати просту істину: ставтеся до інших так, як хотіли б, щоб ставилися до вас. Якщо ви розумієте, що ведете себе не правильно по відношенню до дівчини, будьте впевнені – у відповідь отримаєте те ж саме.

Оцініть статтю
Додати коментар