Як знайти своє призначення?

pryznachennyaПризначення людини – найголовніша причина наших дій. І просто необхідно знати, як знайти своє призначення, свою мету. Цілі – це бажані досягнення, до яких направлений кожен крок нашого життєвого шляху.

Вашою метою може бути створення власної справи, але призначення при цьому – обслуговувати інших людей або допомагати їм.

Ви можете поставити собі мету – купити будинок з п’ятьма кімнатами, розкішною вітальнею і басейном, але призначення ваше полягає в тому, щоб, купивши такий прекрасний будинок, порадувати родину новими кімнатами і додатковими зручностями. Тобто, призначення нового будинку полягає в невловимих еманаціях щасті і радості інших. 

Для чого ми живемо на землі? Щоб оточити себе якомога більшою кількістю речей або щоб прожити активне і повноцінне життя?

Призначення – це сенс, який ми приписуємо своїм цілям і діям. Ми відкриваємо сенс своїх дій, коли запитуємо себе, чому ми хочемо того чи цього.
Призначення відповідає на питання, чому ми хочемо того, чого ми хочемо. Мета – це те, чого ми хочемо. Призначення є початковою причиною і мотивуючим фактором у житті.
Призначення незримою ниткою йде слід за нашими вчинками. Саме тому відомі люди не просто ставлять цілі, вони спочатку заявляють про своє призначення.

Якщо ви не знаєте, в чому полягає ваше призначення, запитайте себе: «Про що я зараз думаю і чому я думаю про це? До чого я прагнув до сьогоднішнього моменту, але не робив ніяких дій, і чому досі мені так хочеться цього досягти?». Відразу ви не отримаєте відповіді на всі питання, але якщо ви хоча б задумаєтеся про це, рано чи пізно відповіді стануть зрозумілі .

Визначаючи своє призначення, ви зможете оцінити, наскільки вірний ваш шлях. Ми часто налаштовуємося на придбання матеріальних цінностей, положення в суспільстві або кар’єру, але ці цілі безглузді і можуть ніколи не принести вам задоволення.

Прислухайтеся до голосу своєї істинної пристрасті і захоплення, який нерозривно пов’язаний з вашим призначенням, і ви усвідомлюєте, наскільки щасливішим і насиченішим стало ваше життя.

Щоб зрозуміти, чи живете ви в відповідності зі своїм призначенням, корисно поставити собі запитання: «Якби мені не доводилося заробляти собі на життя, на що б я витрачав свою енергію?»
Якщо час від часу ви будете задавати собі таке питання, то ви самі вирішите, живете ви в відповідності зі своїм призначенням.

Щастя не можна взяти в руки. Ключем до щастя є наше призначення в житті, яке зводиться до придбання того, що ми хочемо. Люди, зайняті пошуком сенсу життя, найчастіше тяжіють до приємного проведення часу, що дає задоволення, або шукають щастя в спілкуванні з коханою людиною.

Але рано чи пізно, всі приходять до розуміння, що справжнє щастя не в накопиченні матеріальних благ, а в розвитку в собі здібності більше віддавати, ніж брати.
Побачивши своє призначення в чомусь більшому, ніж у придбанні тих чи інших речей, ми зможемо зосередити свої сили на допомозі іншим людям і бути при цьому по-справжньому щасливими. І тоді нам не доведеться вимірювати свою значимість заробленими грошима або просуванням по службі. Критерієм нашої значущості стане наше самовираження, наше вище «я».

Думаю, що ви згодні, наскільки важливим є пошук призначення в нашому житті.
Шукайте своє призначення і буде вам щастя!

Оцініть статтю
Додати коментар