Як знайти своє покликання в житті.

poklykannya

Зрозуміти, як знайти своє покликання в житті – це мета кожної людини. Якщо ви в змозі зробити це – ви будете жити щасливим і задоволеним життям.

Деякі люди раніше інших знайшли своє покликання; і вони – щасливчики, бо точно знають, що робити зі своїм життям.

Решті з нас може бути важко знайти його (а іноді практично неможливо), розібратися в собі, особливо в цьому постійно мінливому сучасному світі.

У кожної людини є в житті покликання. Згідно тлумачних словників воно визначається, як «сильний внутрішній імпульс до певного ходу дій, особливо коли супроводжується переконанням у Божественному впливові».

Іншими словами, ви сильно хочете щось робити і одночасно переконані, що саме це робити ви і повинні. Покликання людини – унікальне і самобутнє по своїй суті; воно знаходиться в союзі з вашими особистісними рисами і талантами.

Протягом всього вашого життя ваше покликання «спливало» знову і знову, іноді в незрозумілих речах, цілях або галузях, які ви проігнорували. Коли ж ви «перебували» у своєму покликанні, ви мали глибоке почуття спокою і всепоглинаюче почуття особистого задоволення.

2 думки з пошуку покликання людини

Є дві думки про пошуки покликання в житті:

1. “Покликання – це відповідь на потреби”.

Озирніться навколо, і ви побачите світ, який вас потребує. Чи можете ви допомогти тим, хто потребує? Здорово. Це думка стверджує, що, якщо ви бачите спосіб допомогти комусь, – це і є ваше покликання. Якщо є щось хороше, що ви можете зробити, то ви просто зобов’язані зробити це.

2. “Покликання – це слідування своїй пристрасті”.

Ваше серце знає, для чого ви були створені. Ви можете довіряти своєму серцю. Як тільки ви відчуваєте до чогось азарт і інтерес, ви відгукуєтеся на це і встаєте на “правильну дорогу”.
Говард Турман якось сказав: “.. Не запитуйте себе, що потрібно світу Запитайте себе, що робить вас« живим », а потім підіть і робіть це Тому що світу потрібні люди, які повинні« жити »”.

На жаль, обидві цих думки трагічно помилкові.

Перша веде до безпристрасного існування, в якому вас переслідують тільки зобов’язання.

Друга є в певній мірі небезпечною, тому що можна безцільно бродити від одних «гострих» відчуттів і пошуків пригод до інших, без здійснення яких-небудь дій.

Як знайти своє покликання: практичне вирішення

Воно передбачає вдумливе поєднання власних навичок, необхідних світу, і вашого власного бажання.

  • По-перше, виявіть свої основні вміння. За що люди постійно дякують вам? За які вміння цінують і визнають?
  • По-друге, подивіться на потреби, які оточують саме вас. Наприклад, якщо ви підприємець, це може означати знайти “свій” ринок, перш ніж створити свій продукт.
  • По-третє, подумайте про те, що ви любите робити. Те, що дійсно цікавить вас у житті.

Тепер складіть все це разом. Перетин ваших умінь, потреб інших і того, що ви любите – хороша відправна точка, щоб почати досліджувати ваше покликання.

Якщо ви щось вмієте і любите робити і, до того ж, воно потрібне світу – чи не це ваше призначення?!
Якщо відповідь на всі перераховані вище питання – “так”, і ви відчуєте світ у вашому серці, тоді ви знаходитеся в правильному місці.

Як і багато речей у житті, знайти своє покликання – це свого роду парадокс. Адже покликання людини є сумішшю пристрасті, умінь і відповідей на потреби світу. Ви можете або прийняти, або ігнорувати.

5 питань у допомогу

Якщо ви хочете дізнатися, який же шлях обрати або як знайти своє покликання у житті, відповіді на наступні питання можуть допомогти вам у цьому.

1. Які Ваші таланти?

З’ясування того, що у вас добре виходить – ваші природні таланти, здібності та сильні сторони – може значно допомогти Вам знайти свою мету.

2. Що підходить Вашої особистості?

Дослідження своєї особистості допоможе вам визначити, де вам найкраще буде процвітати, де ви будете найбільш щасливі і продуктивні.

3. Що має для Вас значення?

Більшість з нас хотіли б бути значними, щоб залишити слід, запам’ятатися чимось.
Що найбільше вас турбує в цьому світі? Які області життя мають для вас значення і сенс?

4. Які моменти у Вашому житті самі запам’ятовуються?

Часто наше життя формують незабутні, надзвичайні або непередбачені переживання, які роблять нас тими, ким ми є сьогодні.

Вони можуть бути найщасливішими, сумними або наповнені найбільш спантеличуютчими моментами в нашому житті. Які моменти ви хотіли б пережити? А про що ви хочете забути? Знайдіть і дотримуйтесь усього, що робить вас щасливим.

5. Які Ваші мрії життєві?

Не обмежуйте себе і свої мрії сьогоднішнім днем. Те, про що ви постійно мрієте – це все не дарма. Це справжні, чесні вказівки на ваше покликання, ваші найпотаємніші бажання. Нехай ці мрії надихають вас і ведуть в правильному напрямку.

У кожного з нас є сотні «покликань» в нашому житті – деякі великі, а деякі маленькі. Замість однієї «мети життя», у нас насправді набагато більше можливостей, щоб випробувати багато чого з того, що приносить нам життя.
Присвятіть кілька хвилин, думаючи про своє покликання. Це може бути щось явне у вашому житті, роботі або це може бути замаскованим під щось інше.

Розуміння, як знайти своє покликання в житті – це процес. Не падайте духом, якщо він не проходить легко. Просто тримайте відкритим серце і розум і пам’ятайте, що ви завжди зможете знайти свою мету в житті, якщо ви дійсно цього хочете.

Оцініть статтю
Додати коментар