Як змінити чоловіка

Як змінити чоловікаРідкісна жінка так чи інакше не бажала б змінити звички і звички чоловіка, партнера, друга. Не буває так, щоб все влаштовувало в людині – розкидає одяг, не прибирає зі столу, не грає з дитиною…У всіх свої причини гніватися на чоловіків. Ви витрачаєте багато часу й сил на переконання, лаєтеся, а результату все немає.

В результаті настає той день, коли ваша друга половинка зривається і тікає від всіх ваших спроб його змінити. І в нових відносинах він вже чомусь не розкидає одяг, прибирає зі столу і душі не чає в дитині.

Чому ж так трапляється, що одна жінка легко підлаштовує чоловіка під себе, а інша здатна лише налаштувати канали на телевізорі? Як зробити так, щоб ваш обранець вів себе як вам потрібно?

Для початку потрібно з’ясувати, чого не варто робити, щоб остаточно не зруйнувати відносини.

Пряма маніпуляція або наказ. Коли ви говорите чоловікові, що він повинен робити в наказовому тоні, всередині нього виникає протест. Згадайте, коли ви були маленькими і ваші батьки наказували вам зробити щось. Ви ж хотіли зробити все навпаки в знак протесту. Тому коли ви говорите чоловікові, – “Запишись в спортзал, а то живіт вже висить” або – “Знайди другу роботу, інакше я знайду собі того, хто буде мене підтримувати”, – ви з самого початку прирікаєте себе на невдачу, викликаючи протест вашого чоловіка. І якщо ви горите бажанням змусити, закричати, наказати – спустіть пар і згадайте, що ви – кохана жінка, а не “мама” своєму обранцеві.

Пасивна маніпуляція. Уявіть ситуацію: Весь вечір жінка робить вигляд, що щось не так, але на питання чоловіка “Що трапилось?” вона відповідає, що все нормально, продовжуючи показувати, що щось не по її. І коли чоловік починає буквально благати, щоб дружина розповіла, що відбувається. Вона говорить так, ненароком: “Так ось, бачила красиву шубу в магазині, а стара зовсім вже зносилась”. Можливо, це буде спрацьовувати якийсь час, але одного разу чоловік замислиться, чи потрібно йому терпіти постійне невдоволення дружини, або буде краще знайти більш спокійну і задоволену своїм життям жінку.

Якщо ви хочете чимось зачепити чоловіка, ніколи не забувайте, що, змушуючи робити щось проти його бажання, ви переносите відповідальність за результат на себе. І не дивуйтеся, якщо він раптом скаже: “Ти сама просила знайти другу роботу, тому терпи те, що я рідко буваю вдома!”.

Що ж потрібно робити, щоб чоловік захотів змінитися на краще?

Дайте вільно дихати своєму обранцю!

Зрозумійте, що залишатися самим собою у вашого обранця є повне право. Уявіть, що йому постійно щось не подобається і він вам постійно твердить, щоб ви менше розмовляли по телефону, не гуляли довго з подругами, менше витрачалися на косметичні засоби. Вам це не сподобається, чи не так? Навчіться ставити себе на місце вашого чоловіка.

Подумайте, чому вас не влаштовує поведінка вашого партнера. Наприклад, якщо він повертається пізно, чому вас це турбує? Бути може, вам просто нудно і потрібно подумати про те, щоб знайти собі хобі? Тоді ви станете більш спокійною і ваш настрій покращиться.

Придумайте альтернативне рішення. Визначтесь для себе, чого ви хочете від вашого чоловіка і чому. Поясніть це партнерові в нормальній формі. Наприклад: “Я хвилююся, коли ти затримуєшся на роботі, якщо тобі не важко, попереджай мене про це”. Перетворіть вимогу в спокійне прохання.

З’ясуйте приховані мотиви. Задайте собі питання – “чому він проводить багато часу з друзями, а не з вами?”. Може ви звикли сидіти вдома і хочете, щоб він дивився серіали з вами, а йому це не цікаво? Чесно задайте собі питання, яку альтернативу ви можете запропонувати в замін його захоплень?

Завжди пам’ятайте, що це вам необхідно змінити чоловіка, це ви незадоволені. А він вважає, що у нього все добре і що мінятися йому не слід. Подумайте, може, він все таки правий?

ГАРМОНІЯ
Додати коментар