Як жінці закохати в себе чоловіка?

zhintsi-zakohaty-v-sebe-cholovikaКоли мова заходить про те, як жінці сподобатися чоловікові і сприяти появі у нього по відношенню до неї теплих почуттів, багато хто помилково бачить головним рішенням секс.
Так, безумовно, секс дуже важливий для чоловіка і для чоловіків секс більш необхідний, ніж для жінок, проте чи можна бути абсолютно впевненою в тому, що секс – панацея від проблеми відсутності взаємності почуттів між чоловіком і жінкою?

Жінки – більш емоційні істоти і значно більше уваги у відносинах приділяють почуттям. І далеко не всі жінки готові піти на близькі інтимні стосунки з чоловіком, не відчуваючи до нього любові, або хоча б прихильності.
Інтимна близькість для жінки – акт більш духовний, ніж фізіологічний. Коли жінка погоджується на близькість, вона показує чоловікові, що відчуває до нього найглибші почуття, які не відчуває ні до кого іншого.

І, звичайно ж, деякі жінки продовжують мріяти про те, що секс для чоловіка також є проявом духовної близькості і, коли ця близькість (секс) відбувається, жінка відчуває, що чоловік також любить її, як і вона – його, і що тепер вони назавжди будуть разом.
І наскільки глибоке розчарування багато жінок відчувають рано вранці після ночі любові, коли чоловік встає з ліжка, одягається і … йде.

Та не просто йде, а може тиждень не те що не приходити до жінки – навіть не дзвонити їй. Жінка перебуває в подиві – “Але як же так? Ми ж були так близькі! Ми ж любимо один одного! “.
На жаль, секс – акт для чоловіків куди менш духовний, ніж для жінок. Найчастіше через секс чоловік реалізує свої фізіологічні потреби, а також тваринний інстинкт володіння – в даному випадку, це бажання володіння жінкою.

Звичайно, все це не робить чоловіка бездушною істотою, просто так уже він улаштований. Це абсолютно не означає, що чоловік не здатний любити – навпаки, коли інтимна близькість відбувається при наявності у чоловіка відчуття духовної близькості до жінки, вона приносить обом партнерам незабутню насолоду.

Просто говорити про те, що завдяки сексу жінка може утримати коханого чоловіка поряд з собою – в корені невірно. Якщо ж чоловікові спочатку потрібен був від жінки виключно секс, отримавши його він тут же стане ставити перед собою інші нові цілі, бо цієї мети він досяг.

Тому, враховуючи все вище сказане можна дати всім жінкам пораду – не переоцінюйте значимість інтимної близькості як способу закохати чоловіка в себе. Для досягнення мети – щоб чоловік був поруч з вами – вам слід викликати в чоловіка бажання бути з вами на духовному і емоційному рівні і, звичайно ж, не забувати про фізіологію – але тільки після того як переконаєтеся, що чоловік відчуває до вас теплі почуття і інтимна близькість з вами не є головним мотивом того, що він зараз поруч.

Взагалі на початку відносин з чоловіком не поспішайте переходити до тілесного контакту – так ви зможете зрозуміти справжні цілі чоловіка і не витрачати свій час на тих з них, кому потрібен тільки секс – бо не отримавши близькості в короткий термін вони, як правило, самі зникають і шукають собі нову “жертву”.

Отже, що ж жінка повинна зробити для того, щоб викликати у вподобаному їй чоловікові духовний відгук?

1. Дізнайтеся його ідеал жінки.

Також як і жінки, чоловіки закохуються в особин протилежної статі, які найбільше відповідають їх поняттю “ідеал”. Коли ви будете чітко розуміти, які якості жінки чоловік вважає ідеальними і хоче бачити у своїй обраниці, ви зможете проявити при ньому ці якості. Але при цьому не слід заграватися, адже рано чи пізно вам належить показати “справжню” себе і тоді-то ваш молодий чоловік з жахом виявить, що ви весь цей час відверто водили його за ніс.

Найкраще візьміть аркуш паперу і розлінуйте його на дві половини – в першу колонку запишіть всі якості, якими володієте ви, а в другу – якості жінки, що чоловік бачить у своєму ідеалі. Далі ви просто зіставляєте обидва списки і знаходите в ньому схожі записи – саме на них ви і робите акцент при спілкуванні з чоловіком.

Якщо ж ви ще не володієте якостями, які хоче бачити ваш чоловік у своєму ідеалі жінки, ніколи не пізно розвинути їх. Головне – не брешіть, привласнюючи собі якості, якими насправді не володієте – правда розкриється і ви ризикуєте втратити чоловіка назавжди.

Як же дізнатися ідеал його жінки?
Звичайно ж, через його оточення. Але ще краще – запитайте про це чоловіка, так би мовити, ненав’язливо. Як ваш хороший знайомий, чоловік із задоволенням поділиться з вами важливою для вас інформацією і тоді ви зможете почати роботу по перетворенню вашого просто доброго знайомого в більш близьку вам людину.

2. Уважно стежте за тим, як ви виглядаєте.

Для того, щоб сподобатися чоловікові, жінка повинна охайно виглядати, бути доглянутою і красивою. Саме жіноча краса частіше, ніж що інше, підкорює серце чоловіка. Якщо ж ви приділяєте занадто мало уваги вашому зовнішньому вигляду, ваші шанси бути поміченою чоловіком зменшуються в кілька разів.
Це ж справедливо і щодо вашої фігури, а тому не слід забувати про існування спорту. Тільки перш ніж змінювати свою фігуру в ту чи іншу сторону, вам краще дізнатися, які жінки подобаються чоловікові, бо буде дуже нерозумно, якщо ви схуднете на кілька кілограм і раптово дізнаєтеся, що чоловік віддає перевагу дівчатам “в тілі”.

Ну і звичайно ж не слід переводити свій організм болісними дієтами, навіть, якщо чоловікові подобаються худі, бо ви можете безповоротно підірвати власне здоров’я.

3. Не нав’язуйте себе чоловікові.

Як би вам не хотілося прямо зараз взяти телефон і подзвонити своєму коханому, щоб зізнатися в тому, як ви його любите – не робіть цього. Досягніть того, щоб ініціативу проявляв сам чоловік.

Якщо ви будете постійно бігати за чоловіком, пропонуючи йому провести час разом, ви йому дуже скоро набриднете і ні про які почуття до вас не йтиметься.

Але що робити, якщо ви все робите правильно, а чоловік взагалі не проявляє ніякої ініціативи? Спробуйте діяти натяками, не сказати прямо, що ви хотіли б провести час разом, а дати йому зрозуміти це фразою типу: “Навіть не знаю, чим би себе зайняти завтра ввечері…” або “ех, як би було прекрасно сходити на цей концерт… “.

Якщо ж чоловік не зрозуміє і натяків – що ж, значить, вам слід зробити всі можливі дії, щоб стерти його зі своєї пам’яті. Повірте, чоловік, зацікавлений у вас, обов’язково проявить ініціативу.

4. Навчіться готувати.

Якщо ж ви вже вмієте готувати – вдосконалюйте свої навички в цьому непростому занятті, бо межі досконалості не існує. Мало хто не знає приказки, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, але далеко не всі приділяють цьому належну увагу.

Чоловіки люблять смачно поїсти – це факт. А коли ви покажете чоловікові свої навички кулінарної майстерності, та ще й приготуєте йому його улюблену страву – ви як мінімум вже цим викличете у нього непідробну симпатію, яка у поєднанні з іншими вашими достоїнствами цілком може викликати у чоловіка духовний (і не тільки) потяг до вас.

5. Любіть його друзів.

Саме як людей. Любіть, але не здумайте фліртувати з ними, особливо в присутності чоловіка. Чоловіки, як і жінки, при виборі партнерки покладаються також на думки друзів, а тому увійти до його друзів в довіру – дуже важливий крок на шляху до успіху.

До того ж, коли чоловік не може точно розібратися в своїх почуттях до жінки (любов – не любов, прихильність або просто звичка) він не рідко запитує думку друзів про дівчину, яка повністю здатна позбавити його від всяких сумнівів – ну звичайно, це любов ! Як би не ставився до вас чоловік, думка людей, яких він дуже поважає і цінує, здатна поміняти його думку кардинальним чином.

6. Будьте слабкою.

Звичайно ж, у звичайному житті ви можете легко долати всі перешкоди на своєму шляху, досягати будь-якої поставленої перед собою мети. Ви навіть можете бути в змозі підняти тяжкість, вага якої перевищує вашу власну!

Але коли ви знаходитесь поруч з чоловіком, не зайвим буде показати йому, що ви – жінка, істота слабка і беззахисна, а тому потребуєте міцного чоловічого плеча.
Не сумнівайтеся в тому, що справжній чоловік завжди буде готовий допомогти вам. Зіграйте на його ролі захисника, сильного і сміливого – тим самим ви дозволите чоловікові проявити природне бажання захистити слабкого, побути таким собі “лицарем без страху і докору”.

Іншими словами, чоловік буде вести себе природно і поряд з вами він буде почувати себе комфортно.

7. Посміхайтеся якомога частіше.

Жіноча посмішка розбила не одну перепону на шляху до серця чоловіка. До того ж, посміхаючись чоловікові і дивлячись йому прямо в очі, ви мимоволі посилаєте йому повідомлення: “Мені добре поруч з тобою”, що дозволить чоловікові поводитися сміливіше і більш розкутіше. Усмішка – прекрасний засіб, що допомагає привернути до себе людину, так що користуйтеся цим засобом якомога частіше.

8. Станьте для чоловіка цікавим співрозмовником.

Стереотип, що жінки істоти балакучі, а чоловіки – мовчазні та звиклі тримати всі емоції при собі, зруйнований давно. Сучасний чоловік не тільки любить поговорити, але і хоче, щоб поряд з ним була людина, яка змогла би вислухати і зрозуміти.

Ваша мета – стати для чоловіка саме такою людиною. Спілкуйтеся на цікавлячі його теми – футбол, політика, автомобілі, гроші тощо. Коли ви частіше спілкуєтеся на теми, що подобаються чоловікові, і при цьому ви ще й показуєте неслабкі знання цих тем, ви стаєте для чоловіка кращим у світі співрозмовником і тепер, коли йому потрібно буде про що-небудь поговорити або бути вислуханим, все що вам залишиться зробити – підняти трубку після його чергового телефонного дзвінка і сказати: “Алло….”.

9. Випромінюйте позитив.

Чоловікам дуже подобаються жінки, у яких завжди все добре, навіть якщо іноді це і не так. Наш світ і так повний негативу. Чоловік повинен відчути всю позитивну енергетику, яка виходить від вас. Ваші очі повинні бути наповнені радістю, на вашому обличчі повинна сяяти посмішка – чоловіки це люблять.
Якщо при вашій з ним зустрічі ви станете яскравим промінцем серед похмурих хмар, то чоловік дуже довго буде думати про вас і навряд чи зможе вас забути.

10. Будьте різною.

Ні, зовсім не потрібно кожну хвилину міняти свій настрій, інакше чоловік подумає, що у вас щось не в порядку. Досить щодня (або хоча б через день) щось міняти у своїй поведінці, зовнішності і ставленні до чоловіка. Сьогодні ви були кокетливі з цікавлячим вас чоловіком? Добре, значить, завтра вам слід бути злегка холодною до нього (тільки не “перегніть палицю”, інакше чоловік, як представник сильної статі, злякається і втече?).
Жінка, яка кожен день різна, здатна дуже зацікавити чоловіка, бо в такій жінці є загадка, яку чоловік намагається розгадати, але поки не може цього зробити – це означає, що відгадати загадку він постарається завтра. Ось тільки він бідний ще не здогадується, що завра буде ще складніше зробити це. Будьте різною, підігрівайте інтерес чоловіка до себе і рано чи пізно ви його скорите.

11. Робіть чоловікові заслужені компліменти.

Чоловіки дуже люблять, коли їх хвалять, що свідчить про їх значущість. Багато жінок так звикли до думки про те, що чоловік повинен робити їм компліменти, що зовсім забули про необхідність робити компліменти чоловікам.

Тільки не засипайте чоловіка в компліментах, дійте по ситуації. Ситуацій, в яких ви можете зробити йому комплімент, маса. Коли ви зайдете в кафе і він, як справжній джентльмен, допоможе дамі (тобто вам) сісти за столик, посміхніться йому ніжно і скажіть: “Дякую, ти такий уважний”. Коли чоловік почне розповідати вам про проект, над яким він зараз працює, подивіться йому в очі і захоплено скажіть: “Ну треба ж, ти такий розумний!”.
Вдало зроблений жінкою комплімент не залишить байдужим жодного чоловіка.

12. Не забувай про легкий флірт.

Плавне закидання однієї ніжки на іншу, легке ненав’язливе підморгування, підкидання бровою, раптові дотики, гра з волоссям – все це дуже важливі прийоми, які рідко не позначаються на стані чоловіка та його відчуттях до вас. Здавалося б – ну що в цих діях такого, аж ні! Чоловіки таких жінок дуже рідко пропускають, вони цікаві ім. Легкий флірт змушує чоловіка по іншому поглянути на жінку – вона просто ставати для нього ще більш жіночною, ніж раніше, а в разі і без того наявного інтересу – і більш бажаною.

Головне, що повинна робити жінка, застосовуючи прийоми легкого флірту – стежити за тим, щоб він не переріс у відверте загравання, що загрожує, бо в чоловікові може прокинутися тваринний інстинкт, а вам це не потрібно.

13. Не здумайте обмежувати свободу чоловіка.

Всі чоловіки, навіть після весілля, дуже дорожать своєю свободою і хочуть бути незалежними. На даному етапі, коли ви тільки намагаєтеся викликати в чоловіка теплі почуття до вас, ви і зовсім не маєте права обмежувати свободу чоловіки. Здавалося б, це очевидно. Але тільки не для жінок.

Жінки, як і чоловіки, власниці, а тому хочуть, щоб чоловіки більшу частину часу проводили з ними, при цьому забувши про друзів та інші важливі справи. Не здійснюйте фатальної помилки, бо чоловік може віддати перевагу вам свободі і ви більше ніколи не побачите.

14. Робіть більше справ разом.

Чим частіше ви з чоловіком робите що-небудь разом, тим краще ви пізнаєте один одного, відчуваючи духовну спільність. До того ж ви зможете з’ясувати, що у вас з чоловіком, виявляється, є багато спільного, що дозволяє вам бути разом, насолоджуючись суспільством один одного.

Ось такі от поради, що застосовуються на практиці багатьма жінками, які прагнуть викликати теплі почуття у чоловіка. Використовувати вам їх чи ні – вибір за вами. Ясно лише одне – змусити іншу людину полюбити себе неможливо, а от зробити все залежне від себе, щоб сприяти цьому – у ваших силах. Успіхів!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар