Як збільшити зріст

Вважається, що після 25 років неможливо збільшити свій зріст.  До недавнього часу зробити це ніхто і не намагався. Однак, доктор Олександр Ігорович Берг розробив методику, завдяки якій стати вище на кілька сантиметрів може навіть людина, що переступила тридцятирічний рубіж. На його переконання, за рахунок придбання правильної постави і схованих резервів людського організму можна досягти бажаного результату за досить короткий період.

Як збільшити зріст
У Рунеті зустрічаються відгуки людей, які випробували методику на собі. Деякі з них повідомляють абсолютно неймовірні випадки, коли за кілька місяців безперервних занять вдалося вирости на 10 і більше сантиметрів. Унікальний епізод стався з чоловіком, який став вище на 19 см! Чи варто вірити всьому написаному? Питання так і залишиться невирішеним, поки ви самі не спробуєте змінитися.

Якщо вам довелося займатися за методикою Норбекова, то помітите, що вправи, розроблені А. В. Бергом набагато складніше, оскільки вимагають певної фізичної підготовки. Але хіба це може зупинити тих, хто мріє стати вище.

Комплекс слід виконувати двічі на день, можна чергувати з тим, що пропонує Норбеков. Наприклад, вранці дотримуватися однієї методики, а ввечері – іншої.

Вправи за методикою Берга

Не відкладаючи в довгий ящик, приступимо до розбору техніки виконання кожної вправи:

 • Встаньте прямо, руки з’єднайте в «замок» і підніміть вгору. Ноги поставте в сторони на відстані 25-30 см один від одного. Встаньте на носки і потягніться верхівкою голови вгору, намагаючись відчути розтягнення всього тулуба. Потім опустіть руки, з’єднайте їх знову в «замок», на цей раз за спиною. Встаньте на п’яти, а носки підніміть. Вправа повторюється 10-12 разів без різких рухів.
 • Початкове положення те ж, тільки руки розставлені в сторони. Обертайте ними, почавши з променезап’ясткових суглобів, потім перейдіть на ліктьові і плечові. Зробіть по колу 15-20 повторень, потім опустіть руки і спробуйте розслабитися. Відтворіть вправу таку ж кількість разів в протилежному напрямку.
 • Вставши прямо, ноги знаходяться на ширині плечей. Спробуйте торкнутися вухом плеча, нахиляючи голову то в одну, то в іншу сторону. Врахуйте, плече не можна піднімати, інакше сенсу від вправи не буде. Кількість повторень 10-15, причому, в кожну сторону.
 • Розставте ноги на ширину плечей. Нахиляйтеся вперед, торкаючись пальцями рук поверхні підлоги. З часом доведіть відстань між ступнями ніг до 0 см, так ви досягнете більш відчутного розтягуючого ефекту.
 • Прийміть вихідне положення з попередньої вправи. Нахиляючись назад, спробуйте дотягнутися руками до п’ят.
 • Встаньте прямо. Зігніть одну ногу і поставте стопою на коліно інший. Нахиляючись вперед, постарайтеся доторкнутися руками до підлоги. Зробивши 15-20 повторень, встаньте на іншу ногу і повторіть таку ж кількість разів.
 • Відведіть руки назад, візьміться за поперечину, наприклад, спинку стільця. Обережно присідаючи, не випускайте опору з рук, поки вона не виявиться на рівні лопаток. Вправа розвиває гнучкість і благотворно впливає на здоров’я хребта.
 • Ноги з’єднайте разом. Повільно нагинаючись вперед, дотягніться чолом до колін. Спочатку буде важко, але не здавайтеся. Згодом, гнучкість суглобів стане вище і у вас все вийде.
 • Встаньте на коліна, одну ногу витягніть перед собою. Нахиляйтеся вперед якнайдалі, торкаючись руками підлоги.
 • Ляжте на підлогу, руки розкиньте в сторони. Повільно піднімаючи прямі ноги вгору, поставте їх під кутом 90 градусів по відношенню до тулуба. Крім того, що вправа стимулює поліпшення постави, вона ще зміцнює черевний прес.
 • Лежачи обличчям вниз, випряміть ноги. Руки розташуйте уздовж тіла. Піднявши голову, потім плечі і руки, обхопіть гомілки і потягніться вгору.
 • Встаньте на коліна, зробіть упор на руки, поставлені на ширину плечей. Потягніться вперед, сядьте на п’яти, руки витягніть вперед, нахиліть голову.
 • Сівши на підлозі «по-турецьки», зімкніть руки в «замок» і покладіть їх на груди. Піднімаючи руки вгору, потягніться верхівкою голови до стелі. Зосередьтеся на відчутті, як тіло розтягується в довжину. Вправа схожа на перше, тільки робиться в положенні сидячи.
 • Сівши на підлозі, покладіть вперед прямі ноги. Нагинаючись, спробуйте дістати пальці ніг руками, а чолом впертися в коліна.
 • Підклавши руки під поперек, ляжте на підлогу. Поступово піднімаючи ноги, закиньте їх за голову, дотягнувшись носками до поверхні підлоги. Для початку досить зробити 7-10 повторень, через кілька днів, доведіть кратність повторень до двадцяти.

Майте на увазі, вправи виконуються плавно, без ривків і різких рухів, це допоможе вам уникнути травм. Кількість повторень – 15-20 разів.

Якщо спочатку цього домогтися не вдається, не сумуйте, з часом ви звикнете до навантажень, і ваше тіло буде вас слухатися. Ви повинні сконцентруватися на розтягуванні м’язів і всього тіла, тоді результат не змусить себе довго чекати. Йдучи до наміченої мети, не забувайте про правильне харчування і повноцінний нічний відпочинок.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар