Як збільшити вашу репутацію на роботі.

Підвищення репутаціїЄ багато деталей, завдяки яким виходить підвищення вашої репутації як професіонала. Людина, яка піклується про ці деталі, незалежно від того, в якій області вона працює або які професійні кроки вона робить, завжди стає помітна своїм професіоналізмом.

 

Кілька пунктів, які допоможуть підняти вашу репутацію.

 

Будьте пунктуальним. Пунктуальна людина, яка прибуває вчасно, щоб виконати свої зобов’язання і в строки завершує свою роботу, не тільки показує, що знає як управляти своїм часом, але і поважає час інших людей. Обидві ці якості дуже важливі в професійному світі. Пунктуальність, як уже було сказано, є «ввічливістю королів». Але багато хто не бере до уваги те, що всі завдання повинні бути відповідально і вчасно виконані. Адже, уявіть собі, наприклад, що ваш бос сподівається, що ви підготуєте і зробите важливий виступ перед іншими керівниками, тому при запізненні ви не тільки погано виглядаєте перед своїм босом, але і безпосередньо створюєте негативну думку про вашого боса перед іншими керівниками. Так що ви повинні уникати за будь-яку ціну запізнення, щоб уникнути негативних наслідків.

 

Будьте організованим. Робочий простір має виглядати завжди акуратно і бути під контролем. Все повинно мати своє місце і все має бути на своєму місці. Талант бути організованим затребуваний роботодавцями. Організована людина зберігає два головних дорогоцінних ресурса: час і гроші, що дуже важливо для будь-якого бізнесу.

 

Будьте позитивним і активним. Як правило, керівники уникають негативних співробітників, бо ці «пророки нещасть» деморалізують співробітників і не сприяють втіленнюі поставлених завдань. Позитивна людина не засуне голову в пісок при виникненні негараздів. Вона вкаже на потенційні проблеми і завжди активно буде шукати їх  рішення.

 

Будьте в команді. Командна робота має важливе значення. Професійний виконавець може керувати роботою самостійно, просячи про допомогу тільки в разі потреби. Тому потрібно знати і визначати, коли потрібно приєднати до роботи колег, щоб проект розвивався швидше і краще. Головна мета, щоб вся команда працювала гармонійно і інтегровано. Таке ставлення до роботи в команді не тільки заслужить повагу вашого боса, але допоможе стати ближче і дружніше всьому вашому колективу. Адже хороші відносини і дружба в робочому світі неабияк цінуються.

 

Будьте чемним і ввічливим. Чемність –  це не тільки манери, про які кожен дорослий і так повинен знати. Завжди говорити «спасибі» і «доброго ранку», питати дозволу взяти чужі речі, завжди дякувати – всьго цього замало. Ви  також повинні завжди бути відкритим для підтримки невимушеної і дружньої атмосфери на роботі.

Така людина не бере участі в офісних плітках і не бере участі в інтригах. Навіть навпаки, вона буде уникати конфліктів з колегами, якщо вони базуються на ґрунті особистої неприязні і непорозумінь . Скажемо більше, ввічлива людина часто виступає в якості посередника для вирішення конфліктів. Ввічлива і доброзичлива людина є коштовним каменем для будь-якої компанії.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар