Як закохати в себе дівчину

Як закохати в себе дівчинуКожен молодий чоловік в своєму житті хоча б раз замислювався над тим, як закохати в себе дівчину. Особливо актуальним це питання стає у випадках, коли відносини не зав’язуються відразу, а необхідно докласти зусилля, щоб звернути на себе увагу дівчини.

Ситуація може ускладнюватися присутністю деяких умов:

— якщо тобі подобається дівчина, яка любить іншого;

— якщо вона тебе ігнорує або демонструє агресивну поведінку;

— якщо ти їй не подобаєшся;

— якщо вже були зроблені спроби встановити з нею відносини, але вони не увінчалися успіхом;

— якщо у тебе є страх потерпіти невдачу і ти не впевнений в собі.

Але, навіть, самий сором’язливий хлопець зможе подолати дані труднощі і закохати в себе дівчину, якщо він готовий над собою попрацювати.

Жіноча психологія: що важливо для дівчат у відносинах?

  • Більшість дівчат хочуть бачити поряд з собою хлопця, який завжди зрозуміє і підтримає у будь-який момент.
  • Вся прекрасна половина людства потребує захисту. Тому дівчата завжди прагнуть вибирати собі в якості супутника життя, надійного і сильного хлопця. Причому в очах жінки чоловік повинен бути не тільки сильний духом.
  • Підсвідомо оцінка починається із зовнішнього вигляду і при інших рівних умовах завжди виграє фізично міцний, витривалий чоловік. Так вже заведено природою.
  • Дівчата часто закохуються у хлопців, які мають схожість з батьком або ким-небудь із родичів.
  • Багато представниць слабкої статі чекають і сподіваються, що хлопець оточить їх турботою і увагою, буде балувати і опікати.
  • Дівчина буває не проти взяти участь у конкурентній боротьбі. Якщо вона помічає увагу до хлопця з боку іншої, то її інтерес до нього зазвичай посилюється.

Що дівчат особливо приваблює в хлопцях?

Розум. Навіть суспільні стереотипи завжди підкреслюють необхідність наявності у чоловіків інтелектуальних здібностей і логіки. І, звичайно, дівчата завжди віддадуть перевагу знаходитися поряд з розумним та ерудованим чоловіком. Така психологія дам.

Загадка. «Родзинка» повинна бути не тільки в жінці. Підвищений інтерес можуть викликати чоловіки, які часто ведуть себе неординарно і не завжди передбачувано. «Чи можна його взагалі пізнати?» — думають дівчата про таких хлопців.

Зовнішня краса. До неї відноситься і охайність, і фізична привабливість, і стиль одягу.

Харизма. Якщо хлопець впевнений у собі, володіє лідерськими якостями і ораторськими здібностями, якщо до нього тягнуться оточуючі й він є душею компанії, то шанси закохати дівчину в себе в нього дуже високі.

Почуття гумору. По-перше, з таким хлопцем не засумуєш, по-друге, це якість свідчить про розвинуті інтелектуальні здібності. Недаремно синонімом почуття гумору часто служить «дотепність».

Щедрість. Дівчата завжди позитивно оцінюють широкі жести хлопців і по відношенню до них самих, і по відношенню до інших людей. Будь-які подарунки, плата за даму в ресторані, відсутність жадібності – всі ці характеристики заохочуються жінками різного віку і давно вважаються атрибутами мужності.

Багато дівчат (особливо в підлітковий період від 11-12 років до 16 років) дуже ласі на представників шоу-бізнесу чоловічої статі, серед яких зустрічаються і актори, і музиканти, і співаки. Вони є для дівчат втіленням загадки, харизми і краси. Часто вони навіть прагнуть знайти собі хлопця, схожого на улюблену знаменитість.

Способи закохати в себе дівчину

Слід діяти в декількох напрямках: працювати над своїм зовнішнім виглядом, розвивати необхідні внутрішні якості і змінювати поведінку відповідно до ситуації.

Зовнішній вигляд

Щоб  сподобатися дівчині:

– Необхідно регулярно голитися.

Звичайно, деяким чоловікам йде акуратно і стильно сформована борода невеликого розміру, але зазвичай це виключення з правил.

Акуратна стрижка.

Зарослий хлопець з немитою головою – явно не межа мрій дівчат.

 Охайність в одязі.

Відпрасований одяг і чисте взуття в рази підвищують привабливість чоловіка. Це необов’язково повинні бути дорогі брендові речі. Для того щоб виглядати стильно, досить буває домогтися ідеальної чистоти в одязі, правильно підібраної колірної гами та відповідності надягнутих речей кожної конкретної ситуації.

– Красива статура.

Далеко не сама основна характеристика чоловічої привабливості, але вже якщо вона присутня, то завоювати визнання дівча набагато легше. Часто саме з цієї причини хлопці посилено починають займатися бодібілдингом, переглядають купу інформації про те, як швидко наростити м’язову масу. Головне тут – вчасно зупинитися. Адже помилково вважати, що жіноча стать привертають величезні силачі, від яких при одному погляді кидає в тремтіння. Досить просто виглядати підтягнутим і намагатися вести активний спосіб життя.

Особливо ретельно потрібно стежити за своїм зовнішнім виглядом, якщо хлопець спантеличений тим, як закохати в себе красиву дівчину, яка втілює в собі ідеал стрункості і елегантності. Щоб подобатися такій особі, треба їй відповідати.

Як правильно вести себе, щоб сподобатися дівчині?

– В першу чергу, потрібно вести себе природно, бути «справжнім» з дівчиною.

Не потрібно надягати на себе маску «агента 007», «героя-коханця» або «брутального звабника», якщо це не про вас. Інакше рано чи пізно внутрішнє «я» все одно дасть про себе знати. А викриття істинної особистості може стати рівнозначним провалу. Краще відразу виділити для себе кілька сильних якостей, якими володієте, і намагатися їх демонструвати (наприклад, розум, товариськість, рішучість, цілеспрямованість тощо). А слабкі сторони потрібно намагатися приховати. Бути може, вже незабаром, коли досягнете успіху у дівчини, вони перестануть заважати вам.

– Важливо демонструвати впевнену поведінку.

Частіше потрібно брати ініціативу в свої руки, навчитися (якщо з цим проблема) швидко приймати рішення, не давати дівчині приводу сумніватися у вашій силі й сміливості. Вже на першому побаченні треба проявити впевненість і подолати свої страхи і комплекси, тоді далі буде легше. Заздалегідь слід підготуватися, щоб знати, про що говорити з дівчиною. При спілкуванні з нею завжди треба дивитися в очі, багато не жестикулювати, не допускати безладних метушливих рухів. Необхідно самому пропонувати теми для розмови, ставити питання про її саму, вміти вислухати, демонструючи тим самим інтерес до дівчини.

Навіть самовпевненість хлопця завжди буде краще, ніж прояв ним тривоги і сорому.
Звичайно, для багатьох хлопців впевненість у собі означає безмежну сміливість, заповзятливість і знання того, як закохати в себе будь-яку дівчину. Але зовсім необов’язково зачарувати не один десяток жінок, щоб бути «на коні». Важливіше стати впевненим у певній значущій ситуації і по відношенню до конкретної обраниці.

– Потрібно проявляти наполегливість.

Чоловіки за природою – завойовники, а жінки завжди підсвідомо прагнуть до того, щоб їх домагалися. Хлопець не повинен опускати руки, навіть якщо він отримав від дівчини відмову або якщо причина в тому, що вона любить іншого. Можливо, все це тільки привід і дівчина перевіряє його стійкість. Головне – не перейти межу від наполегливості до нахабства.

– Важливо вивчити смаки і інтереси дівчини.

Набагато ефективніше для розвитку відносин буде вручення їй бажаних подарунків. Добре, якщо ви з’ясуєте інтереси дівчини і організуєте спільне дозвілля, пов’язане з ними. Жіноча психологія повинна стати для вас основним предметом вивчення на найближчий рік.

– Говорити і слухати.

«Жінки люблять вухами» — всім знайомий стереотип, який підтверджується на практиці. Тому потрібно робити щирі компліменти дівчині (ні в якому разі не лицемірити), в спілкуванні частіше вимовляти її ім’я. Свої думки важливо вміти висловлювати чітко і грамотно. І найголовніше – дозволяти їй говорити і вміти слухати.

– Красиво залицятися.

Як можна швидше добитися розташування дівчини? Підключити фантазію, створити більше романтики, не забувати про ввічливі манери поведінки. Придумайте якомога більше простих, але цікавих способів спільного проведення часу (наприклад, проводити захід у літній вечір). На першому побаченні важливо подарувати дівчині поцілунок, який вона запам’ятає надовго.

– Важливо залишатися самостійним і незалежним.

Трапляється, що закоханий чоловік прагне повністю належати своїй обраниці і всюди слідувати за нею. Але все ж не варто показувати дівчині, що ви залежні від неї.

Слід познайомити дівчину з батьками, а, можливо, і з іншими родичами, якщо ваші наміри серйозні. Вона завжди оцінить такий вчинок, а ваші відносини зможуть стати ще міцніше.

Як закохати в себе дівчину в школі?

Ця проблема актуальна у наш час і у 10-11, і в 14 і 17 років. Психологія підліткового віку вказує на те, що перша закоханість зазвичай припадає на вік 11-12 років.

Потрібно намагатися частіше бачити дівчинку, яка подобається, намагатися більше з нею спілкуватися, в тому числі і по телефону.

Важливо виділитися серед інших однолітків, причому обов’язково чимось позитивним!
Це може бути заняття спортом, гра на музичному інструменті або демонстрація інтелектуальних здібностей.

Захищайте її в будь-яких ситуаціях, станьте для неї надійною опорою.

Намагайтеся завжди виглядати охайно. Нехай стиль одягу буде і не дуже оригінальним, зате вам не доведеться бути смішним.

Готуйтеся перед кожною зустріччю з дівчиною (не важливо, скільки вам років): плануйте те, що скажете, як будете виглядати і як себе вести. Обов’язково налаштуйтеся на успіх і заряджайтеся позитивною енергією. Не забувайте, що думка матеріальна, тому завжди тримайте в голові образ бажаного результату!

Оцініть статтю
Додати коментар