Як закохати чоловіка в себе

Як закохати чоловіка в себе
Жінка споконвіку прагне до себе прив’язати чоловіка різними способами. Але ці титанічні зусилля часто до позитивного результату не приводять. Закохати в себе чоловіка по-справжньому не так-то просто.

Як правило, просте жіноче щастя знаходять, в першу чергу, дівчата зовсім не модельної зовнішності, які не мають ідеальну фігуру. Бути може, вони не витрачають даремно час, а знають дієві методи, як закохати в себе чоловіка. У чому полягає “секретна зброя” тих, хто не блищать красою, але чарівних дівчат?

Ми пропонуємо вам кілька способів, які потрібно застосовувати планомірно на практиці, щоб зміцнити відносини.

1. Дозвольте чоловікові стати вашим захисником

Кожен хоче відчувати себе героєм. Станьте для свого чоловіка крихким створенням, яке потребує весь час в його захисті. Дозволяйте піклуватися про вас, не забуваючи про слова захоплення, любові, подяки. Але майте на увазі, що тут важливо не переборщити з емоціями. Дівчина, яка постійно скиглить і скаржиться, викликає лише неприязнь.

2. Час від часу просіть його про допомогу

Наприклад, скажіть, що вам потрібно повісити полку. Справжній чоловік заодно повісить і картину, і килим, і навіть полагодить кран у ванній. Після цього він буде відчувати себе сильним, благородним, розраховуючи справедливо на море похвал разом з подяками з Вашого боку. Але з проханнями не переборщіть. Якщо раптом чоловік відмовить, – не наполягайте, не “пиляйте”, інакше він втече.

3. Цікавтеся його думкою

Коли ви радитеся з ним, цікавитеся його точкою зору, для нього це означає, що ви цінуєте його досвід і здібності. Після ви можете вчинити, як вам хочеться. Прислухатися до його порад чи ні – вирішувати вам.

4. Частіше одягайте жіночні, елегантні сукні

Романтичні платтячка з делікатних тканин (шифону, шовку, віскози, органзи) створюють образ тендітної, ніжної, спокусливої жінки. Шанси на успіх збільшуються в рази. Якщо вам невластивий такий одяг, переходите до нього поступово. Купіть романтичну блузку з рюшами до повсякденних джинсів. А трохи пізніше поекспериментуйте і з сукнею.

5. Одягайте періодично його речі

Ця порада підходить для тих, хто знаходиться в близьких відносинах. Вдома надягайте майки, сорочки коханого чоловіка. У речах його ви станете тендітною і найріднішою жінкою.

6. Не обмежуйте його свободу

Навіть після весілля чоловіки хочуть бути незалежними. Ось чому не варто обмежувати особистий простір, інакше він навряд чи захоче взяти вас заміж. На жаль, багато хто нехтує цією порадою, в цьому випадку не виключені складності у відносинах.

7. Пропадайте без попередження

Якщо жінка знаходиться постійно під боком, чоловік перестає її помічати. Віддаляйтеся іноді на час, не попереджайте про те, куди ви пішли і навіщо. Так він зможе скучити і стане гадати, де ви і чим зайняті. І іншим разом постарається піти з вами.

8. Будьте різною

Зміни можуть стосуватися і внутрішнього світу, і нових інтересів і захоплень або це можуть бути маленькі зміни в зовнішності (макіяж, стиль, зачіска тощо). Нехай ваш чоловік думає, що ви особистість багатогранна і у вас безліч позитивних якостей, які йому поки невідомі. Жінка повинна бути, врешті-решт, загадкою. Пам’ятайте про одну важливу річ: дивувати – зовсім не означає шокувати.

9. Не лізьте в його приватне життя

Не рийтеся в його особистих речах в його відсутність. Не читайте SMS і не приставайте з розпитуваннями. Не випитуйте інформацію про колишніх його пасіях.

10. Підвищуйте його самооцінку

Зовні чоловіки виглядають самовпевненими і самовпевненими, проте в душі вони зовсім не так впевнені в собі. Якщо чоловік бачить, що ви поважаєте і цінуєте його, самооцінка у нього підвищується. При цьому не варто принижувати свою самооцінку.

11. Зачаруйте його рідних і друзів

Тут все залежить від людини і ситуації. Якщо ви зможете привернути увагу його друзів і рідних, вважайте, що він ваш. Один з найдієвіших способів зміцнення відносин.

12. Грайте в інтелектуальні ігри

Якщо чоловік побачить вас за такою грою, він на підсвідомому рівні захоче, щоб гени ваші передалися його дітям.

13. Підтримуйте вдома затишок і комфорт

Якщо чоловікові з вами комфортно і добре, з часом він перестане боятися наслідків відносин.

 

Дотримання перерахованих нами правил досить, щоб ваш чоловік, нарешті, перестав сумніватися і зробив вам пропозицію, зрозумівши нарешті-таки, що закоханий у вас навіки.

Оцініть статтю
Додати коментар