Як визначити характер людини за почерком.

harakterПсихологи, навчилися визначати характер людини за її почерком. І на основі своїх спостереженнь створили поради, як розгадати людину, навіть не поспілкувавшись з нею. Виявляється наш почерк може багато про нас розповісти і навіть розкрити найбільші таємниці. Займатися стали цим спеціальні люди – графологи, але якщо одержати деякі знання, то і для звичайної людини не складе труднощів провести невелике слідство.

У кожної людини почерк індивідуальний.

Для графологічного аналізу необхідний текст, написаний від руки на чистому аркуші паперу. Як мінімум чотири пропозиції з підписом. Чим більше обсяг тексту, тим краще (наприклад, формату А4 лист).
Писати краще грифельним олівцем або пір’яною ручкою – так легше оцінювати натиск.
Для аналізу підійде не кожен рукописний текст. Наприклад, привітання у листівці – не кращий варіант, оскільки, підписуючи, людина, як правило, прикладає деякі зусилля, щоб зробити це максимально красиво. Аналізований документ повинен бути написаний за таких обставин, коли людина спокійна і нікуди не поспішає. Найкраще мати кілька примірників, написаних у різний час

Уважно розглядаючи написане на папері, зверніть увагу на округлення і витягнутість букв, нахил, вдавлювання чорнило на лист.

Люди, у яких букви великі, зазвичай володіють яскраво вираженими лідерським здібностями, при цьому їх ще можна віднести до емоційних і мінливих осіб. Такі люди по відношенню до інших дуже вимогливі, але самі не визнають жодної критики. Якщо говорити про темперамент з точки зору психології, то їх сміливо можна назвати холериками.

Середній розмір букв свідчить про спокійний і урівноважений емоційний стан людини.

Маленький розмір букв, розповість вам про цілеспрямованих людей, але дуже замкнутих і прихованих. Такі люди не завжди діють відкрито і схильні плести інтриги на стороні. Довірчих відносин з іншими людьми не мають, так як звикли довіряти тільки собі.

Форма букв – це ще один показник характеру людини. Округлі, рівні літери вкажуть вам, що з такою людиною легко домовиться, зазвичай такий почерк присутній у людини м’якої і доброї за характером. Загострені літери будуть належати справжнім егоїстам, які вперто будуть стояти на своєму. Загострені букви крім того будуть вказувати ще на людей запальних і емоційно нестійкіх.

Літери, написані без нахилу, розкажуть, що власник такого почерку впертий і нерішучий. Великий нахил вправо, коли літери майже лягають на рядок, вкаже на людину ревниву, непостійну в любові. Сильний нахил вліво – впертого, не готові йти на компроміс. Розсудлива і спокійна людина завжди дотримуватиметься строчки і, розписуючись на папері, витримає рядок.

Підпис, що йде вгору, вкаже на невиправного кар’єриста з самозавищеною оцінкою, який заради підвищення здатний проміняти навіть сім’ю, що йде вниз – песиміста і меланхоліка, людину схильну до частих депресій і переживань, навіть з незначного приводу. Хитрість, авантюризм, спритність буде присутня в характері людини, у якої підпис хвиляста.

Сильно втиснутий почерк на папері, вкаже на особу працелюбну і енергійну, ледве видний натиск, буде притаманний романтикам і творчим натурам. Звернути увагу варто і на зв’язок букв в словах. Написання букв окремо може належати тільки людям з хорошою інтуїцією, а літери, написані в словах злито – людям з величезними розумовими здібностями. Останнім часом з’явилася тенденція обробляти дані про людину, вивчивши її почерк. Багато роботодавців просять заповнити анкети і складають думку про працівника саме з почерку. Часто це роблять спеціально навчені люди – графологи.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар