Як визначити: чи закохана дівчина?

Як визначити: чи закохана дівчина?Існує безліч факторів, які викликають сумніви у чоловіка в тому, що дівчина його любить. Наприклад, у мене є знайома пара, вони дружать вже зі школи і зустрічаються більше восьми років, а він все тягне з одруженням. Батьки і знайомі постійно запитують у них, коли ж нарешті у них відбудеться весілля, при цьому хлопець посміхається і мовчить, а дівчина заявляє, що якщо він не одружується з нею до наступного літа, то вона знайде собі іншого.

Така відповідь молодої симпатичної дівчини мимоволі викликає сумнів у тому, що вона любить свого хлопця. Адже, якщо дівчина шукає вигоди для себе у відносинах, то це не любов, це означає, що вона не любить хлопця, а просто дозволяє себе любити. Вона використовує хлопця з якоюсь метою, в нашому прикладі, щоб вийти заміж.

Любов – це коли нам навіть в голову не приходить думка про те, що колись нам доведеться жити один без одного, коли ми здатні не вагаючись віддати життя за кохану людину і готові за неї на найбожевільніші вчинки.

Коли дівчина по-справжньому любить, вона впевнена, що її коханий єдиний на світі і що вона ни з ким іншим щаслива вже не буде.

Щоб зрозуміти, які почуття відчуває до вас дівчина, уважно спостерігайте за її поведінкою. Адже те, що дівчина любить вас, можна читати по її очам, зрозуміти – за її поведінкою, мімікою і вербальним сигналам. При збігу декількох прийме наведених нижче, можна бути впевненим у тому, що дівчина до вас не байдужа і у вас є всі шанси сподівається на її любов.

Ось на які речі зверніть увагу:

1. Часто телефонує вам

Часті дзвінки – головна ознака закоханості дівчини. Закохана дівчина постійно хоче чути голос хлопця, до якого вона небайдужа. Вона знаходить тисячі причин, щоб набрати його номер і запитати: “Привіт, як справи?”. А якщо у неї не вистачає сміливості дзвонити першою, вона пише SMS-повідомлення.

2. Звертається за допомогою до вас

Якщо під час спілкування з вами, дівчина постійно скаржиться, що вона не може впоратися з важкими завданнями з фізики або математики, не може знайти в Інтернеті або не може встановити будь-який додаток на свій мобільний телефон, то це говорить про те, що вона бажає, щоб ви їй допомогли у всьому цьому і почали доглядати за нею. Закохана дівчина в компанії друзів підходить до хлопця, який їй подобається і просить у нього куртку, щоб зігрітися. Це та інші прохання дівчини про якісь послуги – це характерні ознаки її бажання звернути на себе вашу увагу. Адже всім відомо, що чоловіки хочуть відчувати себе сильними і потрібними жінкам, чим активно дівчата і користуються.

3. Поводиться з вами не так, як з іншими

Якщо дівчина у вашій компанії завжди весела і від душі усміхається, уважно слухає те, що ви розповідаєте і підтримує вашу розмову, то це вірна ознака того, що вона закохана в вас. І навпаки, якщо дівчина при спілкуванні з вами не виявляє особливого інтересу до того, про що ви говорите і навіть іноді позіхає, то можливо, вона вважає вас не дуже привабливим.

4. Червоніє й соромиться

Якщо ви не впевнені в тому, що дівчина любить вас, спробуйте підійти до неї і спитати про щось. Якщо при цьому дівчина зашаріється і почервоніє, то це свідчить про те, що вона не бажає, щоб ви дізналися, що у неї всередині. Так чинять усі закохані дівчата невпевнені у взаємності своїх почуттів до хлопця. При зустрічі вони намагаються приховувати свій внутрішній світ і соромляться навіть від тієї думки, що хлопець якимось чином вже дізнався про її симпатії до нього.

5. Весь час спостерігає за вами

Якщо ви помічаєте, що дівчина постійно спостерігає за вами і дивиться вам в очі не просто так, а періодично і постійно, то можете бути впевненим в тому, що вона хорошої думки про вас. Наприклад, дівчина знаходиться в компанії своїх подруг, а ви трохи далі від неї. Якщо при цьому вона час від часу кидає на вас погляд, то вона небайдужа до вас. Закохана дівчина постійно шукає погляд хлопця очима і при спілкуванні з хлопцем, і знаходячись від нього на відстані видимості.

6. Хвилюється при спілкуванні

Якщо при спілкуванні з вами дівчина постійно поправляє одяг, волосся, крутить прикраси, а голос у неї стає іншим, то це свідчить про те, що дівчина хвилюється. А відчуває хвилювання дівчина тільки тоді, коли вона закохана в хлопця. Виняток становлять ті випадки, коли у дівчини є якісь комплекси чи вона флегматична по натурі.

7. Постійно сміється, коли ви жартуєте

Щоб перевірити, чи любить вас дівчина, розкажіть їй який-небудь дурний анекдот. Якщо вислухавши його, дівчина не запитає: “А що тут смішного?”, а буде сміятися, то значить все в порядку – ви їй дуже подобаєтеся. Закохана дівчина регоче над усіма жартами хлопця, навіть над тими, які зовсім не смішні, щоб його не образити і не засмутити байдужістю.

8. Розширені зіниці

При спілкуванні з дівчиною подивіться на її очі, якщо зіниці її розширені, то це ознака того, що у неї різко підвищився вміст адреналіну в крові. А підвищується він тільки тоді, коли людина відчуває хвилювання або страх. А дівчина хвилюється тільки при спілкуванні з хлопцем, який їй подобається.

9. Тягнеться до вас

При зручному випадку сядьте поруч з дівчиною і зверніть увагу на те, як вона буде реагувати на це. Якщо вона сяде, перевернувши все тіло до вас, а коліна її будуть дивитися в вашу сторону, то вона бажає бути ближче до вас. У закоханої дівчини голова нахилена у вашу сторону, а при розмові вона постійно чіпає вас руками. Помічайте сигнали тіла, погляду й жестів, і ви легко зможете визначити, чи любить вас дівчина.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар