Як відновити стосунки з колишнім хлопцем?

Як відновити стосунки з колишнім хлопцем?Дівчата часто надмірно романтизують стосунки з чоловіками і сильно прив’язуються до них в силу своєї підвищеної емоційності. Більшість дівчат вважають, що ось ці конкретні відносини – надовго, якщо не назавжди. Чоловіки зазвичай сприймають нові відносини як ще один етап у житті. Саме тому виникають конфлікти в парах, коли дівчина хоче заміж, щоб закріпити свій статус законним шляхом коханої і єдиної, а чоловік не поспішає обмежувати себе у виборі.

Це не означає, що чоловік не любить свою дівчину. Він хоче пожити для себе, побути незалежним і ненавантаженим побутом, а також відчувати себе вільним. Обидва хочуть стабільності, але кожен розуміє її по-своєму.

Тому припинення відносин дівчатами сприймається дуже гостро і болісно. Вони часто задаються питанням, як повернути колишнього хлопця. Часто крім «хочу повернути колишнього» дівчата не придумують нічого, що могло б виправити ситуацію і повернути його.

Зовсім юні дівчата недосвідчені і не знають, що потрібно робити і як повернути хлопця, який тебе кинув. Вони вдаються до поширеної жіночої практиці – сліз, істерик, скандалів, спроб викликати жалість, переслідування хлопця з проханнями повернутися. Жоден з цих варіантів не дасть бажаного результату.

Що потрібно робити для того, щоб хлопець повернувся

Після розриву відносин потрібно взяти себе в руки і ні в якому разі не бігати за ним. Це важко, адже перший імпульс – зустрітися з ним і умовити або іншим шляхом домогтися повернення.

Найкраще знайти собі заняття, яке дозволить стати ще більш привабливою для хлопця. Відмінний варіант – танцювальна студія, фітнес-зал, ізо-студія, курси флористики, кінології, кулінарії. В ідеалі потрібно поєднати хобі, корисне для зовнішності, і хоббі, корисне для інтелектуального розвитку. Така дівчина автоматично стає більш привабливою для чоловіків. Навіть, якщо до неї не повернеться колишній хлопець, розширення інтересів і кола спілкування істотно підвищить її шанси на нові знайомства і нові відносини.

Якщо дівчина останнім часом стала дратівливою, нервовою, їй важко підтримувати розмову, не вдаючись до крику, не зриваючись на партнері, і розрив відносин з колишнім стався через такого роду сварки, то їй бажано зміцнити нервову систему.

Такі зриви можуть бути викликані навчальними навантаженнями, неприємностями на роботі, негараздами в батьківській родині. Тривалий стрес негативно відбивається на психологічній рівновазі і здоров’ї дівчини.

Допомогти їй можуть консультації психолога, трав’яні збори для зняття нервового напруження, аутотренинги. Якщо все залишити, як раніше, то високий ризик великих нервових зривів, депресії, загального погіршення здоров’я.

Якщо дівчина дозволяла собі висміювати хлопця, прилюдно відзначати його помилки в мовленні або у викладених фактах, виправляла його, перебивала в розмові, всіляко підкреслювала свою перевагу в чому-небудь, то це дуже принизливо для чоловіків. Виправити таку ситуацію важко, тому що чоловік буде глибоко ображений. Але от робити висновки і застосовувати їх у майбутніх відносинах вельми корисно.

Якщо причина в тому, що дівчина скованна в сексуальному плані, то їй необхідно зрозуміти: доросла дівчина може і повинна нормально сприймати сексуальну активність чоловіків. Це ні в якому разі не означає, що треба вступати в інтимні стосунки з будь-яким побажавшим цього чоловіком.

Але, якщо дівчина хоче постійних відносин, то цілком нормально вести статеве життя з її хлопцем. При цьому дівчині слід навчитися отримувати і дарувати сексуальне задоволення і не відчувати себе зіпсованою, не мучити себе надмірною сором’язливістю. Коли відносини припинилися на ґрунті сексуальної несумісності, то відновити їх відносно легко. Просто дайте хлопцеві знати, що ви готові до виправлення своїх помилок і хочете разом з ним розкрити свій сексуальний потенціал.

Щоб зрозуміти, в чому причина розставання, потрібно спробувати викликати його на розмову. Нормальна адекватна людина розкаже, що підштовхнуло її до розриву відносин.

Якщо хлопець уникає дівчину, не хоче вести з нею розмову, то – або вона веде або поводилася неправильно і відштовхнула його, або він в принципі не бажає з нею відносин і не хоче навіть намагатися будь-що повернути у відносинах.

Якщо ваша ситуація – друга, то всі спроби, спрямовані на те, як повернути колишнього, не дадуть результату. Від дівчини тут не залежить нічого. Хлопець сам і тільки сам може прийняти рішення повернутися. Але якщо не прийме, то відносини слід вважати завершеними.

Якщо все ж дівчину не залишає думка відновити стосунки з колишнім хлопцем, то їй потрібно зробити так, щоб кожна випадкова або заздалегідь запланована зустріч з ним виглядала природною, а дівчина при цьому була настільки привабливою, наскільки це можливо.

Привабливою може бути тільки доглянута дівчина, тому не можна забувати про підтримку шкіри і волосся здоровими і свіжими, нігтів красивими, стрункої талії, а одягу – стильним, бездоганно чистим і відпрасованим. Не потрібно відмовлятися від компанії інших чоловіків, адже коли навколо дівчини обертається чимало сторонніх чоловіків, кожен, навіть її колишній, думає, що в ній є щось таке, що приваблює і притягує інших. При цьому не можна допускати пліток і чуток про свою нерозбірливість у зв’язках з чоловіками, тому що нормального хлопця це відштовхне і викличе у нього огиду.

Чи варто повертати колишнього хлопця

Якщо дівчина впевнена в тому, що у неї справжні почуття до цього хлопця, то можна застосувати всі дані вище поради на практиці. Про те, що дівчина любить хлопця по-справжньому, кажуть такі ознаки:

  • В її відносинах до нього немає елемента користі. Тобто дівчині шкода саме розлучатися з ним, а не з його подарунками, вечорами в ресторанах, відпочинок на морі за рахунок хлопця;
  • Дівчина хоче сексуальних стосунків з хлопцем. Зазвичай дівчата, особливо юні, відчувають сексуальний потяг тільки тоді, коли люблять або дуже симпатизують чоловікові;
  • У почуттях до хлопця є елемент тверезості. Тобто дівчина усвідомлює, що він не ідеальний (ідеалів не існує в принципі), але вона згодна миритися з його недоліками. Якщо ж вона хоче повернути хлопця, щоб його виправити, зробити краще, переробити під себе, то її любов – це не любов в істинному розумінні, а просто незріла поки прихильність;
  • Вона довіряє йому. Довіра – тонка річ, яка не виникає на рівному місці, а формується в ході розвитку відносин. Якщо дівчина може поділитися з хлопцем своїми переживаннями і знає, що він її зрозуміє і не підніме на сміх, то це – її чоловік;
  • Її почуття постійне і не залежить від настрою, думки родичів і друзів

Якщо ж нею рухає думка, що інших відносин у неї не буде, що вона неприваблива і нікому не потрібна, що цей хлопець – її єдиний шанс налагодити особисте життя, то їй потрібно насамперед підвищити власну самооцінку, а потім вже влаштовувати особисте життя.

Якщо цього не зробити, то в такому випадку ніякі нові відносини не будуть здоровими, оскільки дівчина буде завжди в позиції жертви. Впоратися з комплексом власної неповноцінності і підвищити самооцінку можна за допомогою психолога.

Слід відмовитися від думки повернути хлопця, коли це бажання викликане лише прагненням помститися йому, заподіяти біль, пішовши від нього самого або змінивши йому. Подібне прагнення повернути «колишнього» ненормально і з цим поривом потрібно боротися. По-перше, це буде нечесно по відношенню до чоловіка, по-друге, негативно позначиться на самій дівчині, яка буде потім мучитися сумнівами і почуттям сорому.

Також не варто і думати про відновлення відносин, якщо хлопець пішов зі скандалом, рукоприкладством, образами. З таким хлопцем нормальних здорових відносин побудувати неможливо.

Чого не потрібно робити, коли пішов хлопець

  • Не можна гризти себе і звинувачувати в усьому, що трапилося, в будь-якому конфлікті винна кожна сторона, тому самокопання не призведе ні до якого результату, крім депресії;
  • Не можна бігати за хлопцем і благати, просити його повернутися. Це принизливо і практично зводить до нуля всі спроби відновити розірвані відносини;
  • Не можна кидатися «у всі тяжкі», почавши разово зустрічатися з усіма підряд, або заводити нові стосунки з ким попало. Така поведінка відверне від дівчини чоловіків, які могли б її розглядати як супутницю життя, а також негативно позначиться на душевній рівновазі і навіть здоров’ї дівчини. Часта зміна партнерів ніколи не йде жінці на користь;
  • Не слід уникати колишнього хлопця, якщо ви працюєте з ним разом або навчаєтесь або відвідуєте одні й ті ж розважальні місця. Такі зустрічі допоможуть побудувати відносини на новому діловому або дружньому – рівні. Дуже корисно розмовляти з ним по справі, ніяк не торкаючись теми вашого розставання. Його здивує подібний стан речей, адже подібна поведінка нетипово і вибивається зі звичної картини. До речі, дівчина в такій ситуації виглядає не просто незвично, але ще й стримано, яка вміє контролювати свої емоції;
  • Ні в якому разі неприпустимо розпускати плітки і чутки про колишнього хлопця. Якщо він довірив дівчині в період відносин якусь таємницю, присвятив її в сімейні подробиці, то не можна розповідати про це, навіть, після припинення відносин. Негарно виглядає дівчина, яка посвячує сторонніх у подробиці інтимних відносин з «колишнім». Подібна поведінка не прощається чоловіками і робить дівчину в очах оточуючих нечистоплотною пліткаркою.
Оцініть статтю
Додати коментар