Як відчути, що чоловік кохає жінку

Як відчути, що чоловік кохає жінкуПам’ятаєте ви таку сцену, коли дівчина відриває пелюстку ромашки, промовляючи слова “Любить…не любить…любить…не любить”, сподіваючись на удачу? Іноді відносини можуть протікати подібним чином. Чи він дійсно любить вас? Як ви можете в цьому переконатися? Багато дівчат дуже часто ловлять себе на цій думці.

Чоловіки не показують свою любов так, як це роблять дівчата. Сильна половина людства, як правило, не схильна проявляти сильних емоцій. В той момент, коли чоловіки ще маленькі, і батьки, і суспільство вчать їх, щоб не показувати слабкість, біль або страх. Їм не дозволяють плакати в присутності інших людей.

Так чому ж, як тільки вони стають чоловіками, жінки настільки здивовані, що вони не виявляють свої внутрішні почуття? Я не хочу сказати, що вони не відчувають силу кохання, але щоб показати себе досить самостійним, найчастіше чоловіки тримають це почуття в таємниці і намагаються керувати цими емоціями.

Іноді чоловік може показати свою любов таким чином, що ви цього навіть не помітите. Можливо ви звикли до вираження почуття любові, коли вам дарують квіти, подарунки або пишуть вірші – все це чудово, але якщо ваша поточна любов не робить цього, він може показувати свою прихильність до вас через розмову або дотики.Іноді це нерозуміння пов’язано з тим, що ви шукаєте кохання, яка буде виражатися так, як вам хочеться.

З’ясуйте, як він виражає себе, потім виявіть, як ви хочете отримувати любов. Люди зазвичай показують почуття любові іншим таким чином, як би вони хотіли, щоб висловлювали любов їм. Якщо ви виросли в сім’ї, де часто обіймалися, ви, мабуть, любите дотики. Якщо ж у дитинстві вам висловлювали любов через словесні вирази, можливо ви жадаєте слів, щоб відчувати себе коханими.

Якщо ви не впевнені, яка мова кохання найбільш зрозуміла для нього, поспостерігайте за ним деякий час. Він може не бути занадто балакучий, але, можливо, ваша рука в його руці в стресовій ситуації означає для нього цілий світ.

Спостереження можуть відкрити ваші очі. Можливо, він висловлював свою любов вам весь час, а ви цього так і не зрозуміли.

Ви повинні розуміти, що це не та область для експерименту з метою змінити його, а лише привід для вас, щоб побачити більш чітко те, що, можливо, ви не помічали раніше, і насолодитися ним таким, яким він є.

Дуже часто дівчата хочуть поговорити про щось з хлопцем, коли насправді найкраще дозволити йому відчувати себе комфортно, висловлюючи свої почуття без зайвих коментарів. Зрозумійте, що його слова в такі моменти можуть бути абсолютно незручні йому, тому постарайтеся увійти в його становище і дозвольте йому відчувати себе більш комфортно.

У відносинах не може бути й мови про зміну іншої людини, але в них криються великі можливості для індивідуального зростання і знань того, як зробити краще.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар