Як ставитися до зради чоловіка.

ЗрадаЖиття молодят спочатку формується безхмарно. Безумовно, всім молодятам хочеться, з тим щоб їх багатобарвне щастя тривало вічно. Але, на жаль, далеко не у кожної сім’ї виходить прожити щасливе життя. Безперечно, підступна зрада завдає потужного удару по цьому маленькому осередку суспільства. У момент зради здолати емоції, душевну біль і гірку образу може не кожна жінка.

 

В силу психології, дівчата дуже складно переносять зраду своїх чоловіків. При схильності  до нервових зривів і довгих депресій – краще звернутися за допомогою до фахівця. Хоча, за своєю природою слабка стать має досить потужний психологічний стрижень, який дозволяє їй не зламатися навіть у найскладніших обставинах, на жаль, не всі можуть впоратися зі зрадою чоловіка, з тим щоб звести до мінімуму всі негативні наслідки від заробленого удару і стрімко повернути свій психічний стан в звичний ритм життя. Прочитавши цю статтю ви зможете гідно подолати себе і вийти переможцем зі сформованої ситуації.

 

Чого слід уникати.

Якщо це сталося, і ви пережили зраду коханої людини, як б образа вас не захлеснула від отриманої звістки, не дозволяйте емоціям заволодіти вашим розумом. Істерика вам ні до чого, а сцени ревнощів залиште для театру, звинувачуючи безхарактерного чоловіка в огидній зраді. Такими діями ви навряд чи повернете русло в потрібний напрямок, зате легко створите жахливу обстановку в будинку.

Подібні дії можуть довести чоловіка до крайності і життя з вами для нього буде нестерпним. Ви власноруч віддасте його в той світ, де для нього буде панувати затишок і спокій без скандалів і сліз, а суперниці не дрімають. Подібна ідіотська ситуація коли- небудь закінчиться.

Може наступити такий момент, коли знесилений від регулярних звинувачень і знервованою обстановки чоловік захоче оформити розлучення. І навряд чи ваш чоловік при сформованій ситуації буде відчувати себе винуватим, так як ви самі створите для нього нестерпні умови спільного проживання.

Надалі він буде впевнений у правильності свого рішення, так як у вас дуже непростий характер і життя з вами не приносила б йому ніякого задоволення.

 

Не забувайте про дітей.

Перш ніж влаштовувати безглузді сварки, подумайте про ваших дітей, адже саме вони будуть найбільше переживати за ваші розбіжності і образи. Кожен ваш вчинок і образа, сказані на адресу один одного, залишать великий і гіркий слід у душі маленького чоловічка.

 

Поводьтеся правильно.

Якщо вже зрада з боку чоловіка мала місце, ви можете виплеснути злість на тих дрібничках, що нагадують вам про нього. Якими способами зганяти образу вибирати вам, найголовніше, щоб вам стало від цього легше.

Ні в якому випадку не розкривайте свою образу і не показуйте своє безсилля перед чоловіком. Коли вам стане набагато краще, навіть якщо це складно, спробуйте якомога більше дізнатися про суперницю. Можливо, тоді ви все ж зрозумієте, по якій  причині вас зрадила кохана людина і що вона знайшла у суперниці, чого немає в вас.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар