Як стати привабливішою.

pryvablyvistМи дуже часто переживаємо з приводу того, як ми виглядаємо в очах оточуючих. Ми ходимо по фірмових магазинах дорогого одягу, витрачаючи чималі гроші, відвідуємо салони краси, з метою зробити нову зачіску.

Крім того, ми займаємося спортом, щоб скинути зайві кілограми. Одним словом, приділяємо серйозну увагу власний зовнішності.

Це все прекрасно і чудово, але є одна проблема – не одна лише зовнішність робить людину привабливою в очах оточуючих. Люди тягнуться до тих, хто поділяє їхні інтереси і цінності, з ким їм приємно спілкуватися. Повірте, виряджений немов з обкладинки журналу невихований хлопець навряд чи викличе приємні емоції, так як його поведінка буде відштовхувати людей.

Що ж робити для того, щоб стати привабливішою людиною в очах оточуючих?

1. Раз і назавжди забудьте про упередженість і пліткі.

Люди, які годинами тільки тим і займаються, що збирають чутки і плітки, ділячись ними з іншими людьми, не можуть викликати повагу оточуючих. І на те є свої причини. Замість того щоб говорити про перевірені факти, вони на порожньому місці збирають неперевірену інформацію і створюють людям проблеми.

Якщо Ви хочете завжди виглядати добре в очах інших людей, ніколи не поширюйте неперевірені плітки. Просто поставте себе на їхнє місце – якби про Вас поширювали відверту нісенітницю, було б Вам приємно після такого спілкування з цими людьми? Дуже малоймовірно.

Що стосується тем для розмов в компанії, їх завжди можна знайти сотні й тисячі. Нехай деякі з них будуть менш цікавими, ніж чергова вигадка про знайомих Вам людей, але це ніколи не упустить Вас в їхніх очах. Ніколи не можна перемивати людині кістки за її спиною. Якщо Ви з чимось не згодні – скажіть про це людині прямо в обличчя. Можливо, Ви просто не так зрозуміли сказане ним, тому це допоможе Вам роз’яснити ситуацію. Пам’ятайте про те, що все в цьому житті повертається. Якщо сьогодні Ви поширюєте дурні плітки про людину, вже завтра хтось точно також зробить і з Вами.

 2. Надихайте людей, особливо у важкий для них час.

Всі найкращі друзі пізнаються в біді. Коли людина святкує перемогу, поряд з нею знаходяться десятки друзів, готові її привітати і навіть заявити про свою співучасть в тріумфі, але, коли вона переживає невдачу, а на душі шкребуть кішки, тільки найкращий і близький друг здатний підтримати словом і ділом. Цінуйте таких друзів і намагайтеся частіше цікавитися їхніми справами, та й самі намагайтеся стати таким другом.

Головне – знати міру, адже якщо Ви будете на 100% віддаватися іншим людям, то просто не зможете знайти час для себе.

 3. Вчиняйте правильно.

Багато людей часто обманюють самі себе і діють не за покликом серця, а проти своєї волі. Чому? Причини можуть бути різні. Деяким так простіше жити, інші намагаються догодити одним людям, жертвуючи інтересами інших.

Не обманюйте самі себе. Якщо від Вашого рішення залежить доля людини, вчиняйте правильно. Коли Ви приймете невірне рішення, Ви завдасте своїй душі серйозні рани, від яких буде вкрай важко оговтатися.

4. Намагайтеся дарувати людям щастя.

Наш сучасний світ загруз в егоїзмі. Ми настільки часто керуємося виключно власними інтересами, що робимо нещасними інших людей і навіть не помічаємо цього. Та й чи принесе душевну радість успіх, який був здобутий зі шкодою для людських доль? Намагайтеся дарувати людям щастя просто так, без будь-якого приводу. Це така рідкість, що вона обов’язково буде оцінена по достоїнству. Якщо Вам належить суперництво з іншою людиною, зробіть його максимально чесним і не грайте проти правил. Нехай переможе найдостойніший. З’єднайте у своєму житті надію, віру і любов – і Ви зможете генерувати позитивні ідеї навіть у найбільш негативних ситуаціях, а Ваше життя принесе Вам ще більше радості.

5. Зберігайте позитивний настрій.

Забудьте про негатив, постійне невдоволення і скарги – вони тільки тягнуть людини у прірву. Скажіть собі «Світ прекрасний!» і впевнено йдіть до своєї мети. Завжди говоріть правду і розраховуйте на успішний результат будь справи. Якщо Вас оточують скиглії і песимісти, постарайтеся менше часу проводити з ними, а шукайте собі подібних, таких же доброзичливих і позитивних людей, спілкування з якими зробить Вас ще сильніше.

6. Оптимізм – понад усе.

У якійсь мірі це є продовженням способу номер 5. Ось тільки оптимізм в нашому нелегкому житті куди важливіше позитиву. Кожен раз, коли у Вас трапляється невдача або Ви не досягаєте своїх цілей – не турбуйтеся. Концентруйтеся на позитивних моментах. Так, ви зазнали невдачі, але Ви придбали безцінний досвід і надалі не допустите аналогічних помилок. Ви стали ще сильнішими, а на одній невдачі життя не закінчується – у Вас ще буде сто і одна можливість домогтися позитивного результату. Пам’ятайте, що світ відкриває можливості тільки перед тими людьми, які готові прийняти їх.

7. Ви унікальні.

Просто прийміть це, як факт. Людина, яка не здатна прийняти власну унікальність, все своє життя намагається стати іншою і прожити не своє, а чуже життя. Більше того, вона намагається досягти результатів у тих сферах, в яких потрібні спеціальні навички і знання. Природно, людина такими знаннями не володіє. А цього і не потрібно!

Зрозумійте, що ніде в світі немає більше такої людини, як Ви. Є люди з тими ж інтересами, схожими поглядами і, можливо, навіть схожою зовнішністю. Але на 100% на Вас не схожий ніхто. Так прийміть себе таким, який Ви є! Не слухайте критики інших людей, якщо в ній немає і краплі конструктивізму. Ви не зобов’язані всім подобатися.

Тому, якщо Ваш співрозмовник дозволяє виявляти необгрунтовану критику – подумайте, чи тими людьми Ви себе оточили.

8. Займайтеся приємними Вам справами.

Коли людина починає робити не те, що приносить їй задоволення, а те, що «потрібно», вона перестає жити і починає просто існувати. Безумовно, необхідно робити справи, за які Ви отримуєте гроші, але не варто забувати і про душу.

Візьміть за правило щодня приділяти пару годин часу приємним Вам речам, а ще краще – знайдіть собі роботу до душі. Якщо Ви прагнете змінити своє життя, першим кроком стане зміна Ваших вчинків і думок.

9. Не прагніть завжди і в усьому бути правим.

Ви не можете бути праві в 100% випадків, тому не намагайтеся довести свою правоту всіма доступними засобами, особливо, якщо для Вашої правоти хтось повинен помилитися. Можливо, Ви навіть приведете абсолютні докази на користь своєї правоти, тільки навряд чи станете привабливіше в очах інших людей. Прийміть думку іншої людини замість того, щоб його засуджувати.

10. Будьте чесні і вірні.

Навіть якщо Ви бачите, що Ваша близька людина не права – підтримайте її, не переходьте на іншу сторону. Ніщо так не цінується в нашому житті, як вірність і відданість, адже це така рідкість в наші дні.

11. Будьте відкритим для нових ідей.

Якщо Ви хочете не топтатися на місці, а бажаєте досягати нових життєвих висот, Вам потрібно відкрити свій розум для нової інформації. Все тече і все змінюється, тому ті методи, які Ви застосовували вчора і які давали результат, сьогодні можуть не працювати або навіть працювати на шкоду людині. Якщо щось або хтось допомагає Вам розвиватися, скористайтеся можливістю і подякуйте цю людину за шанс стати краще.

12. Вірте в свою мрію.

Поки у людини є мрія, у неї є найсильніший мотив розвиватися і рухатися вперед. Людина без мрії просто пливе за течією і робить те, що їй накажуть інші. Нехай зараз Вам здається, що Ваша мрія далеко, але Ви можете крок за кроком наближатися до бажаного результату. У Вас є мрія, а все інше Ви знайдете в процесі руху до неї.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар