Як сподобатися дівчині

Як сподобатися дівчиніЩо потрібно робити і як себе вести, щоб сподобатися дівчині? Як добитися того, щоб вона почала відчувати всю гаму емоцій, звану закоханістю, по відношенню до твоєї персони?

Звичайно це не завжди просто, але можливо. А щоб стосунки з протилежною статтю по-справжньому тебе радували і приносили задоволення, варто звернути увагу на наступні рекомендації:

1. Зацікав її

Для цього потрібно:

  • Бути впевненим у собі;
  • Завжди приймати тверді і зважені рішення.

Спробуй сформувати в свідомості дівчини стійке відчуття власної необхідності. Як відомо, для жінки вкрай важливо перебуваючи поруч з сильним чоловіком, приносити йому користь. Зіграй на цьому. Всякий раз, коли дівчина, з якою ти хочеш сподобатися, щось для тебе зробить (будь-яка дрібна послуга), обов’язково подякуй і зроби комплімент. Вона повинна зробити висновок, що її участь у твоєму житті важлива.

Але крім усього іншого, ти сам повинен щиро цікавитися дівчиною, в іншому випадку вона вирішить, що тобі потрібен тільки секс (просто буде відчувати, що її використовують).

2. Змусь захоплюватися собою

Не потрібно ставати ботаніком або корчити з себе павлина щоб сподобатися їй. Суть ради полягає в іншому. Дівчина повинна почати думати приблизно так: «А він класний і так добре ставиться до життя. Я хочу бути в цьому схожою на нього». Поводься так, щоб вона розуміла, наскільки цікаве і насичене твоє життя, і хотіла бути поруч з такою людиною.

Є дівчата, домогтися розташування яких можна досить простим способом: якщо у неї немає власних крутих захоплень, частіше запрошуй її туди, де зазвичай проводиш своє дозвілля. Швидше за все, вона віддасть перевагу тобі і твоїм захопленням, аніж мати сумнівне задоволення просто дивитися вдома телевізор.

Добре працює принцип спільного планування. Запропонуй поїхати разом на відпочинок майбутнім літом. Дівчина, якій ти хочеш сподобатися, усвідомлює: не виключена можливість, що в майбутньому ви станете парою. Але не роби цього у форматі обіцянок і будь-яких чітких гарантій, оскільки невідомо, як у вас все складеться надалі.

3. Розбуди в ній бажання

Якщо вона не буде відчувати сексуального потягу до тебе, то між вами можлива гарна і міцна, але дружба. Щоб сподобатися дівчині, як чоловік, потрібно, щоб вона розглядала тебе як потенційного коханця.

Як викликати у ній подібний стан? Спробуй під час побачення подумки прокручувати всі ті ситуації, які тобі б хотілося випробувати разом з нею. Ти повинен думати про конкретні речі, які тобі подобається робити з дівчатами як на етапі знайомства і побачень, так і безпосередньо під час сексу.

Фішка в тому, що про секс ви не говорите, розмова стосується звичайних тем. Між тим, думаючи про те, що тобі подобається, ти опинишся в стані легкого збудження, і цей вогонь пристрасті передасться твоїй супутниці. Прийнявши сигнал про те, що ти цікавий дівчині в інтимному плані, дай їй зрозуміти, що секс для тебе зовсім не головне. Тобто ти готовий до нього, хочеш і можеш доставити дівчині шалену насолоду, але в цілому розглядаєш її не тільки як сексуальний об’єкт.

Переконай її, що ваша емоційна близькість для тебе важливіше банального сексу. Всім відомо, як важливий цей момент для всіх жінок.

4. Зроби так, щоб їй було комфортно

Все, що стосується елементарного етикету (подати руку в транспорті, пропустити вперед, допомогти надіти пальто), дуже важливо для того, щоб твоєму об’єкту було легко і добре з тобою. Виявляй увагу і турботу (подзвони і дізнайся, як пройшов іспит в університеті, побажай в sms добраніч). Не забувай про компліменти (захоплюйся її посмішкою, кажи, які у неї красиві очі і так далі).

Щоб сподобатися дівчині, зроби так, щоб їй не потрібно було приймати складних рішень. Ніколи не перекладай на її тендітні плечі відповідальність за що-небудь. Дай їй можливість бути веденою. Навіть в самому початку вашого знайомства ти повинен позиціонувати себе як хлопець з активною чоловічою позицією. Про таких чоловіків дівчата кажуть: «З ним мені легко і комфортно» і «Я за ним, як за кам’яною стіною».

5. Змусь її повірити в казку

Дозволь їй вважати, що ваша зустріч — це казкова випадковість. Дівчатка з дитинства фантазують, уявляючи, як за ними приїде принц і відвезе з собою в свою дивовижну країну. На черговому побаченні випадково скажи, що взагалі-то у день вашого знайомства повинен був знаходитися в іншому місці, але в останню хвилину плани змінилися. Нехай вона думає, що ваша зустріч — це знак згори, то є ти і є її казковий принц. Це дуже потужний емоційний фактор, який зблизить вас.

6. Дай їй відчути себе богинею

Мова йде про те, як ви виглядаєте в очах оточуючих. Для дівчини важливо те, наскільки добре люди оцінюють вас як пару, тому зроби думки оточуючих своїм союзником. Нехай твоя поведінка (те, якими очима дивишся на супутницю, як доглядаєш і дбаєш про неї) буде такою, щоб оточуючі визнали вас красивою і гармонійною парою.

7. Зроби мужній вчинок

Ви класно проводите час, вам весело і комфортно удвох. Це чудово, але недостатньо для того, щоб сподобатися дівчині на сто відсотків. Впустіть у ваші відносини крапельку смутку.

Наприклад, прийшовши на виставку тварин, поділіться з нею тим, як важко переживали в дитинстві загибель улюбленої собаки. Навіть сумні емоції, пережиті разом, надзвичайно зближують людей. Плюс, ти постанеш перед нею в новому світлі: не тільки як позитивний молодий чоловік, але і здатний на глибокі переживання. Звичайно, зробити подвиг заради вподобаної дівчини під силу не кожному, а от на звичайні чоловічі вчинки здатний будь. Так, бути відповідальним у всьому — це вже справжній мужній вчинок.

8. Будь самим собою

Зацікавивши дівчину, “прокачавши” її емоціями, змусивши її пристрасно бажати тебе і встановивши довірчі відносини, в результаті ти досягнеш стану, коли метелики запурхали у неї в животі.

Найефективнішою методикою сподобатися дівчині є природний набір дій, які повинен зробити чоловік. Ми виклали їх в даному матеріалі. Вивчивши нашу інструкцію і навчившись застосовувати її на практиці, ти зможеш добитися уваги по-справжньому класної дівчини і побудувати з нею гарний роман.

Ніколи не обманюй жіночі почуття і не лицемір, бо сподобатися дівчині, яка розчарується в тобі самому зародку романтичного зв’язку, швидше за все, не вийде.

Наостанок відкриємо самий головний секрет: зумівши сподобатися дівчині, ти і сам відчуєш потужну гаму емоцій. Можливо, це стане міцною базою для створення довгострокових відносин!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар