Як схуднути

Як схуднути
Бажаючи позбутися зайвої ваги, худнучі йдуть на відчайдушні заходи, вибираючи сумнівні і небезпечні методи схуднення.

Серед найбільш популярних методів – жорсткі дієти, таблетки для схуднення і хірургічне втручання.

Їх об’єднує те, що вони вимагають від людини колосальних жертв, а дають хоч і швидкий, але дуже короткочасний результат. Тому здається, що схуднути надзвичайно складно. Що ж, давайте розбиратися, наскільки це складно і чим доведеться пожертвувати.

Жорсткі дієти, щоб схуднути

Дієти бувають короткострокові і довгострокові, але їх об’єднує одне – всі вони носять обмежувальний характер. Ви не зможете себе обмежувати і дотримуватися суворої дієти все життя.

Та й утиск себе в тих чи інших продуктах не завжди несе користь для організму. Коли-небудь обов’язково зірветеся або махнете на це рукою. І тоді, цілком можливо, що ваша скинута вага повернеться назад, разом з вашими звичками. Тому потрібно міняти звички в харчуванні і не дотримуватися жорстких обмежень.

Таблетки для схуднення

В основі більшості препаратів для зниження ваги лежать проносні і сечогінні речовини, зловживання якими може порушити роботу шлунково-кишкового тракту і водно-сольовий обмін. Схуднення відбувається за рахунок втрати води і калових мас. Варто перестати пити таблетки, як вага повернеться.

Іноді в склад таблеток додають небезпечні для здоров’я зменшувателі апетиту і стимулятори, а також речовини зв’язуючі жири в процесі травлення (хітозан), і речовини, що прискорюють розщеплення жирів (л-карнітин), ефективність яких науково не доведена.

Окремою групою стоять спортивні схуднення, виробники яких прямо кажуть, що без дотримання дефіциту калорій та тренувань для схуднення не працюють. Втім, виробники таблеток для схуднення теж рекомендують дотримуватися правил здорового харчування. Тому худнути без таблеток дешевше і корисніше.

Хірургічне втручання

Ліпосакція і бандажування шлунка теж обіцяють швидкий результат.

У першому випадку за рахунок відкачування жиру з проблемних зон, а в другому – завдяки скороченню обсягів їжі.

Однак, з поверненням до колишнього способу життя повернуться зайві кілограми. Плюс до всього відновлення після операції може бути довгим і болючим, а також воно обов’язково зажадає перегляду харчових звичок і способу життя. А раз так, то навіщо «лягати під ніж»? Давайте відразу міняти свій спосіб життя!

Здорова альтернатива – підрахунок калорій

Зверніть увагу, що всі методи схуднення зводяться до одного – до розвитку нових харчових звичок, дефіциту калорій і перегляду способу життя в бік більш активного.

Більш того, це три складові успішного і довгострокового схуднення, для якого не потрібно лягати під ніж, пити сумнівні препарати або страждати на жорсткій дієті.

Підрахунок калорій дасть вам гнучкість у плануванні харчування. Правильне харчування і можливість самостійно його планувати є запорукою ефективного схуднення, і це науково доведений факт.

Найпростіший і ефективний спосіб схуднути

Найпростіший і доступний кожному спосіб схуднути – це витрачати більше калорій, ніж отримувати з їжею. Найкраще зробити це за допомогою правильного харчування і підвищення активності. Підрахунок калорій – це найкращий спосіб контролювати дефіцит і правильно вибирати продукти. Як відомо, переїсти можна навіть найкориснішою їжею.

Зрештою, вам вирішувати – ризикнути своїм здоров’ям, щоб схуднути швидко, а потім повернути вагу назад, або схуднути повільно, але назавжди.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар