Як схуднути на 10 кг за тиждень?

Як схуднути на 10 кг за тиждень?

Щоб відповісти на це питання, включимо логіку. Для того щоб зрозуміти, як же схуднути за тиждень на 10 кілограмів, давайте поділимо їх на 7 днів. У нас вийде, що необхідно худнути в день майже на 1,5 кілограма. І, в першу чергу, в ці 1,5 кілограма повинен входити жир. Так як якщо втрачати з організму м’язи і воду, то це в найближчому майбутньому призведе до сумних наслідків.

Чи можна скинути 10 кілограм за тиждень?

Отже, ви хочете схуднути за тиждень на 10 кг і зникнути повинен жир, а не м’язи. Давайте продовжимо наші розрахунки.

Щоби спалити 1 кг жиру, нам необхідно витратити 9000 калорій. Нам же потрібно спалювати 1,5 кг жиру в день, отже, це 13500 калорій на добу.

Для того, щоб таку кількість калорій спалити і схуднути на 10 кілограмів всього за тиждень за рахунок жирової маси, необхідно щодня виконувати одну з наступних вправ:

  • ходити протягом 48 годин зі швидкістю 5 км/год (організм спалює за годину такої ходьби близько 280 кілокалорій);
  • бігати протягом 19 годин зі швидкістю 10 км/год (при цьому витрачається до 700 кілокалорій на годину);
  • протягом 30 годин займатися аеробікою (витрачається до 450 кілокалорій на годину);
  • займатися на велотренажері протягом 21 години (при цьому витрачається до 500 кілокалорій на годину).

Отже, зробимо дуже важливий висновок.

Схуднути за рахунок жирової маси на цілих 10 кг за тиждень не вийде!

Дієти, які пропонують просте і швидке схуднення, на жаль, допоможуть вам лише втратити разом з цим свіжий колір обличчя, гарний настрій, сили, енергію, груди, гарне самопочуття, тонус шкіри та інше. А найчастіше, це просто «розвод» на гроші, ви втратите багато грошей і нервів, і це в кращому випадку.

В яких випадках можна швидко скинути 10 кг?

Якщо ви маєте велику кількість надлишкової ваги і дійсно хочете якомога швидше схуднути, після ради з фахівцем спробуйте скористатися такою дієтою.

За допомогою даної дієти виходить схуднути за тиждень на 10 кілограмів, тільки за умови, що ви використовуєте її вперше, у вас дуже сильне завищення ІМТ і велика набряклість. Якщо у вас не сильне перевищення, то ви зможете втратити 1-4 кілограма. Рекомендується повторювати дієту не частіше, ніж раз на півроку.

Вагомі переваги даної дієти – її доступність і дешевизна. Отже, меню.

У перший день випиваєте протягом дня за 6 разів одну пляшку мінеральної води.
У другий день випиваєте протягом дня тільки 0,8 літра низькокалорійного знежиреного молока. З’їдаєте не більше одного яблука і то в дев’ять вечора.
У третій день ви випиваєте протягом дня за 6 разів одну пляшку мінеральної води.
У четвертий день – їсте тільки овочі. Дозволяється з’їсти літрову миску салату, при цьому потрібно розділити її на три частини. Можна також випити 2 склянки чаю або води. До складу овочевого салату повинні входити: морква, свіжа капуста, зелень, столова ложка рослинної олії.
У п’ятий день випиваєте 0,8 літра знежиреного молока протягом усього дня.
У шостий день з’їдаєте на сніданок одне варене яйце, запивши його половиною гуртки чаю. В 11 ранку випиваєте склянку відвару моркви, картоплі, капусти, а також інших овочів. На обід з’їдаєте 100 гр. горошку консервованого, а також 100 гр. нежирного м’яса. На полуденок – яблуко. На вечерю – теж яблуко.
У сьомий день випиваєте 2 склянки кефіру або молока, 100 гр. сир. На ніч можна випити склянку чаю.

Дана методика схуднення є дуже жорсткою, вона не кожному підходить і має ряд протипоказань. Тому сідати на неї без консультації з лікарем не рекомендується.

У період її застосування ви можете відчути нездужання, у цьому випадку варто негайно припинити дотримуватися дієти і звернутися до лікаря, все докладно розповівши йому.

Щоб у вас не було питання, як же схуднути за тиждень на 10 кілограмів, подбайте про свій зовнішній вигляд заздалегідь. Сядьте, відкрийте календар, знайдіть всі знаменні дати, в які б ви хотіли виглядати приголомшливо. Не забудьте про Новий рік, 8 Березня, початок літа і так далі. Обведіть ці дати і починайте до них підготовку не менше ніж за 3 місяці. Так як саме за цей час можна реально схуднути на 10 кг без втрат і голодувань.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар