Як розвивати креативність.

kreatyvnystКреативність – одна з найголовніших якостей людей, які постійно придумують щось нове. Особливо це стосується представників творчих професій, наприклад, дизайнерів і копірайтерів. Адже якщо вони хочуть бути конкурентоспроможними, то повинні володіти певним рівнем креативності.

Креативність в своїй основі має на увазі постійне прийняття нових рішень, але що робити, якщо ідей немає? В цьому випадку вам допоможуть вправи, націлені на розвиток креативного мислення і творчих здібностей.

Вправи для розвитку креативності:

1) Випадковості.

Візьміть словник і виберіть в ньому навмання два різні поняття. Завдання цієї вправи – зв’язати два цих слова і придумати яку-небудь історію, яка буде об’єднувати їх. Дана вправа добре розвиває не тільки ваші творчі та креативні здібності, але також прискорює процес вашого мислення.

2) Божевільний генетик.

У цій вправі нам знадобиться олівець і аркуш паперу, а також ваша уява. Навіть якщо ви не вмієте малювати – нічого страшного, тут можна обійтися і без цього вміння. Завдання, яке вам належить вирішити – поєднати в одному малюнку якомога більше частин тіла різних звірів. Придумайте щось унікальне, що буде позбавлене будь-якої логіки.

3) Архітектор.

У даній вправі вам належить втілити в життя божевільні ідеї архітектури. Мета даної вправи поєднати в одному будові 10 різних особливостей притаманних яких-небудь предметів. Приміром, апельсин, шафа, бензоколонка та інші. Варто зауважити, що зазвичай такі будівлі виглядають досить забавно.

4) 5 плюс 5.

Виберіть будь-який іменник, а потім придумайте до нього п`ять прикметників, які співставні з цим словом. Приміром, взуття – тепле, чорне та інше. Зробили? Ну а тепер виберіть п`ять прикметників, які ніяк не будуть підходити до вашого слова. Це зробити насправді досить проблематично.

5) Назва.

Постійно намагайтеся придумувати назву для предметів, які вас зацікавили. Ці слова повинні бути якомога коротшим і мати чітко окреслені характеристики.

Якщо ви будете виконувати дані вправи, то з часом почнете мислити набагато більш креативно і особливо, що дасть вам можливість у вашому середовищі піднятися ще на одну сходинку вище. Можете перетворити ці вправи в колективні ігри, варто зауважити, що таке проведення часу найшвидше буде приємно не тільки вам, але і вашим друзям.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар