Як розвинути впевненість у собі.

Як розвинути впевненість у собі.Одна з речей, які утримують людей від розвитку і зміни життя – страх невдачі і відсутність впевненості в собі, щоб подолати цей страх. Питання в тому, як подолати в собі страх? Потрібно розвинути і набути впевненості в собі. Нижче Наведено 25 порад, як знайти упевненість в собі.

Всі ці методи не є революційними, але вони дієві. Список, безумовно, не є вичерпним. І ви не повинні робити все, як ніби це рецепт … виберіть ті поради, які вам більше сподобаються, і спробуйте їх.

Отже, поради з розвитку впевненості в собі:

1. Знайти свою половинку. Часто ніхто інший, як сама близька вам людина, може принести радість і впевненість у ваше життя, підтримати вас у важкі хвилини.

2. Змінити стиль одягу. Якщо ви добре і презентабельно одягнені, ви і відчувати себе будете відповідно. Одягайтеся так, щоб кожен день подобатися собі на всі 100% і періодично міняйте стиль одягу, щоб не було одноманітності в житті. Не обов’язково носити костюм за 500 доларів, ви можете носити повсякденний одяг, який приємно і презентабельно виглядає, іноді радувати себе обновками.

3. Подивіться на себе. Встаньте перед дзеркалом і подивіться на себе. Постарайтеся знайти те, що вам подобається, і навпаки, що ви хотіли б прибрати. А тепер постарайтеся за допомогою зачіски, макіяжу або одягу зробити більш вираженими ваші сильні сторони в зовнішності або фігурі і зробити менш помітними ваші слабкі сторони. Якщо не знаєте, як це зробити, почитайте поради фахівців в інтернеті, подивіться як одягаються відомі люди вашого типу.

4. Думайте позитивно. Ви можете змінити в собі всього одну річ, і зміниться все ваше життя. Спробуйте змінити своє мислення. Спробуйте дивитися на себе і навколишній світ новим поглядом, більш спокійним і позитивним. Зараз популярно читати про силу думки, так як це дійсно працює. Не осуджуйте ні себе, ні інших. Приймайте себе та інших такими, якими вони є, і постарайтеся бачити у всьому позитивні моменти.

5. Стати особистістю. Ви повинні навчитися самостійно мислити, говорити і діяти. У багатьох людей шаблонне мислення або колективне мислення. Спробуйте виділитися з натовпу і впевненість зростатиме в вас. Вчіться відстоювати свою точку зору (свою думку) або вміння наполягати на своєму.

6. Пізнай себе. Щоб перемогти ворога, потрібно його добре знати. Ви не можете перемогти страх, не знаючи його, не подивившись йому в очі. Заведіть щоденник про себе і про свої думки, постарайтеся бути чесними самі з собою. Потім проаналізуйте всі думки і події останніх днів, тижнів, можливо, ви побачите причинно-наслідкові зв’язки. А потім почніть думати позитивно про себе, про ті зміни, які ви хочете зробити в собі. Подумайте про те, що вам заважає змінитися або зробити новий крок, реальні це обмеження або вони просто придумані вами.

7. Не тільки думайте, але і дійте. Додатково до позитивного мислення ви повинні привести його в дію. Дії, фактично, є ключем до розвитку впевненості в собі. Спочатку ви вчитеся позитивно мислити, після чого ваші дії змінюються. Ви те, що ви робите, і тому, якщо ви зміните те, що ви робите, тоді змінитися і те, ким ви є.

8. Будьте ласкаві і великодушні. Бути добрим до інших є сильним способом поліпшити самооцінку. Ви починаєте відчувати себе добре, думаючи, що ви хороша людина.

9. Знайте свої принципи і цілі. Чи є у вас принципи? На яких принципах побудована ваше життя? До чого ви прагнете? Якщо ви не можете легко відповісти на ці питання, то задумайтеся над тим, хто ви такий, навіщо прийшли в цей світ. Принципова людина – це впевнена у собі людина. Той, хто знає короткострокові і довгострокові цілі свого життя – успішна і цілісна людина.

10. Говоріть повільно і чітко. Така проста річ, але вона може впливати на те, як інші сприймають вас. Сильні люди говорять спокійно і повільно, вони впевнені в собі і в тому, що їх слухають. Спробуйте попрацювати зі своєю промовою, т.к майже у всіх людей є паузи і заминки (еее, ммм, і т.д.), приберіть їх, так само як і слова паразити (ну, типу, ось). Не впадайте в крайнощі – не варто говорити тихо або занадто повільно. А головне, говорите те, що думаєте і думайте, що говорите.

11. Поліпшіть поставу. Намагайтеся завжди тримати спину прямо, не сутулитися. Коли ви йдете з рівною спиною, коли ви дивитеся вперед себе, а не на землю, то це додає вам впевненості, а також це добре виглядає з боку. Не менш важливо сидіти не сутулячись. Прорепетируйте перед дзеркалом, згодом у вас  покращиться не тільки ваша постава, а й настрій і навіть самопочуття.

12. Встановіть невелику мету і досягніть її. Люди часто роблять помилку, коли ставлять перед собою дуже високі цілі, а потім, коли вони зазнають невдачі, у них опускаються руки. Замість цього, поставте перед собою більш реальні цілі і постарайтеся досягти їх. З кожною вашою перемогою ви будете набувати впевненості в собі.

13. Зміна деяких звичок. Намагайтеся не братися за одну велику звичку, наприклад, куріння. А займіться маленькими звичками, наприклад, прокидатися на 30 хвилин раніше звичайного або йти з роботи вчасно. Щось мале, що ви точно знаєте, що зможете зробити. Робіть це протягом місяця. Коли ви досягнете результату, ви будете почувати себе набагато краще, ніж коли тільки починали змінювати себе.

14. Фокус на рішеннях. Якщо ви любите скаржитися або зосереджуватися на своїх проблемах, то змініть це прямо зараз. Почніть фокусуватися на рішеннях проблеми, а не самих проблемах. Якщо у вас в голові «Я лінива людина», то як це вам може допомогти? Почніть думати «Де мені взяти енергію і як менше витрачати наявні енергії».

15. Посмішка. Спробуйте почати частіше посміхатися. У вашому житті не так все погано, як ви думаєте, і завжди є привід чому посміхнутися або порадіти. Будьте радісними і позитивними. Цим ви допоможете не тільки собі, а й оточуючим.

16. Бути вдячним. Будьте вдячні за те, що у вас є в житті, за те, що інші дали вам. Будьте щиро вдячні і люди відчують це в вас.

17. Самоосвіта. Вкладення в себе є однією з кращих стратегій для створення впевненості в собі. Ви можете зробити це по-різному, але один з найнадійніших способів розширити свої можливості – самостійно через знання. Інтернет є прекрасним інструментом, звичайно, але також є книги, журнали, навчальні заклади.

18. Спостерігайте за собою, Зверніть увагу, як ви жестикулюєте, рухаєтеся, як ви стоїте. Чи дивитеся в очі співрозмовнику. Чи перебиваєте ви співрозмовника. Чи любите давати поради іншим, при цьому скаржачись на своє життя. Будьте чесні з собою і тоді багато що може змінитися.

19. Станьте активними. Робити щось  – завжди краще, ніж не робити нічого. Звичайно, роблячи щось, ви можете зазнати невдачі або зробити помилку. Але помилки є частиною життя, на помилках ми вчимося. Без подолання помилок і проблем, ми ніколи не станемо сильними. Так що не турбуйтеся про них. Просто почніть щось робити – спорт, творчість, свою справу, виховання дітей, подорож, вивчення іноземної мови – все, що завгодно, головне, щоб ваше життя знайшов сенс і  воно наповнилася новими фарбами.

20. У перших рядах. Часто люди намагаються зайняти місце в останніх рядах – будь то лекція, презентація або нараду. Це викликано підсвідомим страхом бути поміченим. Поборіть в собі таке прагнення і виробіть звичку постійно сідати в першому або, в крайньому випадку, у другому ряду.

21. Встановлювати контакти. Вчіться спілкуватися, першим йти на контакт, встановлювати нові знайомства. Це допоможе знайти більше впевненості в собі і розширить коло знайомих, а значить, і можливостей.

22. Публічні виступи. Допомагають розвинути впевненість у собі публічні виступи. Більшість намагаються ухилитися від них, а ви беріть слово на нарадах, презентаціях, не бійтеся задавати питання іншим.

23. Ніяких порівнянь з іншими. Немає сенсу порівнювати себе з іншими і займатися самоїдством. Порівнюйте тільки себе сьогоднішнього із собою вчорашнім.

24. Хваліть один одного. На жаль, ми чуємо похвалу і компліменти на свою адресу зовсім не часто, хоча, безумовно, ми всі цього заслуговуємо. Від цього сильно страждає наша впевненість. Почніть першими говорити компліменти і хвалити іншого, і це до вас повернеться.

25. Духовна практика. Духовна практика допоможе не тільки розібратися з вашими страхами і невпевненістю в собі, а й пізнати себе і мету життя, набути умиротворення і гармонію в житті, попрацювати зі своїм характером.

Якісь поради вам можуть здатися корисними, якісь ні. Це не головне. Головне, почати щось робити, почати мінятися і йти до нового життя. Пробуйте і у вас обов’язково вийде розвинути впевненість у собі, а головне, змінити себе і своє життя!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

sixteen − twelve =