Як розпізнати альфонса?

rozpiznaty-alfonsaКожна жінка мріє про гідного супутника життя. Кожній з них дуже хочеться мати хороший тил, захист і опору з боку коханого чоловіка. Але, якщо чоловік виявляється зовсім не тим, ким його вважають? Якщо в ньому є якості реального альфонса? Що ж тоді робити? Звичайно ж, з цим, безумовно, потрібно боротися. Для початку, якщо відносини зайшли не настільки далеко і немає сильних почуттів, то, краще, припинити відносини відразу і не допускати продовження, щоб в подальшому не залишилося серйозної рани в душі.

Розпізнати альфонса відразу, дивлячись в упор не можливо. Багато альфонсів володіють якостями справжнього лицаря. Звичайно, потім все спливає назовні, адже шило в мішку не сховаєш. Сучасним жінкам, які досягли в кар’єрі великих результатів, навчилися бути самостійними в цьому світі, просто необхідно прикріпити на саме видне місце інструктаж по розпізнаванню альфонса і пам’ятати про нього, щоб не залишитися біля розбитого корита.

Але як же все-таки розпізнати брехливого серцеїда?

Існує стереотип, що альфонс – це красивий ставний чоловік у дорогому одязі, якого утримує багата коханка. Але зараз статус «альфонса» може отримати чоловік зі звичайною, іноді неабиякою зовнішністю, в недорогому одязі. Але він, як і всі шахраї, – вміло вишукує жертву, найчастіше небагату самотню жінку, з однією метою – отримати від неї гроші і зникнути! Сьогодні ми розглянемо 5 типових ознак, за якими ви зможете зрозуміти, що перед вами альфонс.

Ознака №1: бреше про роботу

Альфонс часто є слухачем, а не оповідачем. А якщо і розповідає, то тільки про те, як ви прекрасні, а він багатий, наприклад, що у нього свій бізнес, хороша високооплачувана робота. Але ніякої конкретної інформації: зазвичай альфонс не називає конкретний заклад, в якому працює. Але якщо вам все ж вдалося дізнатися назву фірми або об’єднання, де він працює, зателефонуйте і попросіть запросити його до телефону, – в інтернеті є можливість дізнатися стаціонарний номер телефону практично будь-якої організації, – таким чином, ви перевірите, чи реально він там працює.

Якщо при питаннях про роботу він відмовляється відповідати під будь-яким приводом, то вам варто насторожитися. Насправді ж чоловік завжди з радістю відповість на питання жінці про те, в чому він розбирається.

Ознака №2: приховує спільні фото

Практично завжди альфонси на початку відносин уникають спільних фотографій, а тим більше, в оточенні ваших друзів або родичів, щоб потім уникнути будь-якої відповідальності. Якщо відносини вже більш тривалі і спільних фотосесій просто не уникнути, альфонс просто буде приховувати ваші фото від загального огляду. Для перевірки – сфотографуйтеся з ним в оточенні ваших друзів. Для цього можете організувати зустріч-сюрприз з друзями в парку, на пікніку і так далі.

Природно, людина, яка хоче обдурити, буде уникати фото під різними приводами. Цей спосіб швидше спрацює, якщо відносини тільки починаються. Якщо ж ви вже живете разом, змусити замислитися може і те, що ваш молодий чоловік просто не хоче афішувати фото з вами. Якщо є тільки фото, до будь-якої юридичної відповідальності притягнути складно. Але скривджені дівчата часто поширюють фото афериста на форумах і в соцмережах, чого брехуни дуже бояться. Адже таке фото може побачити його чергова жертва. А ще дізнатися по фотографії може і розлючений батько дівчини, або друг і помститься кривдникові.

Ознака №3: ​​приховує документи

Звичайно, просити подивитися паспорт на побаченні – не дуже хороша ідея. Адже це явно говорить про вашу недовіру до цієї людини, але ж новий знайомий може виявитися і хорошим хлопцем. Якщо ви тільки починаєте зустрічатися, запропонуйте залицяльникові провести вихідні разом в іншому місті. При замовленні квитків на поїзд чи екскурсії вихідного дня потрібно буде пред’явити паспорт. Якщо чоловік почне всіляко уникати покупки – це повинно вас насторожити. Він це робить для того, щоб після зникнення з вашими грошима, вам ніяк не вдалося його знайти. Адже ви можете дізнатися його справжнє ім’я або адресу прописки. Ще ви можете дізнатися інформацію про те, чи перебуває ця людина в шлюбі і чи є у нього неповнолітні діти.

Ознака №4: уникає розмов про сім’ю

Він може переказати вам все життя, але це будуть тільки емоційні моменти, що викликають співчуття: він може присвятити вас в подробиці своєї нещасливої любові, відкинутої дружби, величезної спадщини, а ось фактів і будь-яких конкретних даних не назве. У підсумку виявиться, що ви не знаєте його друзів, родичів і контактів. Але не злякайте чоловіка після тижня знайомства  вимогою познайомитися з його батьками. Краще просто попросіть показати сімейний альбом або додати в друзі в соціальних мережах. Якщо чоловік принципово не користується соцмережами – не біда. Але якщо всіляко уникає розмов про родину і друзів, про місця, де любить проводити вільний час – це тривожна ознака.

Ознака №5: проявляє інтерес до ваших грошей

Ця ознака – одна з найважливіших, вона може вказати на афериста, якщо навіть чотирьох перерахованих ознак не спостерігається. Головне, що здатний дати альфонс – впевненість в його любові. Він не скупиться на компліменти, обіцянки, романтичні жести. Обманщик прагне, як можна швидше проникнути в ваше житло, хоча ви довгий час можете не знати його домашньої адреси. Дуже важливо в цей момент зрозуміти його матеріальну зацікавленість у ваших стосунках. Альфонс акуратно почне «промацувати грунт», чи можете ви піти на його прийоми впливу. Зверніть увагу, якщо на побаченнях вам раптом доводиться витрачати свої гроші, наприклад, чоловік зробить вигляд, що забув гаманець зі всіма грошима. Іноді він може взяти в борг маленькі суми – спочатку це може бути навіть 10 гривень.

Облудна тактика досягає такої досконалості, що ви фактично самі вмовляєте взяти гроші, при цьому, навіть відчуваючи почуття задоволення від того, що змогли допомогти такому чудовому чоловікові, який вас так цінує. Часто, попросивши величезну суму, аферист починає «совісно» відмовлятися брати гроші, але жертва, «що потрапила на гачок» компліментів і уваги, просто не може повірити, що її коханий просто зникне, отримавши гроші.

Альфонс може навіть взяти кредит на вас! Якщо ви втратили паспорт, вам потрібно відразу ж, як тільки ви виявили пропажу, звернеться в міліцію із заявою. Вам видадуть документ, який стане доказом, що в період відновлення паспорта, ви не могли ним скористатися для взяття кредиту. Ви повинні знати про те, що без вашого підпису і присутності на ваше ім’я кредит законним способом взяти ніхто не може. Якщо ваш паспорт виявився в руках іншої людини і кредит був узятий, – це вказує на проведену аферу, де подільниками стали людина з вашим паспортом і працівник банку. Якщо вам починають дзвонити працівники банку або колектори і говорити про те, що на ваше ім’я (вказуючи паспортні дані) був узятий кредит, ви негайно повинні звернутися в міліцію із заявою про те, що на ваші паспортні дані хтось взяв кредит без вашого відома. Дуже важливо подати заяву якомога швидше, бо в банку обов’язково є відеокамери, які фіксують все, що відбувається. Серед всього відео за період від дня взяття кредиту, буде легше знайти момент, де хтось бере кредит на ваш паспорт. Згідно із законом таке відео повинно зберігатися в банку не менше 1 року. Але чим раніше ви повідомите про правопорушення, тим легше буде довести, що кредит брали не ви.

Ще на етапі, коли ви почали підозрювати чоловіка у фінансовій зацікавленості, можна прикинутися безприданницею. Якщо у вас немає грошей – альфонс одразу зникне, як тільки дізнається про це. Мимохідь розкажіть, що квартира, в якій ви живете, оформлена на сестру, а машина – на батьків, і за фактом – у вас немає ніякої особистої власності. Скажіть, що ви вже є позичальником або поручителем за великим кредитом, і жоден банк не видасть вам кредит, так як вартість майна набагато менша, ніж загальна сума всіх кредитів.

А якщо чоловік вас просить гроші на лікування родича, – допоможіть особисто, разом поїдьте на зустріч з лікарем, провідайте родича в лікарні – але не давайте йому в руки готівку або кредитку. Зараз є можливість практично в будь-яку лікарню перерахувати гроші на рахунок конкретного хворого і вказати, для яких цілей ці гроші перераховані.

Якщо ви все-таки зважилися на те, щоб дати гроші чоловікові, не дивлячись на ваші можливі докори сумління і моральні сумніви, необхідно, щоб він написав розписку – вона є справжнім документом і вагомим доказом для міліції і в суді. Найкраще, щоб вона була написана від руки, обов’язково повинна бути дата виплати боргу, вказано заставне майно, паспортні дані ваші і того, хто бере в борг. Добре, якщо під час написання розписки є свідки, які не є вашими родичами, але і без свідків розписка – документ, з яким можна сміливо йти в міліцію і виграти суд!

Тепер ми точно знаємо, що альфонс – це справжній вовк, але в овечій шкурі. Всі його компліменти і турбота – це тільки лише прикриття, за допомогою якого він присипляє пильність жертви і змушує йому довіряти. Але з нашими порадами тепер жінки будуть завжди озброєні і зможуть з легкістю розкрити аферу!

Оцініть статтю
Додати коментар