Як привабити до себе дівчину. Правила пікапу.

yak-pryvabyty-do-sebe-divchynu-pravyla-pikapuУ кожної людини в голові є свій набір стереотипів, за якими вона визначає іншу людину як підходящу або невідповідну для чого небудь. Точно так само і в пошуку свого партнера, ми підсвідомо виставляємо оцінки протилежній статі з тих чи інших якостей.

З цим нічого не поробиш. Ці стереотипи складалися з дитинства в кожному з нас. Багато в чому зіграє і модель родини – не секрет, що люди часто закохуються в тих, які схожі на їхніх батьків з якихось параметрів.

І ось при першій зустрічі хлопця з дівчиною вони починають оцінювати один одного за всіма пунктами у своєму списку «ідеального партнера»: як хто говорить, як  одягається, як поводиться і так далі. Все це підсвідомо чи свідомо зараховується за плюси і мінуси.

Чи можливо свідомо контролювати такі процесси?

Так. Існують спеціальні методики приваблення представників протилежної статі.

Перші тренінги зі зваблення з’явилися на Заході і в їх основі лежало нейро-лінгвістичне програмування. Головним їхнім завданням було обдурити закони природного відбору і зробити так, щоб дівчина вибрала чоловіка, якого по ідеї вона вибрати у звичайних обставинах не повинна. Слово “pickup”  (читається – пікап) стало назвою популярної науки про спокушання жінок. Дослівний переклад означає «зняти», «підчепити». Отже, пікап – це про те, як познайомитися і спокусити дівчину або жінку з мінімально витраченими ресурсами (час, гроші, емоції і т.д.)

Хочу підкреслити важливий момент, на сьогодні пікап – це явище, яке більше ніж просто познайомитися і спокусити. Сьогодні – це особистісне зростання, це постійний розвиток себе, це велика серйозна праця над собою. Адже ми всі прекрасно розуміємо, що, не змінившись, не ставши краще, ми дівчину не завоюємо.

Останнім часом у засобах масової інформації на різноманітних сайтах і в безлічі форумів з’явилася купа статей про рух пікапу і більшість з них несе негативну направленность. Навязувається думка, що пікапери – це шалені бабії, які підкорюють жінок і відразу їх викидають, спеціально обманюють , намагаються придушити волю, загалом, мало не маніяки.

А чи так це насправді? Розберемося спочатку: хто йде в пікап? Як правило, це молоді хлопці, які витрачають велику частину часу на навчання і роботу, ночами зависають у інтернеті і мають різного роду проблеми з реальним спілкуванням. Проблеми як правило пов’язані з відсутністю реальних навичок в житті поза інтернетом. Але не так вже й мало на тренінги з пікапу потрапляє і дорослих чоловіків, які мають за плечима досвід сімейного життя, шлюборозлучний процес, купу розчарувань і втрачені навички спокушання. Вікова група бажаючих вивчити методи зваблення коливається від 18 до 60 років і цілі у людей, які вирішили стати пікаперами, так само відрізняються.

Що шукають чоловіки, приходячи на пікап тренінг?

Кожен шукає своє. Хтось хоче навчитися спілкуватися з протилежною статтю і взагалі спілкуватися оффлайн. Хтось хоче закадрити красиву однокурсницю, яка не сприймає його серйозно. Хтось хоче помиритися з дівчиною і налагодити відносини, які зайшли в глухий кут, а хтось почати нове життя, в якому буде більше жінок, ніж у попередньому. Всі вони хочуть стати краще, цікавіше, впевненіше в собі, гарніше, сексуальніше. Не можна лаяти їх за такі бажання, адже всі жінки хочуть саме таких.

Спокушання дівчат – це не кінцева мета, тренінги з пікапу дають набагато більше. Робота над своїм стилем, голосом, манерами, умінням вести і підтримувати бесіду, уміння управляти ситуацією – це ті якості які дуже важливі також в бізнесі і у формуванні кар’єри. Тому нерідко у чоловіків, які пройшли такий тренінг, життя круто йде в гору, на них по-іншому починає дивитися начальство і викладачі, близькі та друзі. Всі ці зміни безумовно позитивні.

Так, звичайно, є моменти які деяким жінкам будуть неприємні. Наприклад, на пікап-тренінгах вчать, як не дозволити жінці керувати чоловіком. Погано це чи добре? Кому – як.

Якщо говорити тільки про країни СНД, то в даний момент існує не менше сотні різних проектів.
Велика їх частина складається з одного тренера, який є обличчам свого проекту.

Як правило, родзинкою таких тренінгів є виступ оратора, який підносить щось нове , те, чого раніше не чули ніде. І як правило, це особисті розробки. Але існує одна проблема. Проблема зовсім не в тому, наскільки кепські або гарні подібні розробки.

Проблема в тому, що все це – напрацювання тільки однієї людини, які, може бути, для неї і здаються оптимальними, практичними, що в кінцевому підсумку дає результат, але інший їх застосувати не може з різних причин, наприклад: недостатній розвиток рівня харизми, впевненості в собі  та ще багато і багато причин.

Висновок всьому вищесказаному: курси, тренінги по пікапу – справа суто суб’єктивна. Не сподівайтеся на швидкий результат.

Які бувають мінуси і плюси в питанні проходження тренінгів з пікапу?.

Отже, до відвертих плюсів можна віднести:

  • Жива аудиторія. У натовпі з однодумцями ви відчуваєте себе впевненіше, а значить, ваше почуття впевненості також розвивається;
  • Незважаючи на все вищесказане, це можливість почути професіонала, нехай навіть якщо тількі він себе їм і називає;
  • З будь-якого тренінгу, нехай навіть самого марного, можна витягти щось корисне і унікальне. Пікап-тренінги не виняток;
  • Спілкування з живою аудиторією.

Будемо говорити і про мінуси:

   • Як вже було сказано раніше, це суб’єктивізм. Оратор може викладати інформацію, грунтуючись на власному досвіді;
   • Неможливість перевірити достовірність інформації. Як правило, на пікап тренінгах інформації багато, всю її не перевіриш, і дуже багато випадків, коли психологи розповідають про психологію поведінки, яку, звичайно ж, можна до пікапа прив’язати, але не завжди;
   • Платний характер пікап-тренінгів. Найчастіше, вхідний квиток коштує немалі гроші.

Пікап має свої плюси і мінуси. І треба пам’ятати, що це всього лише інструмент, і те,як ви цим інструментом (пікапом) будете користуватися, так воно і буде. Це як лопата, з її допомогою можна посадити великий квітучий сад, а можна і врізати по спині.

Тепер давайте перейдемо до основної суті тренінгів з пікапу. Вони представляють собою методики вирішення конкретної  проблеми  чоловіка: Як закохати в себе дівчину?

Як це зробити? Потрібно відповідати її ідеалам. Найчастіше ці ідеали завжди схожі і не мають певних рамок. Найчастіше дівчині потрібен гарний, сильний, здоровий, цікавий молодий чоловік…. Дуже часто в цьому списку є компроміси і «необов’язкові пункти», які з лишком перекриваються іншими.

Давати емоції

Що ще нас змушує закохатися і підсісти на певну людину? Що нас прив’язує до інших людей, до друзів, до партнерів, до дівчат? Це емоції. Коли з людиною відчуваєш багато емоцій, вона стає набагато ближче.

Часто ми стаємо з кимось хорошими друзями, після того як разом учудили щось незвичайне і мало не забруднили штани від хвилювання. Так само після якоїсь яскравої події, типу стрибка з парашутом, нам хочеться ці емоції обговорити з тими, хто теж їх отримав. Наступна частина відповіді на питання “як закохати в себе дівчину”, полягає в тому, щоб давати дівчині емоції.

І тут є один дуже важливий пункт. Потрібно давати не тільки позитивні емоції, але і негативні. Почуття сорому, образи. Тут потрібно навчитися відчувати дівчину і не перегнути палицю. Багато негативу – погано. Суцільний позитив, теж не дуже добре. Багато позитиву зі вставками негативу для більшості дівчат буде прекрасним рецептом.

Потрібно знати її потреби

Що ще важливо, щоб людина закохалася? Дати цій людині те, що їй потрібно. Якщо людина добра, хороша, всі її люблять і піклуються про неї, можливо, цій людині не вистачає критики і жорсткості. І навпаки, якщо людину вічно висміюють, ображають, лають, їй потрібно дати трохи розуміння і турботи і вона розтане в руках іншої людини, яка про неї піклується.

Дайте людині те, що їй потрібно, і  станете дуже близьким їй. Дайте їй те, що ніхто ніколи їй не давав і станете єдиним і неповторним в її житті.

У цю ж частину питання знову входить відповідність стереотипам, про що писалося трохи раніше. Коли дівчина побачить, що чоловік підходить  їй за всіма пунктами і, навіть більш, від цієї людини вона ще отримає те, чого у неї не було, вона прагнутиме бути ближче і занурюватися в життя поряд із цим чоловіком. Це ще один шматочок мозаїки під назвою «Як закохати в себе дівчину».

Постійний контакт з дівчиною

Так само важливим є те, що б дівчина постійно згадувала про чоловіка. Якщо вона думає про нього, вона вже, як би, починає жити з цією людиною у своїх думках. Це стає частиною її повсякденного життя. Бажано, що б вона постійно думала про чоловіка: коли вона їде в транспорті, прокидається вранці, лягати спати, обідає. Треба постійно бути з нею у її думках.

Як це зробити? Пишіть їй смски. Подаруйте щось, що буде нагадувати про вас.

Інакше ж, як закохати дівчину, яка не пам’ятає про вас? Коли людина закохується, то може думати про це постійно. І чим більше думає, тим більше закохується і прив’язується. Це потрібно використовувати.

Вкладатися у відносини

Дівчина повинна вкладатися у відносини. Якщо ми в щось або в когось вкладаємо свій час і сили, це щось або хтось стає для нас важливішим. Часто, напевно, ви помічали, що, чим більше бігаєш і доглядаєш за дівчиною, тим сильніше до неї прив’язуєшся. Чим більше грошей ми вгепали на ремонт своєї пошарпаної машини, тим менше нам хочеться її здати на металолом і купити собі щось нормальне.

Тут відбувається те ж саме. Дівчина повинна вкладатися у відносини, витрачати сили на їх побудову і тоді людина, в яку вона вкладається, стане для неї дуже дорогою і важливою.

Як закохати дівчину в себе? Стати для неї цінним. Зробити так, що б вона запросила хлопця на побачення або вирішила якусь його проблему. Не нав’язувати це їй. Вона сама повинна захотіти зробити це. Просто треба допомогти прийти їй до цієї думки.

Кожен пікап-тренінг має свої авторські методи, але загальні принципи, що викладені в цій статті, використовуються авторами різноманітних методик.

Треба визнати, що дати однозначну оцінку пікап-руху неможливо, але заперечувати позитив, внесений ним в життя, теж не можна.

Розвивайтеся, будьте собою і любіть себе такими які ви є.

Оцініть статтю
Додати коментар