Як прискорити схуднення?

Як прискорити схуднення?
Перш за все, потрібно усвідомити, що надмірна вага – це велике навантаження для вашого організму. І якщо ви це зрозуміли, то тоді потрібно приготуватися до того, що скинути зайву вагу – це не так легко, як її набрати.

Процес боротьби з жировими відкладеннями тривалий за часом і досить нелегкий за своїми фізичними навантаженнями. Але ж не встигнете озирнутися, як літо буде не за горами, а кожній з нас хочеться виглядати здоровою і підтягнутою. Тому необхідно знати відповідь на питання, що може прискорити процес придбання ідеальних форм.

Багато фахівців стверджують, що прискорене схуднення – це дійсно реальність. Просто потрібно якомога більше калорій втрачати кожен день. Для деяких людей проблема ця не стоїть, адже у них швидкий обмін речовин.

Але ось що робити іншим?

Їм доведеться добре попрацювати, щоб налагодити метаболізм – процес обміну речовин. Дуже цікавим є той факт, що навіть в стані спокою чоловіки втрачають більшу кількість калорій, ніж жінки. А у віці після 40 років для жінок скинути вагу – це дуже проблемно.

Поговоримо про реальні способи, як можна поліпшити і налагодити метаболізм в організмі.

Способи прискорення схуднення

Ні в якому разі не можна вдаватися до допомоги бліц-дієт. Вони, звичайно, збільшують швидкість обміну речовин, але дуже згубно впливають на наш організм. Пам’ятайте, що цей вид дієт може зменшити кількість зайвих кілограмів, але через деякий час ваша зайва вага повернеться і «приведе» ще пару кілограмів.

Так що краще займатися систематичними тренуваннями і нарощувати м’язову масу. Після активного заняття спортом, відбувається збільшення швидкості обміну речовин.

Та ж сама аеробіка здатна активувати в нашому організмі процеси метаболізму. Але найбільше приносять користь силові тренування, тому що, тільки після силового тренування метаболізм є прискореним ще 24 години.

Важливо пам’ятати те, що найбільш ефективні тренування проходять саме в ранковий час.

Дотримуватися питного режиму. В процесі прискореного схуднення не останню роль відіграє чорна кава. Але цей підбадьорливий напій здатний прискорювати процеси метаболізму лише на деякий час. Головний компонент кави – кофеїн, здатний спалювати додатково калорії протягом чотирьох годин.

Вживання зеленого чаю також благотворно впливає на обмін речовин. За даними досліджень, він може знижувати нашу вагу не менше ніж на 3 кг на рік.

При прискореному схудненні не можна забувати про великий прийом рідини. В протилежному випадку – процеси обміну дещо гальмуються. Не зайвим буде випивати перед кожним прийомом їжі склянку води. Фрукти і овочі теж багаті водою.

Безліч наукових експериментів показало, що охолоджені напої прекрасно справляються зі спалюванням зайвих кілограмів. Можна також вживати холодний чай або каву без цукру. Тільки акуратніше, не захворійте.

Переглянути своє харчування. Існують докази того, що гостра їжа прискорює метаболізм приблизно на 23%. Але є один нюанс, що цей ефект триває недовго, тому потрібно якомога частіше вживати гостру їжу.

Якщо ж у вас повільно відбуваються процеси обміну речовин, необхідно задуматися про те, що, можливо, ви з’їдаєте велику порцію їжі за один раз і робите занадто великі перерви між кожними прийомами.

Позбутися зайвої ваги можна тільки тоді, коли ви почнете їсти часто, але маленькими порціями. Буде корисно робити проміжки не менше ніж три години між кожними прийомами.

Останнім золотим правилом прискореного схуднення є велике вживання білкової їжі. Білкові продукти здатні спалювати в два рази більше калорій, ніж всі інші. До продуктів, багатих на білок, відноситься м’ясо – яловичина, свинина, куряче м’ясо, а також риба і яйця.

До процесу схуднення, а тим більше, до прискореного, потрібно приготується як морально, так і фізично. Але ми вас запевняємо, що воно того варте. Якщо виконувати всі вищезгадані поради, то результат не змусить себе чекати. І в більшості випадків – це позитивний результат.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар