Як прийняти власне тіло, коли воно вас не влаштовує

Як прийняти власне тіло, коли воно вас не влаштовує
У ситуації, що склалася в першу чергу варто звинувачувати культуру. Ми живемо в суспільстві, де прийнятий культ худого, підтягнутого і молодого тіла, де з усіх боків вам будуть радити і підказувати, як до цього самого тіла прийти. А ось приймати вас такими, якими ви є, наше суспільство абсолютно не готове. І, мабуть, подібна обстановка здатна вибити з колії кого завгодно.

Психолог наводить 7 простих порад, які допоможуть вам впоратися з собою в моменти особливого невдоволення своїм зовнішнім виглядом.

Співчувайте собі і своїм переживанням

Співчуття пом’якшує страхи і страждання. Перш за все, прийміть свої переживання і дозвольте собі ці емоції, визнайте, що це боляче, неприємно. Згадайте, що ви просто людина і досить багато людей стикаються з подібною проблемою. Зрозумійте, що ви не самотні в цій біді і станьте добрішими до самої себе.

Виведіть проблему за межі свого «Я»

Згадайте, що ви зовсім не народилися з почуттям неприйняття до свого тіла, а значить воно прийшло до вас і було кимось нав’язано. Більш того, ті, хто нав’язав його вам, залишилися в непоганому виграші. Мова тут про багатомільйонну індустрію, яка виграє від того, що ви прагнете змінювати своє тіло.

Переключіть свою увагу

Напевно не все у вашому тілі так погано і є моменти, які вас більш ніж влаштовують. Спробуйте зосередитися саме на них. Спрямувавши увагу на те, що подобається і приносить вам задоволення, ви поступово навчитеся цінувати своє тіло цілком.

Розділіть свою цінність і зовнішність

Нагадайте собі, що ви цінні як особистість незалежно від того, як ви виглядаєте. Ваша цінність як людини жодним чином не стосується вашого тіла.

Виділіть найважливіше

Спробуйте виділити те, що дійсно найбільш цінно і важливо для вас. Може бути це спокій, доброта, свобода, любов і т. д.

Продумайте наступний крок

Коли ви виділите для себе головне, продумайте наступний крок, який якраз і поліпшить ваше самопочуття. Якщо ваші кроки будуть відповідати вашим реальним цінностям, ви насправді помітите результат. Подумайте, що саме може допомогти вам змінити ставлення до свого тіла і почніть діяти.

Пам’ятайте, що все тимчасово

Багато людей страждають, оскільки схильні до ілюзії, що нічого не зміниться і так буде завжди. Але запам’ятайте, що все змінюється. Почуття приходять і йдуть, думки змінюються, обставини стають іншими. Все в житті змінюється. І день або тиждень, коли ви були незадоволені своїм тілом, теж пройде.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар