Як прибрати друге підборіддя?

Як прибрати друге підборіддя?

Напевно багато хто коли-небудь помічав у людей повної статури шийні набряки, іншими словами, друге підборіддя. М’яко кажучи, це виглядає не дуже красиво. Давайте розберемося в причинах його появи.

Як прибрати друге підборіддя?Неважко здогадатися, що некрасиві щоки разом з подвійним підборіддям – результат неправильних звичок, а саме – переїдання, через яке утворюються жирові складки в нижній частині обличчя.

Якщо у вас подвійне підборіддя з’явилося в молодому віці, зверніть увагу:

  • це значить, ваша зайва вага не менше 6-10 кілограмів;
  • ви спите на високих і дуже м’яких подушках;
  • звичка сутулитися або тримати голову опущеною вниз;
  • спадковий фактор, будова і форма обличчя передалися вам від предків.

Щоб самостійно прибрати друге підборіддя в домашніх умовах, ми дамо вам кілька ефективних способів.

Найпростіше в боротьбі з другим підборіддям виконувати таку вправу. Покладіть важку книгу собі на голову. Ходіть з нею по кімнаті, тримайте при цьому спину прямою. Підборіддя має бути трохи як би задерти вгору. Дана вправа вважається дуже ефективною, до того ж, для досягнення перших результатів потрібно виконувати її щодня по 6-7 хвилин.

Якщо ви хотіли б позбутися від другого підборіддя вдома, заведіть звичку поплескувати по ньому тильною стороною кисті руки. Вправа виконується швидко, щоб ваше підборіддя через кілька хвилин оніміло. Тримайте ваші пальці щільно притиснутими один до одного. Плескайте до тих пір, поки руки не втомляться, чим більше, тим краще. Плескати можна навіть мокрим рушником.

Напружуйте із зусиллям підборіддя м’язи, ніби на них повис вантаж. Не поспішаючи, закидайте голову назад. Виконуйте вправу не менше, ніж 10-15 разів щодня. Щоб зміцнити м’язи підборіддя, мовою потрібно з великим зусиллям тиснути на верхнє і нижнє небо. Потім витягніть язика, постарайся зачепити їм ніс. Затримайтеся в такому положенні приблизно 15 секунд. Підніміть голову наверх, малюючи язиком вісімку.

Щоб прибрати друге підборіддя в домашніх умовах використовують також наступну вправу. Ляжте на тверду поверхню, потім, піднявши голову, спостерігайте за пальцями ніг. Затримайтеся в цьому положенні 30 секунд, після поверніться у вихідну позицію. Робіть не менше, ніж 3 підходи по 10 разів. Ця вправа не рекомендується хворим з проблемами хребта.

Для того, щоб позбутися від другого підборіддя вдома, одних вправ недостатньо. В комплексі з ними необхідно робити спеціальні маски.

Які, запитаєте ви? Хорошу ефективність показують маски з дріжджів. Візьміть 1 ложку сухої суміші, змішайте з молоком. Розітріть в пастоподібну масу без грудок, після приберіть в тепле місце на 30 хвилин. Через 30 хвилин нанесіть густо це “тісто” на своє підборіддя, укутайте марлевою пов’язкою. Тримайте до тих пір, поки не затвердіє вся маска повністю. Після процедури змийте склад теплою водою.

Також в домашніх умовах легко можна зробити маску з картопляного пюре. Приготуйте дуже густе пюре, для цього варену картоплю розімніть з молоком. Додайте до нього сіль, добре перемішайте. Густо намажте картопляною сумішшю підборіддя, і зверху накладіть марлеву пов’язку. Зачекайте півгодини, потім змийте прохолодною водою. Щоб отримати кращий і досить швидкий підтягуючий ефект, в пюре можна додати мед.

Дуже хороші відгуки також у маски з косметичної глини. Для її приготування потрібно взяти кілька ложок білої або чорної глини, перемішати з холодною водою до однорідної густої маси без грудок. Після цього маску рясно нанести на все підборіддя. Залишити обличчя в спокої до тих пір, поки ця маска не висохне, потім потрібно почекати ще 10 хвилин, потім маску можна змити. Після даної процедури на шкіру рекомендується нанести живильний крем. Якщо ви володар сухої шкіри, то можна замінити воду холодним молоком. Слідкуйте за тим, щоб ваша шия не рухалася після того, як затвердіє склад.

Додати в 1 склянку холодної води столову ложку свіжовичавленого соку лимона або яблучного оцту. Покласти туди 1 столову ложку звичайної солі, розмішати, після цього намочити отриманою сумішшю середину рушники. Зробити тугий джгут і поплескувати їм себе по підборіддю. Робити так часто і так швидко, як тільки у вас виходить. Не забувайте при цьому рушник постійно вмочати в оцтово-сольовий розчин. Після процедури необхідно вимити підборіддя і шию.

Отже, ми розповіли вам про найдієвіші і найпростіші в застосуванні способи, як можна позбутися від другого підборіддя в домашніх умовах. Ви обов’язково знайдете серед них саме той, який вам допоможе, було б бажання.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар