Як протистояти керівниці колективу.

kerivnytsyaКар’єрне зростання працівника, як в жіночому, так і чоловічому колективі, в основному залежить від керівника, в нашому випадку – керівниці.

Давайте розглянемо, які типи «жіночого начальства» існують.

Керівниці колективів.

Отже, «залізні» бізнес-леді умовно діляться на три групи: самодури, трудоголіки, і потурачки.

Самодури. Сюди можна віднести безглуздих, істеричних особ, схильних змінам настроїв. Всі підвищення, як по роботі, так і по зарплаті, приймаються ними виключно «під настрій».
Для самоствердження, їм необхідно постійно переконуватися у своїй безмежній владі, через що страждають ні в чому не винні підлеглі. Самодури знищують всіх, від кого відчувають загрозу своїй владі. Бути в центрі уваги для них – життєва необхідність.

З таким типом начальниць легко боротися. Для початку дізнайтеся її слабкості і у спілкуванні з нею ніколи навіть не згадуйте про них.

Компліменти про зовнішність, подарунки різних дрібничок – це для неї бальзам на душу. Якщо хочете внести якісь зміни у роботу, тільки переконавши її, що вона додумалася до цього сама, ви зможете втілити в життя свою ідею.

Такій начальниці необхідно відчувати себе лідером і благодійницею, тому якщо ви хочете отримати надбавку до зарплати – поплачте їй в жилетку, поскаржтеся на життя. Зазвичай цього вистачає.

Трудоголіки. Це професіонали, безмежно віддані своїй роботі , що проводять в офісі більшу частину доби. Їх тип правління – авторитарний.
Штрафи, догани – це нормально, а невиконання вимог провокує негайне звільнення.

І тут чимало виходів, щоб відчувати себе комфортно і затишно під початком керівниці-трудоголіка.

Зробіть вигляд, що ви нічим крім роботи не цікавитеся, що у вас немає ніяких проблем і ніщо не впливає на якість вашої роботи. Ініціатива, демонстрація своїх здібностей, курси підвищення кваліфікації – це ваш шлях до успіху при такому типі начальства.

Потурачки. Цей тип начальниць вважають себе хорошими психологами, часто заслужено. Їхня впевненість в професіоналізмі своїх співробітників непохитна.
Основний принцип – не заважати колективу працювати. Якщо вони раптом розуміють, що помилилися в якому-небудь співробітнику – наслідком стає негайне звільнення. Принцип виживання в цьому випадку простий – підлаштовуватися під обставини.

Імітуйте бурхливу діяльність – цього буде достатньо. Дотримуйтесь строгий нейтралітет у відносинах з товаришами по службі.

Ні за яких обставин не турбуйте начальницю. Всі виникаючі проблеми по роботі вирішуйте самі, інакше ви дасте їй привід засумніватися у вашої відповідноісті займаній посаді.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам міцніше і комфортніше закріпитися у вашому колективі і побудувати успішну кар’єру!

Оцініть статтю
Додати коментар