Як правильно вкласти дитину спати?

malyuk-spytСон – це період, в якому організм відпочиває і відновлює сили. Також він є невід’ємною функцією, без якої не можливо існувати. Для малюків сон дуже важливий. Але є дітки, які відмовляються спати, та як же вкласти дитину спати?

 

 

Біологічний годинник.

Кожна дитина звикає до свого часу відведеного до сну. Кожна людина знає, що маленькі новонароджені сплять практично цілий день, а от дітки постарше вже менше. Важливий момент в тому, що чим старше стає дитина, тим менше вона спить. Необхідно створити режим для кожної дитини. Коли малюк спить, коли він їсть і гуляє – на все потрібен певний час. Діти, у яких з раннього віку є свій режим, протягом дня відчувають себе впевнено і спокійно. Також, встановлений режим дуже добре допомагає під час поїздок.

Як укласти дитину спати?

Деякі діти навіть при тому, що у них є свій режим, дуже важко засинають. І для цього, в час, поки вони лежать, є кілька способів для того щоб дитина швидше заснула:

1. Можна використовувати музику для того щоб малюк швидше заснув. Необхідно включати колискові або класичну музику тоді дитина може спокійно розслабитися і швидше заснути. Але ще один хороший варіант, – це щоб заспівала мама, адже кожній дитині подобатися, коли співає мама.

2. Другий спосіб –  це обгортання. Для того, щоб малюк відчув себе спокійно і безпечно, можна загорнути його в пелюшку і притиснути до себе. І тоді малюк спокійно почне засипати.

3. Ще можна перед сном помити малюка, додавши в воду екстракт лаванди, який допомагає розслабитися.

Положення тіла.

Дитина може постійно крутитися і спати на спині, то на животику. На спині спати корисно, бо саме в цій позі формується правильне будова тазового суглоба, а також це корисно для м’язів спини. Але є і вади цієї пози.
Дитина може захлинутися слиною або коли зригне. Також, малюки люблять спати на животику і це теж небезпечно у випадки, якщо у малюка почнеться задишка, він може задихнутися. Найоптимальніший варіант пози сну – це «бочок». Необхідно перекладати дитину з одного боку на інший.

Варто зазначити, що в кожному віці у дитини свій сон і своя позиція. У кожній родині дитину спати укладають по-різному і саме тому не існує якихось загальних правил і способів. І в цьому випадку можна тільки давати поради, які можливо будуть актуальні для будь-якої сім’ї в загалому.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар