Як правильно схуднути

Як правильно схуднутиДуже мало жінок задоволені своєю фігурою. Тому ми пропонуємо бажаючим схуднути кілька порад від фахівців:

1. Більшість з нас накопичує зайві кілограми роками, лінуючись з ними боротися. І неможливо розлучитися з ними за короткий термін, не завдавши своєму організму шкоди.

Рекомендується втрачати у вазі 500-1000 грам на тиждень, щоб потім вона не повернулася.

Висновок: для нашого організму важливо худнути повільно.

2. Слово «раціон» походить від латинського «раціо», що означає «розум, інтелект». Їжа повинна бути різноманітною, підібраною з розумом.

Звертайте увагу при виборі страви на поживність і калорійність: перше має бути пріоритетом другого. Введіть в щоденний раціон продукти, які містять вітаміни, корисні речовини, а також білки, жири і вуглеводи в збалансованій кількості.

Висновок: правильно худнути – значить зробити раціон розумним.

3. Сніданок дуже важливий! Кожній людині необхідно зарядитися енергією на цілий день і те, що Ви з’їсте на сніданок, перетравиться за рахунок обмінних процесів в організмі.

Вживайте вуглеводи у вигляді овочів і фруктів, а не солодкого і мучного (ці продукти містять вуглеводи, які легко засвоюються у великих кількостях і легко трансформуються в жири).

Фрукти або овочі також можна використовувати як перекушування. Віддайте перевагу рослинним жирам замість тварин. Рослинні жири містяться в рослинній олії, горіхах.

Висновок: обов’язково потрібно снідати.

4. Ви любите поїсти? Чудово! Не обов’язково сильно зменшувати кількість їжі, що вживається Вами. Набагато корисніше буде збільшити кількість її прийомів, вона повинно скласти 5-6 в день.

Тільки завдяки такому частому ритму харчування можна уникнути зайвих відкладень жиру і зберегти правильний обмін речовин.

Висновок: слід харчуватися частіше, але менше.

5. Щоб не з’їсти за столом зайвого, запам’ятайте правило: чим повільніше ви вживаєте їжу, тим швидше до вас прийде насичення.

Пережовуйте їжу ретельно. Іноді можна обдурити свій шлунок перед їжею, для цього треба випити склянку води, шлунок розтягнеться і в нього не поміститься багато їжі.

Не вечеряйте пізно, тому що на ніч їсти шкідливо для організму.

Висновок: під час прийому їжі не потрібно поспішати.

6. Для того, щоб наш організм витрачав жирові запаси, потрібно, щоб його енерговитрати перевищували енергонадходження з їжею. Тільки таким способом можна схуднути природно.

У цьому плані найефективнішими будуть навантаження з підвищеною частотою пульсу. Підійдуть біг, велоспорт та інші аеробні види спорту краще інших вправ. Взимку частіше згадуйте про лижі або ковзани. Дуже корисно для фігури плавати.

При цих перерахованих видах спорту наводяться рівномірно в тонус всі групи м’язів. При поєднанні їх зі зниженням ваги тіло буде виглядати підтягнутим.

Кожен день більше ходіть пішки. Відмовтеся від маршруток і автобусів, якщо дорога в інститут або на роботу займає не надто багато часу. Бажано ходити швидким кроком. Згодом ви зможете долати за допомогою ходьби довші відстані.

Висновок: крім правильного харчування важливо збільшити фізичну активність.

7. Для того, щоб стежити за своєю вагою, необхідно регулярно зважуватися. Робити це краще вранці, в один і той же час перед їжею.

Результати можна записувати в блокнот, так би мовити, для історії. Ще можна купити сантиметрову стрічку і їй вимірювати обсяги.

Висновок: відстежуйте перетворення своєї фігури за допомогою ваг і сантиметра.

8. Психологи і дієтологи радять: щоб досягти бажаного результату, ставте перед собою мету.

А для того, щоб наш мозок запам’ятав її і не звертав з потрібного шляху, запишіть цю мету обов’язково лівою рукою, крупно, яскравими чорнилом.

Інший спосіб йти до наміченої мети – використовувати візуалізацію.

Візуалізувати – значить відчувати, уявляти, відчувати. Найважливіше тут-навчитися уявляти, що це реально відбувається з тобою.

Навчитися візуалізувати не так просто. Вам допоможе один з наведених нижче способів.

Перший – на чільне місце повісити зображення того, яким ви хочете себе бачити. Це може бути ваша або чиясь ще фотографія. Вона повинна перед вами миготіти якомога частіше.

Другий спосіб називається «сам собі астролог». Звичайно, подумки уявити себе оновлену не так вже й легко. Набагато простіше це зробити в письмовому вигляді. Для візуалізації потрібно взяти папір і ручку написати собі на найближчий місяць або рік гороскоп. Саме час робити це напередодні Нового року. Візуалізація обов’язково спрацює в тому випадку, якщо ви самі цього захочете.

Таким чином, зробимо висновок: використовуйте для схуднення візуалізацію.

Дотримуйтесь наших порад і ви не наберете зайву вагу та легко впораєтеся з набраними кілограмами. Потрібно тільки дуже захотіти і запастися терпінням.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар