Як правильно харчуватися.

pravylno-harchuvatysyaЯкби я хотів виразити все, що думаю з приводу правильного харчування, одним реченням, то вийшло б наступне: “Ти – розумна людина і ти знаєш, що таке натуральні продукти, так чому ж ти їси всяку гидоту?

Що таке натуральні продукти? Це те, що росте на землі, на дереві, плаває в морі, бігає по землі або літає по повітрю. М’ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, горіхи – все це натуральний продукт.

І, відповідно, ви розумієте, що я назвав «гидотою»: це продукти з додаванням штучних компонентів або ж повністю штучні. Якщо список складових продукту є довшим, ніж список серій «Доктора Хауса» або ж у складі ви знаходите назви, знайомі з курсу хімії, написи «барвник», «консервант», «емульгатор», літерні індекси Е або ж при приготуванні продукт проходить десяток стадій, то це штучний продукт.

Яблуко – натуральний продукт, воно росте на дереві. Солодкий йогурт зі смаком яблука – це штучний продукт, який робиться на заводі з використанням підсилювачів смаку, підсолоджувачів та іншої хімії. Відчуваєте різницю?

Буває так, що начебто продукт виробляється з натуральних компонентів, але на перевірку виявляється штучним. Хочете приклад? Магазинна ковбаса, по ідеї, повинна робитися з м’яса, але на ділі м’яса там мало (або взагалі немає). Зате є багато сої, крохмалю та емульсії – перемеленої каші з шматків шкіри, кісток і інших відходів. А ще фостфати і нітрит натрію. А ще, кажуть, туди додають всякі штучні наповнювачі.

Всі ці булочки, солодощі, чудо-сирки, фаст-фуд і інші творіння хімічної промисловості не мають практично нічого спільного з тим харчуванням, яке є правильним «паливом» для вашого тіла. Ми не заправляємо машини соняшниковою олією або водою, тому що знаємо, що це безумство – вона просто не буде їздити. І разом з тим, ми закидаємо в себе таке «паливо», що існуємо тільки завдяки неймовірній живучості нашого організму. Але рано чи пізно організм, як і будь-який інший чітко налагоджений механізм починає давати збої, а ми починаємо дивуватися, звідки береться зайва вага, чому ми стаємо гірші виглядом і частіше хворіємо.

Але я захопився. Отже, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, привести своє тіло в норму і відчувати себе здоровим, то 80% успіху полягає тому, щоб правильно харчуватися. І це не перебільшення – що б ви не робили в плані здоров’я, ви не досягнете успіху, якщо не стежите за тим, що їсте, і в яких кількостях.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар