Як правильно дарувати гроші дітям

Як правильно дарувати гроші дітям

Якщо ви хочете, щобb ваші діти навчилися правильно поводитися з грошима, їм потрібно мати трохи грошей, щоби навчитися поводитися з ними. Багато подарунків мають обмежену корисність: іграшки ламаються, речі і гаджети швидко замінюються більш новими моделями. Подарунок у вигляді грошей дає вашим дітям можливість робити вибір.

Ви повинні дарувати гроші вдумливо, пам’ятаючи про все – від етикету до податкових наслідків. Якщо ви даруєте гроші дітям на свята, дні народження або випускні, ви можете зробити кілька кроків, щобb допомогти їм зрозуміти ваші наміри, їх варіанти і цінність подарунка.

Чого ви хочете досягти?

Перш ніж робити грошовий подарунок, зрозумійте, навіщо ви це робите. Можливо, ви хочете профінансувати майбутню мету, наприклад навчання або вихід на пенсію, або навчити дитину інвестувати в акції або пайові інвестиційні фонди. Можливо, ви захочете побачити радість на обличчі вашої дитини, коли вона зрозуміє, що у неї є власні гроші, які вона може витратити. Можливо, ви просто не уявляєте, що купити дитині.

Кожну з цих причин потрібно розглядати по-різному. Переконайтеся, що дитина, якій ви даруєте гроші, знає, які умови є обов’язковими; або, якщо таких немає, також повідомте про це.

Що значить дарувати гроші дитині

Ви можете ненавмисно розчарувати шести-семирічного онука на Різдво, вручивши йому подарункову карту в магазин іграшок. Діти молодшого віку зазвичай не розуміють концепції подарункових  карт і не сильно відреагують на її отримання.

Грошові кошти працюють краще, але навіть вони повинні бути в формі, зрозумілій одержувачу. Дітям молодшого віку всі банкноти здаються однаковими, і вам може знадобитися повідомити, що вони можуть купити на ці гроші.

Якщо ви хочете зробити подарунок дитині готівкою, то дітям дошкільного та підліткового віку ви можете дарувати гроші з листівкою або вкладеною в конверт запискою, в якій пояснюється сенс подарунка.

Спробуйте пояснити, чому ви даруєте гроші. Потім запропонуйте кілька способів їх використання.

Один із способів розповісти дітям про подарункові гроші – пояснити, чому вони їх отримують, а потім дати їм кілька порад, які допоможуть розвинути розумовий процес. Таким чином, ви не прив’язали до грошей ніяких обмежень, але ви запропонували кілька порад і рекомендацій по їх використанню.

Ретельно встановлюйте очікування від подарунків

Коли ви починаєте дарувати подарунки, особливо якщо ви даруєте великі суми старшим або дорослим дітям, це допомагає чітко і обережно ставитися до своїх намірів.

Одержувачі можуть дуже швидко очікувати і, в деяких випадках, залежатиме від цих подарунків. Вони можуть почати складати для них бюджет на витрати на навчання, ремонт будинку, щорічні канікули і т. д. Якщо ви збираєтеся зробити подарунок один раз або робите це час від часу, повідомте про це своїм дітям, щоб у них були відповідні очікування.

Подарунок «сьогодні для завтра»

Подарунок у вигляді грошей має особливу цінність, коли він йде на фінансування майбутніх мрій, таких як навчання чи придбання нерухомості, проте його потрібно робити з розумом.

Коли ви робите подарунок у вигляді грошей, ви повинні сісти зі своєю дитиною і поговорити про те, як вкласти гроші, щоб вони зберігалися і примножувалися в майбутньому, або подарувати їх разом з книгою з особистих фінансів.

Оцініть статтю
Додати коментар