Як повернути дружину

Як повернути дружинуПоради інтернет-психологів, як повернути дружину, різноманітні. Одні рекомендують відпустити дружину, інші, навпаки, переслідувати її проханнями і домовленостями про відновлення відносин, треті – залучати дітей, батьків, друзів до процедури повернення жінки в сім’ю.

Жоден з цих варіантів не можна назвати вдалим, але і невдалим теж назвати не можна. Чому так? Тому, що немає універсального рецепту для всіх ситуацій, але немає і настільки поганого способу, який не спрацював би відносно хоч однієї жінки. Діяти треба по ситуації і з урахуванням особистісних особливостей дружини. А хто знає її так само добре, як чоловік? Ніхто. Тому на питання, як повернути дружину чоловікові і карти в руки. Для початку треба точно розуміти, чому дружина пішла.

Чому дружина прийняла рішення піти з сім’ї?

На деяких форумах користувачі навіть сформулювали топ причин, по яким жінки приймають нелегке рішення розлучитися з чоловіком.

  • На першому місці стоїть подружня зрада.

Для жінок прикро, гірко, прикро дізнатися про невірність чоловіка. Деякі воліють миритися з погулюючим чоловіком, ковтаючи сльози і зриваючи злість і досаду на інших членах сім’ї. І не дай бог працювати такій жінці лікарем, вихователем або вчителем! Її пацієнтам, вихованцям та учням вельми і вельми не пощастило. Але є рішучі жінки, які не стануть ділити чоловіка з коханкою і віддадуть перевагу зібрати валізу – собі або чоловікові. Якщо це ваш випадок, то шлях до відновлення відносин з дружиною буде важкий і довгий. Подумки на секундочку поміняйтеся з дружиною місцями і приміряйте образ рогоносця. Сподобалося? Чому – ні? Ось і дружині не сподобався її новий статус, тому-то вона й пішла від чоловіка.

  • На другому місці – матеріальні і житлові труднощі.

Ви не працюєте? Чи працюєте в бібліотеці або який-небудь лабораторії, отримуючи три копійки в рік? Живете з вашими або з її батьками, спите в одній кімнаті з дітьми, які прокидаються від кожного шереху? Якщо хоч на одне питання ви відповіли позитивно, то тоді дайте відповідь і на таке: навіщо ви одружилися? Чоловік цінний тим, що він створив. Створювати сім’ю без матеріальної бази все одно, що будувати будинок без фундаменту – рано чи пізно будівля дасть тріщину і розвалиться.

  • На третьому місці – алкоголь.

Ви вважаєте, що краще всього стрес знімається алкоголем? Не дивно, що ваші сімейні відносини зазнали краху. На щастя, все менше залишається жінок, які наївно думають, що з питущим чоловіком можна побудувати міцну нормальну сім’ю. Сучасні жінки не просять, не вмовляють, не благають кинути пити і почати жити, вони не кладуть своє життя на вівтар сімейного псевдоблагополуччя з залежним чоловіком, а просто розривають з ним стосунки.

  • На четвертому місці – охолодження відносин і втрата спільних інтересів.

Вам нецікаво, що вам розповідає дружина, ви не хочете сходити з нею на прем’єру «дурного бабського» фільму, вам не хочеться слухати сюжет книги в переказі прочитавшої її дружини. Та й у відпустку ви їдете на рибалку, а вона з дітьми на море. У вихідні вам цікавіше сходити в гараж, покопатися в машині, або піти на футбол, а вона з дітьми або з подружками гуляє у парку чи сидить в кафе. Схоже на вашу ситуацію? Тоді виправляйте її, поки ви не стали повністю чужими один одному.

Що робити, якщо дружина пішла?

Якщо дружина пішла з-за вашої зради, то потрібно: 1) переконати її особисто або донести до неї іншими шляхами, що зв’язок був виключно на рівні фізіології, не має під собою реальних почуттів; 2) що зрада носила випадковий, а не систематичний характер; 3) що з коханкою відносини не підтримуються і взагалі, як жінка вона вас не цікавить; 4) якщо про зраду знають треті особи, то вони повинні знати, що з коханкою невірного чоловіка нічого не пов’язує, що він розкаюється у своєму вчинку і дуже бажає повернути дружину.

Напевно все це буде в кольорах  донесено до відома дружини. Тільки коли дружина буде готова до діалогу, потрібно спробувати сподобатися їй заново, почати доглядати за нею, а потім тільки натякати на возз’єднання сім’ї. І на будь-якому етапі, коли ви намагаєтеся повернути колишню дружину, в кишені у вас повинна бути довідка від лікаря-венеролога. Якщо в довідці буде відзначений позитивний результат на статеві інфекції, то розгортати програму з повернення дружини потрібно тільки після лікування.

Якщо причина в матеріальній та побутовій невлаштованості, то тільки у ваших руках можливість все виправити. Знайдіть високооплачувану роботу, пройдіть перенавчання, навіть якщо у вас суперрідка спеціальність, яку ви шість років вивчали у вузі, відкрийте свою справу, влаштуйтеся на другу роботу. Зніміть квартиру або оформіть іпотеку на власне житло. Погасіть борги і кредити, якими ви обросли за час животіння на жебрацькій зарплаті. Потім думайте, як повернути дружину. Напевно вона вас не розлюбила, просто втомилася милуватися на боргові квитанції і порожні полиці холодильника.

Якщо справа у вашій пристрасті до алкоголю, то у вас є всі шанси на повернення дружини. Адже якщо ви читаєте цю статтю, значить, вас щось ще цікавить в житті, окрім питання, як випити і піти в астрал. Порвіть дружбу з товаришами по чарці, не пийте нічого міцнішого за каву, знімайте тягу до спиртного гострою і пряною їжею або медикаментами, приведіть себе в нормальний вигляд (підстрижіться, побрийтесь, почніть ходити в спортзал або хоча б бігати навколо будинку), потім після хоча б місячного періоду тверезості йдіть миритися з дружиною.

Якщо причина розладу у взаємному відчуженні, то заново починайте доглядати за дружиною. Запросіть її в театр, в кіно, на концерт, запропонуйте разом з дітьми поїхати на море, піти в цирк, зоопарк, музей. Витягніть себе з шкаралупи і станьте знову цікавою їй людиною. Тоді вас здивує те, якою цікавою може бути дружина.
Завжди шукайте зайвої зустрічі з дітьми. Якщо дружина проти, встановіть графік зустрічей через суд і наполягайте на його дотриманні. Навіть сама ображена і ображена жінка оцінить вашу любов до спільних дітей. Якщо є можливість, заберіть дітей до себе. Тоді у жінки буде зайвий привід зустрітися з вами, а там, дивись, і до примирення недалеко.

Приїжджайте на дні народження, свята, пропонуйте свою допомогу у вихідні. Загалом, ведіть себе так, ніби нічого не змінилося, просто ви тимчасово живете окремо.

Якщо дружина пішла до іншого?

Ось тут порада майже завжди одна – не робити нічого, просто жити і все.

Наявність суперника вкрай негативно сприймається чоловіками, між вами буде стояти тінь коханця дружини, яка зіпсує ваше подальше життя.

Якщо дружина сама захоче повернутися, добре подумайте, чи зможете ви жити так, ніби чужого чоловіка між вами не стояло. Якщо зможете, то спробуйте відновити спочатку зустрітися, як в юності. Не поспішайте відновлювати свій шлюб.

Такі відносини можуть бути повноцінно відновлені, коли після розставання пройшло чимало часу, подружжя пожили з іншими партнерами, пережили нове розставання і прийшли до висновку, що їм добре тільки разом один з одним.

Помилки в процесі примирення з дружиною

  • Не можна закочувати показову гулянку з друзями, демонструючи зневагу з приводу розрову стосунків з дружиною. Жінки пречудесно запам’ятовують такі випадки і назавжди закривають доступ у своє серце, свій будинок і свою постіль таким ось «демонстрантам».
  • Не можна назло зав’язувати стосунки з іншою жінкою. По-перше, це відразу і надовго, якщо не назавжди, відверне дружину, по-друге, ви ризикуєте налаштувати проти себе ще одну жінку. Одна скривджена жінка ще куди не йшло, але з двома вам навряд чи під силу впоратися.
  • Не можна переслідувати жінку, повзати на колінах, вмовляти її, благати, погрожувати самогубством, поливати слізьми її туфлі. Ви ж чоловік, а не ганчірка. Це ганчірці місце під ногами, а чоловікові – поруч з жінкою або попереду неї. Жінки у всі часи цінували в чоловіках характер. А у ганчірок його не буває.
  • Не потрібно йти в запій, навіть якщо дуже хочеться. Це зайвий раз запевнить дружину, що вона правильно зробила, пішовши від вас. Стрес знімається фізичним навантаженням (йдіть у спортзал або перекопайте город сусідці), психологічними заходами (так, чоловіки теж відвідують психологів – це абсолютно нормально), новими враженнями (зробіть ремонт або їдьте в подорож).
  • Не можна погрожувати, забороняти, вимагати. Ви стали їй чужою людиною, у вас немає права втручатися в її життя. А якщо ви хочете знову стати їй ближче, то такою поведінкою доможетеся діаметрально протилежного ефекту.
  • Якщо у дружини з’явився інший чоловік, то вкрай нерозумно влаштовувати з ним сутички і затівати півнячі бої. Навіть якщо він втече після ваших погроз, дружину це не наблизить до вас ні на міліметр.
ГАРМОНІЯ
Додати коментар