Як повернути дівчину після розставання

Як повернути дівчину після розставанняЧому можуть охолонути і як повернути почуття дівчини, якщо вчора все було добре, а сьогодні вона неохоче відповідає на дзвінки, при зустрічі дивиться в сторону і взагалі їй ніби набридло бути з тобою?

Дівчата – істоти загадкові і алогічні, навіть якщо працюють слідчими або викладають вищу математику і користуються логікою в роботі. Вони можуть пред’являти абсолютно протилежні вимоги, поєднувати непоєднуване і тому причини, чому любов до тебе охолола, так само можуть бути суперечливими.

 • Їй з тобою нудно;
 • Ти відбираєш весь її час;
 • Твоя увага надмірно нав’язлива;
 • Їй, навпаки, не вистачає уваги;
 • Твої уявлення про стосунки не збігаються з її уявленнями;
 • Ти демонструєш повну згоду з нею з усіх питань;
 • Ти волієш всі рішення приймати самостійно, не радячись з нею.

Це основні психологічні причини, за якими дівчина може зважитися на розлучення з тобою. Насправді їх значно більше. Розберемо основні.

Чому так склалося, що її почуття пішли?

Ви не виходите «у світ», не отримуєте нових вражень від нових фільмів, вистав, концертів. Якщо грошова ситуація не дозволяє відвідувати прем’єри, то можна завжди знайти безкоштовні або недорогі варіанти розваг. Наприклад, сходити в музей (квитки в музей коштують дешевше пачки сигарет, а для студентів працюють суттєві знижки), з’їздити за місто, відвідати парк. Якщо дівчина навчається, інтелектуально розвивається, а твій рівень інтелекту не підвищувався з випускного вечора в школі, то ви розлучитеся з-за того, що їй буде абсолютно нецікаво з тобою, або будете разом, але тобі потрібно буде відповідати їй: читати або хоча б дивитися освітні передачі, цікавитися новинками науки, техніки, культури. При зворотній ситуації, коли ти підвищуєш свій рівень розвитку, а вона «застрягла» десь позаду, то або ти сам розстанешся з нею, занудьгувавши, або підтягнеш її «під себе», якщо зможеш зацікавити і переконати в необхідності постійного саморозвитку та самоосвіти.

Ти наполягаєш, щоб вона проводила з тобою весь час після навчання або роботи, щоб ви були разом кожні вихідні і свята. Спочатку це подобається дівчатам, вони відчувають себе потрібними і коханими. Але з часом їй захочеться зустрітися з родичами, побалакати з подружками, відвідати студентську або корпоративну вечірку. Цьому не можна перешкоджати, тим більше звинувачувати її в тому, що розлюбила, чи ревнувати. Світ однієї людини не може полягати виключно в іншій людині, такі відносини з самого початку приречені.

Якщо ти прагнеш її в буквальному сенсі, очікуєш біля будинку, біля місця навчання або роботи, постійно дзвониш їй, пишеш повідомлення і вимагаєш постійно бути на зв’язку, дівчина буде почувати себе в пастці. Рано чи пізно така гіперопіка задавить її і витіснить з ваших відносин любов.

Якщо ти не приділяєш дівчині уваги, не запрошуєш її провести з тобою час, тобі подобається зустрічатися з друзями без неї, то таке ставлення її спочатку ображає, а потім вона робить висновки, що не дуже-то потрібна тобі. Повернути дівчину, скривджену неувагою, дуже складно.

Якщо тобі потрібні серйозні стосунки, а їй — вільні, або навпаки, то у ваших стосунках буде дисонанс. Принципова відмінність у поглядах не дозволить побудувати нормальну здорову зв’язок.

Якщо ти не проявляєш характер, вона стане згодом вважати тебе ганчіркою, але якщо ти тиснеш на неї, то вона не захоче перетворюватися в безвольну амебу.

Вкрай негативно позначаються на відносинах домагання, якщо у неї немає психологічної готовності до початку інтимної близькості, або існують неприйнятні для неї умови, якщо ви вже перебуваєте в близькому зв’язку.

Як повернути почуття дівчини?

Потрібно намагатися сподобатися їй заново. Згадай, що її приваблювало в тобі і спробуй відповідати тому образу.

Існує кілька способів повернути кохану дівчину

 • Будь цікавий їй, знайди для вас обох загальне заняття – спорт, хобі;
 • Терпимо стався до її рідним і друзів. Ніхто не змушує тебе любити її матусю або розмовляти по душам з її подружкою, але критикувати їх і висміювати їх неввічливо і просто не по-чоловічому;
 • Ще потрібно пам’ятати, що у дівчат більш загострені всі почуття. Колірний зір у дівчат розвинено краще, більш тонкий слух, і нюх сильніше, ніж у чоловіків. Те ж стосується дотику, дівчата більш чутливі до дотиків. Тому постарайся виглядати привабливо, підтягнуто, одягайся в підходящий тобі за стилем і розміром одяг, обов’язково стеж за чистотою тіла, одягу та взуття, користуйся слабоароматизованими дезодоруючіми засобами. Коли дівчата просять поголитися, це не означає, що вони вередують. Це говорить про те, що їх шкірі неприємно дошкульне відчуття щетини.

Заключний етап повернення дівчини – поговоріть наодинці і виріште, що ви хочете від поновлених відносин. Обговоріть всі нюанси, недоліки ваших стосунків раніше і якщо ви обоє хочете продовжувати оновлені відносини, то все у вас вийде.

Що точно не допоможе налагодити стосунки з дівчиною

Повернення коханої — чого робити ні в якому разі не можна?

 • Не відбирай весь її час, зрозумій, що їй необхідно бачитися з батьками, подружками, просто іноді бути однією для відновлення душевної рівноваги;
 • Не зводь її ревнощами і не провокуй на ревнощі сам; немає нічого більш руйнівного не тільки для відносин, але і для психічного стану людини, ніж ревнощі, оскільки вони пов’язані не тільки в сумніві в коханій людині, але і в самому собі;
 • Не веди себе грубо по відношенню до неї і до інших жінок. Грубість може проявлятися в словах, в інтонаціях, в дотиках. Якщо не хочеш бачити поряд з собою таку ж грубіянку або хабалку, то міняй докорінно ставлення до жінок.

Повернути дівчину, якщо вона не хоче відносин, набагато важче. Або у неї є інша кохана людина, або до тебе вона просто не відчуває вже почуттів. Остиглі почуття можна реанімувати, але остаточно пішовші повернути не вийде. Запропонуй їй бути друзями, якщо вона цікава тобі як особистість або колега, але не наполягай на більш близькому зв’язку. З часом або твої почуття охолонуть і ви просто залишитеся добрими друзями, або у неї сформується нова прихильність і можна буде перевести дружбу в іншу якість.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар