Як повернути чоловіка в сім’ю від коханки

Як повернути чоловіка в сім'ю від коханкиНайчастіше чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них до коханок. Вони просто не бачать сенсу в тому, щоб змінювати звичний уклад заради якоїсь малознайомої жінки, з якою їх об’єднує тільки секс. Але все ж трапляється так, що чоловіки вирішуються на розлучення з дружиною і йдуть до коханки. Або в родині склалася зовсім нестерпна обстановка, або чоловік настільки зачарувався в своїй новій знайомій, що пориває зі своєю сім’єю без роздумів.

Як повернути чоловіка в сім’ю від коханки? Це цілком реально. Треба тільки вести себе правильно і зважувати кожен крок.

Що робити жінці, щоб чоловік повернувся

Отже, як повернути чоловіка від коханки: покрокова інструкція.

 • Перестати помирати

Розлука з чоловіком після будь-якої тривалості шлюбу при наявності будь-якої кількості дітей не повинна ставати трагедією.

Але між тим більшість жінок сприймають залишення чоловіком сім’ї як вирок собі. Вони настільки занурюються в пережовування ситуації, що просто перестають жити. Вони існують в якомусь болоті болю, страждань, гіркоти. Та чим більше жінка тоне в цьому болоті, тим менше ймовірність повернення до нормального життя.

Потрібно відсторонитися від ситуації і відпустити біль. Нікому не дозволяйте висловити вам співчуття з приводу вашого розставання з чоловіком. Це не привід для співчуття, адже ніхто не помер. Навпаки, будь-яке потрясіння слід розглядати як можливість почати жити інакше.

Перш за все потрібно знайти собі заняття, яке змиє відволікти від сумних думок. Це може бути подорож, зміна іміджу, нове хобі, заняття спортом, відвідування будь-яких освітніх курсів. Головне, не сидіти вдома і не дозволяти собі впадати у відчай. Не можна також забувати про дітей. Їм теж доводиться нелегко, коли батьки розлучаються. Тому потрібно включати у свої заняття і дітей теж. Якщо вони хочуть піти до тата – не потрібно їх утримувати або відмовляти, тим більше не можна ставити їм ультиматуми. Нехай ідуть. Чим раніше тато приведе в нову сім’ю дітей, тим швидше він повернеться в колишню сім’ю. Чужі діти нікому не потрібні, в тому числі коханці вашого чоловіка.

 • Прийняти ситуацію і пробачити чоловіка

Без цього годі й думати про те, як повернути чоловіка від коханки. Скажіть собі: так, сталася неприємна ситуація, чоловік змінив; так, чоловік зараз живе з іншою жінкою; так, відносини з чоловіком зіпсовані.

Але це лише привід переглянути своє життя. Відповідайте собі на питання, чи не «пиляли» ви чоловіка, чи не відмовляли йому в інтимній близькості з надуманих приводів, чи не влаштовували йому сцен ревнощів, чи не провокували його на ревнощі?

Все це, а ще спроби перевиховати, прагнення контролювати чоловіка і багато іншіх факторів дуже негативно впливають на якість подружніх відносин. Чоловік часто сприймається жінкою як старша дитина, як підлеглий, як хтось нерозумний і несамостійний, як хто завгодно, але тільки не як дорослий сформувавшийся самостійний чоловік.

Можливо, ваш чоловік шукав на стороні не тільки сексуального різноманіття, але і шанобливого ставлення. Поки відношення до нього не зміниться, нормальних відносин з ним вибудувати не вдасться.

 • Не шукати зустрічі з коханкою і не дізнаватися про неї нічого

Підкараулювання біля будинку або роботи, умисні походи в ті магазини, де вона здійснює покупки, візити до неї, спроби поговорити «по душам» або такі крайні заходи, як організація публічної сварки і бійки чомусь вперто практикуються жінками.

Це у вищій мірі дивно і незрозуміло. Адже жодна з цих дій не приносить користі ні для залишеної дружині, ні процесу відновлення її відносин з чоловіком. Її для вас не існує. Так і треба жити, не звертаючи уваги на суперницю.

Збір відомостей про те, як вона виглядає, скільки їй років, ким працює, яке у неї освіта, чим вона займається після роботи, марний.

Навіть, якщо кинута дружина змінить зовнішність, знайде таку ж роботу, стане читати ті ж книги і відвідувати ті ж клуби, що її суперниця, це буде виглядати безглуздо, наслідувано – як завгодно, але тільки не привабливо. Жінка красива своєю красою і цікава своїми якостями. Ось на них і слід робити акцент.

 • Подружитися з чоловіком

Ми дружимо з тими, хто нам цікавий, і з тими, хто приносить нам користь. Інтерес чоловіка ви втратили, саме тому він і пішов. Тепер потрібно подумати про користь.

Чого він хотів? Знайти якийсь рідкісний інструмент для роботи, дізнатися про вигідні автокредити, змінити роботу або набрати персонал в свою фірму? Допоможіть йому. Витратьте час і знайдіть те, що йому необхідно. Скиньте інформацію або посилання на неї в інтернеті в повідомленні. Це повинно виглядати максимально просто і природно. Не потрібно писати довгий твір з визнаннями в любові, зі скаргами на самотність і з спогадами про колишнє спільного життя.

Напишіть так, як написали б знайомому, якого знаєте сто років. Наприклад, так: «Привіт. Побачила цю рекламу / сайт фірми / резюме, здається, це те, що ти шукав». Якщо чоловік подякує у відповідному повідомленні або передзвонить, варто триматися тієї ж лінії поведінки. Ніяких сліз, докорів, спогадів. Ви друзі і тільки. Точно так само можна попросити допомоги у чоловіка для себе: підказати автосервіс, відвезти вас з дитиною на вокзал, допомогти вибрати новий телевізор.

Маленька дружба може призвести до великого почуття. Але якщо, навіть, не призведе, то все одно краще бути з колишнім чоловіком в стані миру, а не війни.

 • Створити невелику проблему щасливим коханцям

Це та ситуація, коли дуже може згодитися свекруха. Мало яка свекруха мріє про те, щоб син розлучився з невісткою і привів казна кого. І ще незрозуміло, як ця «невідомо хто» буде ставитися до «мами» і скільки зусиль доведеться докласти до того, щоб вселити цієї знову необхідність поважати і почитати свекруху.

Ось на цьому і слід зіграти. Домовтеся зі свекрухою про те, що частково ви допоможете їй з консервацією врожаю, прибиранням картоплі на дачі, миттям вікон до Нового року. Ви ж любите і поважаєте її, адже вона виростила такого гарного сина – вашого чоловіка. Але оскільки він тепер живе з іншою жінкою, попросіть свекруху залучити цю жінку до вареня, соління, грядкам і чищенню килимів. Напевно, коханка буде ошелешена пропозицією випурхнути їх обіймів чужого чоловіка і переміститися на кухню або на грядки його мами. Ймовірність того, що вона допоможе вашій свекрусі, низька. Якщо погодиться, то запалу у неї зменшиться. Якщо не погодиться, то вашому чоловікові забезпечена довга нотація від його матусі на тему, як добре до неї ставиться законна невістка і як погано вихована його нова обраниця.

У світлі цього коханці побачать один одного, так би мовити, в «натуральному вигляді», без нальоту романтики. І, напевно, їм побачене не дуже сподобається. Іншу проблему можна створити з допомогою дітей. Діти залишилися жити з мамою, та хоча б вихідні повинні проводити з татом. Бажано з п’ятниці до неділі. З ними потрібно виконати домашні завдання, вивчити вірш. Всіма цими справами цілком можуть зайнятися тато і його подруга. Дітей не потрібно присвячувати в подробиці. Не треба розповідати їм про коханку, про зраду і інші неприємні подробиці про батька. Старші діти зроблять висновки самі, а малюкам досить сказати, що у тата є подруга і він поки у неї живе. Ось до них і слід відправляти дітей на вихідні. Відмінна перевірка для почуттів, яких, напевно, немає. Діти від попередніх шлюбів коханок цікавлять мало, тому такий обтяжений чоловік різко втрачає свою привабливість.

Чого робити не потрібно

Це роблять майже всі залишені сім’ї дружини. Абсолютно марні і безперспективні заняття, яким жінки присвячують після розставання левову частку свого часу. Будьте розумнішими більшості, не робіть ось що:

 • Не впадайте в депресію і не звинувачувайте себе в тому, що не змогла зберегти сім’ю;
 • Не переслідувайте чоловіка і його коханку з метою «поговорити по душам» або «обговорити ситуацію»;
 • Не зривайте зло і досаду на дітях, які не тільки ні в чому не винні, але ще й постраждали від того, що двоє дорослих не вміють вести себе в сім’ї;
 • Не тисніть на жалість і не вмовляйте чоловіка повернутися;
 • Не звертайтеся до ворожок, ворожок, віщунів, ясновидців і інших шарлатанів;
 • Не розповідайте дітям про те, що папа «кобель», що він «проміняв сім’ю на чужу тітку»;
 • Не залучайте своїх батьків в конфлікт: ви чоловіка вибачте, а вони зятя – ні;
 • Не присвячувайте сторонніх у сімейну ситуацію, не просіть їх «поговорити з чоловіком», не вмішувайте нікого у своє особисте життя взагалі;
 • Не намагайтеся відплатити чоловікові тим же – тобто не шукайте любовних пригод на зло чоловікові;
 • Не поливайте чоловіка брудом, тим більше не висміювайте його сексуальні здібності і смаки – це не прощається.
ГАРМОНІЯ
Додати коментар