Як полюбити життя.

lybit-zittyaПостійна квапливість, купа завдань і планів, за якими ми невпинно женемося, поспіх у видобутку матеріальних благ…

Ми всі крутимося в цьому вирі і не отримуємо задоволення від такого нашого життя. Навпаки, створюється враження, що бездомний пес, який радісно катається по травичці, підставляючи свої боки теплому сонцю, набагато щасливіший від нас.

А чому так?

Вся справа в неусвідомленісті нашого життя. Кожен вважає, що радіти ми почнемо потім, коли з’явиться свій бізнес, заробимо достатній капітал, збереться повний гараж автомобілів і т. д. Тобто, цей момент віднесений в часі. Такий підхід в корені не вірний.

Ставайте щасливими вже в цю хвилину! Світить сонце, посміхається ваша дитина, у вас гарний настрій – чим не привід починати бути щасливим!

Пропонуємо вашій увазі практичні поради, які допоможуть полюбити життя:

1. Смійтеся над собою і над життєвими негараздами. Піднімайте собі настрій і абсолютно непомітно ви почнете отримувати задоволення від життя.

2. Формуйте своє оточення. Проаналізуйте, хто знаходиться поруч з вами? Чи немає таких людей, які тягнуть вас вниз? Слід позбуватися таких. Оточуйте себе молодими духом і позитивними людьми!

3. Взаємодійте з тим, що несе в собі заряд та інформацію про успішних людей і їхні досягнення. Читайте книги, дивіться фільми про успішних людей. Наша підсвідомість побудована цікавим чином: чим більше і частіше ви будете стикатися з речами, що містять успішність, тим швидше ви самі станете високопродуктивною особистістю.

4. Будьте вдячні. Дякуйте вашому життю за все, що маєте: ви здорова людина, у вас є руки-ноги, ви можете говорити і міркувати, у вас є робота, яка вам цікава. Це все вже відмінний привід подякувати долі! Не забувайте говорити спасибі: клієнтам за покупку, рідним за любов до вас, друзям за вірність і підтримку.

5. Займайтеся тим, що приносить вам задоволення. Збирання марок, гра в футбол, вишивання хрестиком – головна умова, щоб ви почували себе щасливим, коли ви це робите. Додатковий плюс даного пункту – можливо, ви відкриєте в собі ще якусь грань і нову здатність.

6. Трохи самовиховання. З цієї секунди дайте собі слово не дратуватися, не нервувати і не сипати своїм негативом, особливо з дрібниць.

7. Отримуйте велику радість від маленьких справ. Якщо ви принесете  дитині велику повітряну кульку, малюк стане підстрибувати від радощів. Ось вам приклад того, як легко ви можете викликати радість від невеличких подій у житті.

8. Створюйте замість рутини свято. Наприклад, прийшовши з роботи, не треба автоматично сипати пельмені в каструлю, а потім так само автоматично липнути з ними до екрану телевізора. Знайдіть кулінарну книгу, врешті-решт, красивий фартух і приготуйте щось по-справжньому смачне і вишукане.

Не дозволяйте дрібним негараздам ​​відволікати вас від вашого рішення знайти щастя. Ставайте щасливіше і позитивніше день у день, даруйте хороші емоції оточуючим і, повірте, таке ставлення до життя дасть відповідь сторицею.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар