Як покинути хлопця

Як покинути хлопцяПитання “як припинити відносини з хлопцем” може виявитися для дівчат одним з найбільш складних. У кожної є своя причина для цього: одні закохалися в когось іншого, інші не відчувають належної любові від свого хлопця, третім набридла надмірна увага і заборони своїх хлопців. Але всі сходяться на одному: треба розлучитися, але зробити це досить складно, особливо якщо відносини були тривалими.

Отже, ви зважили всі «за» і «проти» і все таки вирішили поговорити з хлопцем щодо вашого розставання. Існує багато різних способів кинути хлопця, але який з них вибрати, щоб вийти з цієї ситуації гідно?

У цій статті я пропоную кілька порад, які допоможуть вам покинути хлопця. Спочатку давайте розберемося в тому, чого робити не варто.

1. Найкраще розлучитися з хлопцем при особистій зустрічі. Ніколи не закінчуйте відносини по телефону, смс, в соціальній мережі. У розмові він буде відчувати інтонацію голосу, бачити ваші очі і краще зрозуміє те, що ви налаштовані серйозно. При спілкуванні через інтернет або за допомогою смс повідомлень може багато залишитися недомовленим.

2. Ніколи не брешіть про справжню причину вашого бажання розлучитися. Чесність – це найкраще рішення. Можливо, що йому буде боляче це чути, адже мова може йти про його звички, спосіб життя. Але це кращий варіант, ніж залишити його в невіданні або змусити гадати про справжні причини.

3. Зберігайте спокій при розмові. Не зробіть гірше, ніж уже є. Постарайтеся не звинувачувати один одного. Це може призвести до лайки.
Якщо ж ваш хлопець грубий і жорстких звичаїв, то краще, все таки, повідомити йому про це за допомогою телефонного дзвінка.

Інструкція як покинути хлопця:

 • Продумайте заздалегідь вашу розмову. Зважте всі плюси і мінуси. Коли ви зустрінетеся зі своїм хлопцем, ви повинні будете чітко знати, що збираєтеся говорити йому. Обміркуйте його можливу реакцію на ваші слова, і що він може сказати на це. Продумайте варіанти відповідей.
 • Зустріньтеся особисто з вашим хлопцем. Переконайтеся, що місце, де ви збираєтеся кинути вашого хлопця, буде комфортно для вас обох. Це зменшить нервове напруження і дозволить пройти розмові більш легко.
 • Як тільки ви зустрінетеся, скажіть своєму хлопцеві одразу, що є серйозна розмова. Це налаштує його на те, що він повинен слухати.
 • Висловіть йому свою думку, чому ви хочете розлучитися. Цей крок найважливіший. Ваш хлопець повинен почути дуже ясно причину вашого бажання. Говорите добре продумані речення. Ви повинні показати, що ви дійсно знаєте, чого хочете. Він не повинен сумнівався у вашому намір порвати з ним.
 • Запитайте його, що він думає про цю ситуацію. Уважно вислухайте його, але не випускайте з виду власну думку. Те, що ви вирішили розлучитися з ним, не означає, що його думки не будуть впливати на вас.
 • Не піддавайтеся на умовляння! Після того, як ви розлучилися, ніколи не повертайтеся до цих відносин. Не забувайте про те, що ви кинули хлопця з якоїсь певної причини. Не будьте так впевнені, що ваш хлопець зможе змінитися за короткий період часу. Ймовірність цього практично дорівнює нулю.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам покинути хлопця і гідно вийти з цієї ситуації, не зіпсувавши нервів ні собі, ні йому.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

 1. Stilgar Ben Fifrawi

  Як одружений 30-річний чоловік я раджу усім молодим жінкам – краще бережіть свою дівочу цноту, станьте віруючими та ходіть до церкви. От і не буде проблем типу – “Як покинути хлопця”.
  І я не сміюся.
  Мені вже не одна доросла жінка казала, що жалкує щодо багатьох своїх статевих контактів у юності. Бо спочатку нерозумні молоді дівчата гуляють з здебільшого з гопотою, а потім років через 10 такі десятки разів “вживані” жінки намагаються створювати сім’ї та бути вірними.

  Відповіcти