Як почати нове життя.

pochatokБагато людей на Землі коли-небудь у своєму житті замислюються над питанням: як почати нове життя? Питання це просте, але часто буває складно підібрати на нього потрібні відповіді. Адже не так-то просто порвати з минулими помилками і почати життя з чистого аркуша.

Спробуємо в цій невеликій статті дати кілька корисних порад тим, хто прагне почати жити заново.

Порада перша. Оцініть помилки та невдачі минулого і відмовтеся від них

Перше, що необхідно зробити кожному, хто вирішив почати все спочатку, це уважно придивитися до свого минулого. Потрібно зрозуміти, що в цьому минулому вас не влаштовувало і чому. А також дуже важливо з’ясувати для себе причину невдач.

У чому полягала ця причина? Можливо, причиною вашого життєвого неуспіху стало погане сімейне виховання, глибока бідність, недолік хорошої освіти і професії? А може бути, причиною всього стали ваші комплекси і приховані страхи? Або ви самі все життя шкодили собі через дурний запальний характер?

У кожному разі придивіться до себе і до оточуючих уважніше, так ви швидше знайдете причини ваших бід і конфліктів. Адже почати жити заново не так-то просто, тут потрібен і характер, і воля, і рішучість щось змінювати у своєму житті.

Наприклад, багато жінок замислюються, як почати нове життя після розлучення. Дійсно, це не просто зробити навіть не тому, що в середньому віці важко знайти нового супутника життя, а тому що, знову створюючи сім’ю, жінка буде вільно чи мимоволі переносити минулі проблеми і труднощі в своє нове життя. Остерігайтеся таких помилок. Постарайтеся назавжди порвати зі своїм поганим минулим і ніколи більше до нього не повертатися.

Порада друга. Тверезо оцінюйте своє справжнє

На питання, як забути минуле і почати нове життя, ми дали відповідь. Тепер спробуємо визначитися, як почати життя спочатку. Це непросте завдання. Адже для цього ми тверезо повинні оцінити своє теперишнє. Подумайте, що тривожить вас у вашому сьогоденні.

Візьміть аркуш чистого паперу і напишіть на ньому всі свої недоліки, які можуть завдати шкоди особисто вам і вашим відносинам з оточуючими людьми. Не щадіть себе, пишіть всю правду, яка вона є. Адже ваше життя повинне починатися з чистого аркуша.

Коли ви напишите все, що лежить у вас на душі, уважно прочитайте свої записи і оцініть, наскільки ви зможете позбутися від усього негативного, а потім порвіть написане на дрібні частини. Таким чином, ви, як би символічно, знищите всі свої недоліки. Ну, а мріючи про нове життя, вам потрібно боротися з собою вже в реальності. Це зрозуміло, адже питання: як почати життя з чистого аркуша, вирішити дуже важко.

Порада третя. Міняйте свої звички

В 40 років у кожної людини за плечима є вантаж давно сформованих звичок. І ці звички часто заважають нам почати нове і цікаве життя. Наприклад, ви звикли у вихідні залежуватися в ліжку до дванадцятої години дня, потім ліниво вставати і цілий день придаватися неробству. Але з такою лінню ніякого нового життя ви не зможете почати!

Для того щоб почати життя спочатку потрібна чимала сила волі. Тому просто необхідно поміняти ті закостенілі стереотипи поведінки, які заважають вам рухатися вперед. Створюйте для себе нові позитивні звички: займайтеся спортом, здійснюйте піші прогулянки по місту, виїжджайте на природу, живіть новим цікавим і насиченим подіями життям, і ваш успіх вас обов’язково знайде!

Порада четверта. Поміняйте роботу

Варто поміняти роботу і багато чого зміниться. Іноді, щоб почати нове життя людині потрібно змінити не тільки свій внутрішній світ, а й уважно подумати над зміною зовнішнього світу. До зовнішнього світу в даному випадку відноситься і ваша професія, і ваша робота.

Звичайно, нове життя не завжди починається з того, що в 40 років ти знову сідаєш на студентську лаву. Не завжди корисно змінювати професію, однак можна пройти професійну перепідготовку, яка допоможе розширити сферу вашої професійної діяльності і дасть можливість знайти більш цікаву і більш високооплачувану роботу.

Почати життя спочатку можна, перетворивши своє хобі в нову роботу. Наприклад, сьогодні активно розвиваються сфери заробітку в інтернеті. Завдяки цьому виникає безліч можливостей для відкриття інтернет-магазинів, віддаленого навчання та роботи в мережі.

Почати жити заново при такому бурхливому розвитку нових технологій досить просто. При цьому вам не потрібно тепер витрачати величезну кількість часу на дорогу до роботи, а там нудьгувати і виконувати ті справи, які вам не подобаються. Робота знаходиться у вашому домашньому комп’ютері. Це простіше і зручніше.

Порада п’ята. Займайтеся тим, що вам подобається

Крім поради про зміну роботи всім тим, хто розмірковує про те, з чого почати нове життя, потрібно більше уваги приділяти сфері своїх інтересів.

Вам подобається займатися риболовлею? Подобається бувати на природі? Намагайтеся кожні вихідні присвячувати своєму захопленню. Вам подобається займатися рукоділлям або смачно готувати? Немає нічого простіше: робіть те, що вам хочеться, а навколишні неодмінно помітять ваші таланти.

Пам’ятайте про те, що ваше нове життя чекає вас попереду, і це життя принесе вам те почуття задоволення, яке ви шукали дуже давно.

Тому не бійтеся займатися улюбленою справою. І нехай, навіть, оточуючі засуджують вас. Не звертайте увагу на чутки та пересуди. Адже це ваша доля і ви є її господарем.

Порада шоста. Шукайте нові знайомства

Почати життя з чистого аркуша часто допомагають зустрічі з новими людьми. Нові люди і нове життя – це практично два синонімічних поняття.

Тому не бійтеся нових зустрічей і розставань. Навпаки, шукайте нових людей, сміливо знайомтеся, не бійтеся того, що пізніше ця людина, можливо, вас розчарує. А щоб знайти цих нових людей, намагайтеся вести нове активне життя: ходіть на публічні заходи в театри, філармонії, виставкові зали. Відвідуйте розважальні центри, магазини, кафе. Ходіть на міські свята та народні гуляння. Бувайте на людях якомога частіше і нові друзі вам забезпечені.

А нові знайомства обіцяють і нову любов. Ніщо у світі не допомагає почати жити заново, як закоханість у чарівну жінку або мужнього чоловіка. Любов окриляє людину в будь-якому віці, а коли ти маєш за плечима життєвий досвід, вона діє на тебе як справжнє терпке вино. Тому йдіть до людей з щирими та добрими намірами і ваше щастя вас неодмінно знайде.

Порада сьома. Контролюйте свої негативні емоції

Хороша порада для тих, хто прагне почати нове життя полягає в необхідності пам’ятати про контроль над своїми негативними емоціями. Адже часто людина, яка прагне почати жити заново, спіткнувшись одного разу, назавжди втрачає віру в успіх.

І часто це відбувається через те, що негативні емоції заволодівають нами. Безумовно, це невірна лінія поведінки. Труднощів на новому шляху буде навіть більше, ніж при використанні старих шаблонів.

Але це ваше нове життя: ви в нього вірите, ви його будуєте, тому не бійтеся розчарувань і не збирайте в собі гнів, втому і агресію. Труднощі загартовують нас, але не призводять до загибелі. Пам’ятайте про це і йдіть вперед. Будьте оптимістом незважаючи ні на що!

Порада восьма. Якщо щось не виходить, спробуйте поставити перед собою кілька цілей

Можливо, успіх у ваших прагненнях до нової долі не прийде відразу. Якщо ви відчуваєте, що ваші сили вичерпуються, спробуйте ставити перед собою маленькі, але вірні цілі. Наприклад, вирішіть відмовитися від такої поганої звички, як куріння, адже воно заважає вам благополучно існувати. Вирішивши кинути це шкідливе заняття, визначте дату, коли ви почнете відмовлятися від сигарет. Намагайтеся точно виконати задумане.

Напишіть для себе план ваших дій. І, нарешті, подолавши шкідливу звичку, зрадійте своїй перемозі. Адже один крок до нового життя ви вже зробили.
А наступного ранку скажіть собі: «Якщо я починаю нове життя, то розлучитися з курінням – цього мало, потрібно зробити ще дуже багато».

Поставте для себе нову мету, а потім сміливо йдіть до неї. Поступово ви досягнете вашої головної мети – почнете жити так, як вам хочеться, і дихати на повні груди.

Порада дев’ята. Не чекайте миттєвого результату

«Але як же важко почати все спочатку!» – скажете ви. Дійсно, нове життя не дається всім бажаючим в руки. Його треба зловити як синю птицю, яка приносить людям щастя. Тому не варто чекати манни небесної, треба кувати свій успіх як важке залізо, кувати своїми руками.

Не сподівайтеся на те, що у вас скоро все вийде, розлучатися зі своїми звичками дуже важко, особливо, коли звички увійшли в твою плоть і кров і відчуваються частиною себе. Але тим, хто прагне вирішити для себе проблему, як почати життя з чистого аркуша, можна порадити вперто йти вперед і ні за що і ніколи не здаватися.

Пам’ятайте, що вашого минулого більше не існує, сьогодення залежить від вас, а ось майбутнє може бути різним, Зробіть же його комфортним для себе!

Порада десята. Не чекайте готових порад. Все індивідуально, тому імпровізуйте

Люди досі не придумали універсального посібника, який би називався – «Як почати нове життя». Тому нове життя у кожного своє. Є, звичайно, якісь загальні риси, але все-таки для когось це сімейне щастя, для когось – кар’єрний успіх, а для когось – вирішення проблем зі здоров’ям.

Як почати нове життя з чистого аркуша – це філософське питання. Але для кожного з нас є своя відповідь на нього. І якщо ви зустрінете на своєму шляху людину, яка запитає вас: «Як почати життя з чистого аркуша?», ви можете відповісти, що відповідь на це питання написано у неї в серці.

Тому не шукайте готових відповідей, імпровізуйте самі. І в цьому пошуку ви знайдете те, що шукаєте.

Порада одинадцята. Вірте в свій успіх, світле і прекрасне майбутнє

Незважаючи на те, що остання порада звучить дещо пафосно, про це теж не можна забувати. Для всіх, хто замислюється про те, як почати нове життя, вона повинна стати останнім акордом, який дасть людині почуття рішучості і зміцнить волю до перемоги.

Як почати все спочатку? Та дуже просто. Потрібно просто вірити в успіх початої справи.

Без віри нам нікуди не можна, без неї люди не можуть жити, тому, якщо ви вирішили почати нове життя, йдіть цим шляхом і не бійтеся можливих труднощів і невдач.

Головне, це рішучість і сміливість, а також прагнення до того, щоб все перебудувати у своїй долі. Людина тим і відрізняється від тварин, що у неї є священне право вибору. Це право належить нам по заслугах, воно ж покладає на наші плечі величезну відповідальність.

Тому йдіть вперед, змінюйте себе, своє ставлення до цього світу і все у вас вийде!

Оцініть статтю
Додати коментар