Як почати худнути?

Як почати худнути?
Існує багато приказок і прислів’їв про те, що в багатьох наших починаннях нам заважає наша лінь. Кожен день у всіх наших справах присутня боротьба ліні з рівнем наших бажань. На жаль, ніхто не зможе вам допомогти почати худнути, поки ви самі не дозрієте до цього.

Перший крок – це перебороти свою лінь. Якщо ж ви постійно шукаєте привід і в голові постійно з’являються такі ідеї, як «з понеділка обов’язково займуся собою», «після того, як побачу результат подруги», «після зарплати» і т. д. і т. п., то це говорить про те, що ви ще не готові. Багато хто знає, що найкраще у нас втілюються в життя спонтанні ідеї. Це означає, що не потрібно планувати.

Багато з вас чули про так звану зону комфорту. Це така умовна лінія, тільки за межами якої ми себе почуваємо спокійно і впевнено. До позамежних факторів відносяться такі, як пошук нової роботи, знайомство з новими людьми і все те, про що ми з вами вже згадували вище. Після зіткнення з такими новими обставинами наш мозок починає нам суперечити і шукати будь-які відмовки, щоб уникнути цього.

Більшість сучасних людей звикли жити «за розкладом», щодня знати про те, як вони переживуть цей день, адже в їх графіку нічого не змінюється, крім послідовності. Для них це нормально, тому вони нікому і не скаржаться.

Ось чому інших людей, які намагаються «знайти себе», постійно ризикують, змінюють види діяльності, вони вважають ким завгодно, тільки не адекватними членами суспільства.

В більшості випадків таких людей не підтримують друзі і близькі, вони намагаються всіляко переконати і налаштувати їх на свої плани, тиснуть на жалість і найцінніше. Навіть якщо ви почнете процес схуднення, ваші близькі можуть вважати це дурною ідеєю і говорити багато таких шаблонних фраз, як: «Тобі і так добре», «Це погано впливає на стан здоров’я» або просто відповідають сміхом на вашу ідею. Тому ви повинні налаштуватися і бути готовими до всього.

Після численних умовлянь родичів змінити своє рішення схуднути «допомагають» і безліч інших спокус, наприклад, калорійна їжа. У хід йде все, починаючи від борошняних виробів і закінчуючи смаженою картопелькою після восьмої вечора. Ви повинні зрозуміти, що це негативно відбивається не тільки на фігурі, але і на здоров’ї. Також дайте зрозуміти своїм рідним, що ви байдужі до цієї їжі, що тепер вас цікавить виключно натуральна їжа.

Для тих, хто володіє прекрасним почуттям гумору, радимо придбати записника, у який вибудете заносити всі свої «вдалі» і ефективні відмовки і ті, які ви почули від інших.

Якщо ж ви побороли психологічну атаку, то хочемо вас привітати – ви сильна людина. Наступний величезний крок – це пошук хорошого тренажерного залу та інструктора у Вашому місті. Бажано пошукати інформацію в інтернеті або в газеті. Також не забудьте почитати відгуки та коментарі. Добре підійде саме той спортзал, який знаходиться недалеко від будинку або роботи. Адже поки ви доїдете на інший кінець міста, то все бажання займатися може зникнути.

У спортзалі не варто боятися цікавих поглядів інших новачків або професіоналів. Якщо спочатку ви відчуваєте себе злегка ніяково і скуто, це цілком адекватна реакція, адже ви переходите за зону свого комфорту і починаєте нове життя. На початкових заняттях слід звернутися за допомогою до інструктора. Він підбере вам ефективний комплекс тренувань і дасть багато корисних порад і настанов.

Всі заняття спортом необхідно підкріплювати і легкою дієтою, яку може скласти досвідчений дієтолог. Налаштуйтеся на хороший результат, і ми впевнені, що у вас все вийде. Адже, як співається в пісні, якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар