Як підвищити самооцінку жінці.

Як підвищити самооцінку жінці.Впевненість – ключ до жіночої сили. Провівши сотні інтерв’ю і досліджень у Франції, журналістка Кет Джеймі Каллан з’ясувала, як француженкам вдається завжди залишатися впевненими і задоволеними собою, не зловживаючі косметикою та візитами до пластичного хірурга.

Спосіб № 1: Таємний сад

Час від часу всі ми відчуваємо себе емоційно спустошеними. Дрібні неприємності і проблеми немов «відгризають» по шматочку від нашого почуття «Я». Замість того, щоб шукати розради в солодощах, алкоголі або в обіймах колишнього коханця, спілкування з яким вже не раз нас поранило, поставтеся до своєї втоми з повагою.

Таємний сад – місце, де можна відновити почуття незалежності і сили. Він живить і підтримує психіку. «Коли зовнішній світ позбавляє її сил, француженка може піти в свою спальню, запнути штори і засісти читати роман або зайнятися йогою, – ділиться спостереженнями Кет Джеймі Каллан. – Вона може просто полежати і подумати про Жана-Клоде – про той день, коли вони цілувалися в Шамоні… Її хода знайде нову легкість і вона буде вщерть сповнена почуттям власної бажаності…»

Таємним садом може бути просто цікава книга, яку вона знайшла в бібліотеці. Жінка вибирає собі кафе, куди щодня ходить читати, і з’являється вдома годиною пізніше, ніж зазвичай, «якась не така» – так на неї вплинула книга. Вона повертається до свого повсякденного життя з новознайденим почуттям себе в світі, окремим від свого коханця, чоловіка, дітей. Повертаючись у реальний світ, вона несе частинку таємниці. Це дуже корисно для самооцінки. Ні, не потрібно ні слова говорити про свій таємний сад, але сам факт, що він у неї є, додає вам таємничості і сили.

Спосіб № 2: Красиві речі

Ми звикли день у день користуватися непримітними, «звичайними» речами», і наша самооцінка через це падає. Ми забуваємо про те, що у нас взагалі є красиві речі. Француженка ні за що не забуде про подарований бабусею срібний чайний сервіз – він буде красуватися у неї на столі кожен день, а не тільки у свята.

Спосіб № 3: Надихати інших

Хоча ми цього часто не усвідомлюємо, у нас кожен день є можливість когось надихнути, змінити чиєсь життя на краще. Ми – приклад того, як треба жити в цьому світі. Навіть не розуміючи цього, ви можете бути наставником, прикладом для жінок і чоловіків молодшого віку. Тому, якщо ви не відчуваєте бажання виглядати добре заради себе або навіть заради свого чоловіка, робіть це заради наступного покоління.

«Якщо ми почнемо з простої прогулянки пішки і дозволимо собі задоволення «на інших подивитися і себе показати», то відкриємо для себе чарівність чоловіка, який чекає нас в місцевому поштовому відділенні, – наводить приклади з життя француженок Кет Джеймі Каллан. – Ми зупинимося, щоб спробувати нові чудові духи в найближчому магазині подарунків, заведемо собі звичку ритися на полицях книжкового магазину на сусідній вулиці. Роблячи все це, ми заземляємося, починаємо розвивати в собі «почуття ліктя», виявляючи спільні інтереси з господарями місцевих магазинчиків, фліртуючи з симпатичним продавцем у крамниці канцелярських товарів, обговорюючи міську політику з дівчиною у сток-центрі. В підсумку наша присутність у світі не просто покращить наше життя, але може зробити краще весь світ».

Спосіб № 4: Плекати свою унікальність

Таємний ключ до краси француженки: вона задоволена собою. Єдине, що дозволяє виглядати і відчувати себе прекрасною – власне унікальне «Я», що виражає ваше серце і розум.

Тому головне в будь-яких відносинах – зберігати особистість, жити своїм життям, а не життям чоловіка, дітей, друзів. Можна любити людину, робити для неї різні «подвиги» і отримувати від цього задоволення, але ти не можеш жити за неї, а вона не може жити за тебе. Ваш коханий любить вас такою, яка ви є, і потрібно зберігати це «яка ти є» завжди…

«Француженка знає, що саме її жіночність, її відмінність від чоловіка привернула до неї увагу, – каже Кет Джеймі Каллан. – Саме ці якості кинули йому виклик. Якщо ми станемо двійниками наших коханих, завжди погоджуючись із ними, маючи однаковий з ними одяг, – життя стане зовсім прісним!».  Тому важливо підтримувати свою індивідуальність і «відмінність». Якщо жінка не приносить свою індивідуальність в жертву відносинам, а залишається окремою особистістю, чоловік знає – вона духовно вільна, навіть коли вони разом.

Спосіб № 5: Помірність у всьому

Одягатися на побачення – або одягатися в спортзал, виходити в люди – або сидіти вдома. Той же принцип «чорне-біле» проявляється у нас, коли ми об’їдаємося, то сидимо на дієті. Так і в коханні: ми відмовляємо собі в чуттєвості, а потім стаємо тривожними, втрачаємо відчуття впевненості і в результаті спимо з чоловіком, який нам зовсім не підходить: такий собі емоційний еквівалент великого пакета з чіпсами.

Прагніть до помірності в усьому. Уявляйте собі любов як шматочок дуже гарного темного шоколаду. Не женіться за дешевиною. По-справжньому насолоджуйтеся цим ласощами – чуттєвістю.

Починайте «спокушати» (у французькому розумінні слова) всіх і кожного. Практикуйтеся в тонкому мистецтві флірту. Мова не про те, щоб «заарканити» чоловіка або змусити чоловіка звертати на вас більше уваги. Ставитеся до кожного дня, кожній миті свого життя як до можливості відчувати силу своєї бажаності. Вирощуйте почуття «Я» і дбайте про здоров’я свого лібідо, добре одягаючись, доглядаючи за тілом і носячи красиву білизну.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

18 + 9 =