Як пережити зраду коханої людини

Як пережити зраду коханої людиниЗрада коханої людини завжди, при будь-яких обставин, при будь-якому соціальному статусі та матеріальному становищі дуже болюча. Вона завдає глибоку душевну травму потерпілій і невинній стороні. Факт зради коханої людини викликає цілий спектр емоцій – починаючи від шоку і закінчуючи глибокою депресією і навіть втратою сенсу життя і втрати всіх цінностей. Світ ніби меркне.

Для того, щоб пережити цю подію, постраждалій стороні у першу чергу необхідно зібратися з силами і зрозуміти – чи хоче він (або вона) в подальшому продовжувати стосунки з невірною другою половиною чи ні?

Виходячи з цих міркувань, буде зрозуміло, які кроки варто зробити, щоб віднайти душевну рівновагу і щастя:

  •  Для початку треба перестати копатися в собі, не обмірковувати інші можливі варіанти подій. Ця трагедія вже сталася і тут вже нічого не вдієш.
  • Дуже корисно виговоритися близькій людині, адже зрада – це душевна травма, біль. І якщо її неможливо вилікувати, то можна хоча б полегшити. Дуже допоможуть позитивні підбадьорливі слова співчуваючої людини. Але тут важливо не брати за правило постійно і систематично говорити про свою проблему, адже це може стати звичкою. І замість підтримки постраждала сторона буде шукати просто «жилетку для сліз», що не зменшить біль, а лише ще більше посилить її. Адже не варто забувати, що і у близьких людей та друзів є свої проблеми, і постійно розповідати про одне і теж буде не зовсім справедливо і навіть егоїстично по відношенню до інших людей. Це поставить їх у незручне становище.
  • Не варто забувати про себе, про своє харчування, здоров’я, нехтувати нормами безпеки в повсякденному житті, адже, що б не трапилося, власне життя на цьому не закінчується.
  • Дуже корисно не зосереджуватися на собі, а виявляти увагу до інших людей, тому що співчуття і посильна допомога тим, хто її потребує, відволіче вас від своїх проблем, які згодом здадуться вже менш значущими.
  • Відволіктися від думок важко, але можна. Похід у кіно, зустріч з друзями, відвідування заходів, поїздка за місто або в іншу країну додадуть позитивних емоцій, адже відомо, що про декілька речей одночасно думати неможливо. А нові враження або приємне дружнє спілкування як раз і виступлять в ролі приємних позитивних подій.

Хочеться відзначити, що поспішати з висновками і приймати рішення відразу не варто, тому що пережити зраду, звичайно ж, можливо. Всім відомо, що час лікує.

Але факт залишається фактом. Постраждала сторона в будь-якому випадку приймає якесь рішення для себе, що може позначитися не тільки на життя близьких людей, але й на матеріальному стані.

Ще важливо – зрада була випадковою подією для винної сторони або наслідком неблагополучного розвитку відносин сімейної (любовної) пари? В останньому випадку обидві сторони по-своєму винні в тому, що трапилося. Все це важливо обговорити, як би не було боляче і неприємно, і прийти до спільного рішення.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар