Як освідчитись хлопцеві в коханні?

Як освідчитись хлопцеві в коханні?“Хто не пізнав кохання – той не жив”, – писав французький письменник Жан Батист Мольєр. І з цим погодяться всі, хто не з чуток знайомий з прекрасним почуттям під назвою любов. Вона приходить нежданно і осяває навколишній світ яскравими фарбами. З її приходом ми відчуваємо себе найщасливішими, а кохана людина нам здається краще всіх.

В юному віці любов відрізняється особливим романтизмом, ідеалізацією коханої людини і відносин з нею. Закоханій в перший раз дівчині здається, що ця любов у неї єдина і на все життя, а при розставання з коханим вона помилково думає, що життя закінчилося.

Мабуть тому, більшості юних дівчат складно зізнатися в коханні хлопцю, навіть думка про це викликає у них страх і сильне хвилювання.

Звичайно, часто чоловік першим може зізнатися у любові. Але так щастить далеко не кожній закоханій дівчині. Багато з них дружать з хлопцем, таємно люблять його і роками чекають, коли ж він відповість їй взаємністю і запросить на побачення. Адже традиційно у суспільстві склалася думка, що дівчині непристойно визнаватися в любові першою.

Та іноді потрібно самій зробити перший крок і повідати своєму обранцеві серця про свої ніжні почуття по відношенню до нього, хоча поспішати з визнанням все-таки не слід. Щоб відкрити свої почуття, потрібно бути абсолютно впевненою в тому, що ти любиш цього хлопця по-справжньому. Тільки в цьому випадку варто ризикнути і зізнатися в любові першою, щоб потім не шкодувати все життя про те, що колись у юності через свою нерішучість ти втратила можливість бути щасливою. Адже, як показує життя, через роки багато жінок, які так і не змогли відкритися своїй першій любові, з подивом дізнаються, що хлопець з юності також кохав її, але вважав її дівчиною з завищеними вимогами і просто побоявся підійти до неї першим.

Наважившись зізнатися в любові першою, потрібно подумати спочатку про те, де і як краще всього це зробити. Якщо з хлопцем дівчина давно вже дружить, завжди можна знайти зручний момент і в жартівливій формі сказати йому, що  вже давно до нього небайдужа.

Адже не тільки заповітні: “Я тебе люблю!” здатні передати відчуття до нього, просто можна посміхнутись і дати поглядом зрозуміти, що він найкращий. Любов – таке відчуття, яке можна передати і без слів.

Про  любов хлопець може здогадатися по погляду або вчинкам, а якщо ж при всьому цьому він робить вигляд, що нічого не помічає, то просто можна відправити йому SMS-повідомлення. Не треба для цього використовувати шаблони зізнань у вигляді вірша, красивих фраз і чотиривіршів, якими заповнені сьогодні сторінки Інтернету. Треба створити щось своє і бути щирою. Сучасні хлопці саме цю якість цінують в дівчатах.

Відправити SMS-повідомлення звичайно простіше всього, але тільки от невідомо, чи відповість хлопець на визнання або просто промовчить. Щоб уникнути невідомості, потім потрібно набрати його номер телефону і поцікавитися, як у нього справи і ні слова про те, що послала йому повідомлення.

Якщо хлопець відповідає без особливого ентузіазму і не підтримує розмову, то краще попрощатися з ним і залишити його в спокої. Так ведуть себе хлопці, які люблять іншу дівчину, але не бажають образити ту, яка йому телефонує.

Якщо ж дівчина вирішила зізнатися хлопцеві в розмові, треба заздалегідь підготуватися до неї. Набравшись терпіння і вловивши момент, коли ви залишитеся з хлопцем вдвох в якомусь тихому й затишному місці. Наприклад, на березі річки, в лісі чи парку. Адже, коли освідчуєшся особисто, дивлячись в очі, заздалегідь відчуваєш відповідь серцем. І часто вона буває позитивною, бо впевнену в собі і оптимістичну дівчину, просто неможливо не любити!

Визнання в любові не завжди може порадувати хлопця, тому заздалегідь треба бути готовою до того, що почувши: “Я тебе люблю”, він може просто посміхнутися або відповісти: “Вибач, я люблю іншу”. В цьому випадку дівчині треба бути сильною і сміливою, не можна благати його не відкидати її любов і продовжувати дружити, як раніше.

Відсутність результату – це теж хоч якесь рішення, головне – тепер є знання, що він просто друг. Не треба витрачати на нього більше сил і енергії, потрібно перелиснути цю сторінку життя і не втрачати надію. Дуже скоро можна зустріти свого єдиного хлопця, який сам зізнається дівчині у коханні чи відповість взаємністю.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар