Як оновити відносини з чоловіком?

Як оновити відносини з чоловіком?Сімейне життя ніколи не проходить у вигляді безперервного свята. У нім багато підводних каменів, через які часто розбиваються почуття. Звичайно, справжні глибокі почуття стійкі і легко переносять удари, але такі почуття – рідкість. Шлюби часто будуються на швидкоплинних, поверхневих симпатіях, які зникають так само швидко, як і виникають. Тому час від часу дружина хоче знати, як відновити стосунки з чоловіком після чергової кризи.

Як оновити відносини?

Помилково вважають дівчата, отримуючи в РАЦСі обручку, нове прізвище і свідоцтво про шлюб: «тепер він мій і нікуди не дінеться». Насправді, дінеться. Адже шлюб – це підприємство, яке вимагає постійних вкладень, якщо його учасники бажають отримувати дивіденди.

Слід знайти спільні з чоловіком точки дотику: роботу в одній галузі або схожі види дозвілля. Якщо йому подобається рибалка, то можна запропонувати йому свій супровід. Не обов’язково сидіти годинами з вудкою в руках, можна вжити заходів до збереження улову свіжим, приготувати їжу, організувати нічліг.

Бажано виховати в собі схожі з чоловіком кулінарні смаки або хот готувати так, як подобається йому, а не тільки жінці. Якщо чоловік – вегетаріанець, не потрібно щовечора подавати до вечері м’ясні котлети, а з ранку на сніданок – печінковий паштет. Ніхто не каже, що жінці слід негайно поміняти тип харчування, але шанобливо ставитися до смаків чоловіка необхідно.

Сексуальні відносини – важливий елемент подружжя. Нормальні сексуальні стосунки – запорука довгого і щасливого життя. Жінки часто допускають типові помилки в силу неправильного сексуального виховання, отриманого в дитинстві. Закомплексовані і нещасливі в інтимному житті матері вчать дочок тому, що інтимна близькість потрібна тільки чоловікові, що пристойна жінка від «такого» задоволення отримувати не може, що близькість потрібно використовувати як приманку нагороду, стимул для отримання від чоловіка необхідних дій і вчинків.

Все це в корені невірно і на корені губить сексуальність жінки. Насправді, інтимні стосунки жінці потрібні не менше, ніж чоловікові. Більш того, жінки гостріше реагують на недолік сексу або на його низьку якість, стаючи зовсім нестерпними – дратівливими, уразливими і примхливими.

Що зробити для себе?

Коханій людині потрібно пропонувати найкраще. Тому дружині слід стати кращою, привабливішою, цікавішою. Тоді вона буде любити себе, захоплюватися собою – і небезпідставно, привертати до себе успішних людей і заново закохає в себе чоловіка.

Стара істина говорить, що чоловіки люблять очима. Це дійсно так: чоловіки насамперед оцінюють зовнішній вигляд дівчат, а потім тільки їх особисті, побутові та професійні якості. Краще всього на зовнішності жінки позначається здоровий спосіб життя. Нормалізоване харчування без переїдання, фаст-фуду і без перевищення необхідної кількості калорій разом зі спортивним навантаженням допоможуть скинути зайву вагу і зміцнити тіло.

Для тих, хто ніколи не займався спортом, відмінно підійдуть заняття на велотренажерах і бігових доріжках, велопрогулянки, плавання, йога, аквааеробіка, пілатес, спортивні танці. Проблеми з шкірою вирішуються правильним харчуванням і застосуванням масок і кремів. Якщо немає коштів на покупні дорогі засоби, можна згадати бабусині поради і використовувати звичайні продукти харчування: мед, сметану, мелену каву, ягоди, чай, молоко, яйця. Волосся і нігті можна підтримувати в порядку самостійно, іноді звертаючись до професіоналів для корекції.

Шкідливі звички дівчат відштовхують від них чоловіків і сильно, хоч і не завжди явно, дратують чоловіків. Паляча і п’юча з пляшки пиво, лаючася матом жінка виглядає вульгарно, щоб там не говорили про емансипацію, рівноправність та інше, чим люблять прикривати огріхи свого виховання і брак здорового глузду жінки.

Емансипація і фемінізм нічого спільного з вульгарністю не мають. Чоловіки – в нормі — відчувають потяг до жінок, а не до подібних собі і чи не до безстатевих істот. Тому рівноправність рівноправністю, але як і раніше привабливі жінки, які пахнуть парфумами, а не сигаретами, одягнені в спокусливий одяг, а не в мішкоподібні безформні вбрання, говорять грамотно і витончено, а не грубо і різко.

Жінка цікава своєму чоловікові тоді, коли вона цікава сама собі, коли їй самій з собою не нудно. Сумуюча жінка не особливо приваблива. Не нудьгують тільки зайняті люди. При цьому під зайнятістю розуміється зараз не просто робота, а те, від чого жінка отримує задоволення. Звичайно, ідеальна робота – це оплачуване хобі, але так буває вкрай рідко, та й не те зараз мова.

Тому завдання жінки – знайти собі цікаве хобі. Це може бути, у принципі, що завгодно: ліплення з глини, плетіння з бісеру, розведення квітів, шиття, в’язання, ведення відеоблогу, курси кулінарії, флористики, фотографії.

Коли хобі захоплює, жінка прагне якомога більше дізнатися про своє захоплення, читає, дивиться відеоролики, відвідує тренінги і семінари – стає різнобічною та цікавою.

Скандал – далеко не найкращий спосіб оновити відносини з чоловіком. Якщо жінка часто провокує сварки і скандали, її багато або навіть абсолютно все дратує, їй не подобається, то такий жінці слід відвідати невролога. Можливо, причини її поведінки – в нервовому виснаженні або постійному перенапруженні душевних сил. Невролог може призначити заспокійливі препарати, які погасять стрес, знімуть відчуття тривожності і страху, нормалізують сон, відновлять мозковий кровообіг. Іноді невролог направляє пацієнтку до іншого фахівця – ендокринолога, гінеколога, флеболога, оскільки зміни в галузях професійної компетентності цих фахівців також створюють несприятливий емоційний фон.

Якщо психоемоційний стан жінки не пов’язано із захворюваннями, їй бажано звернутися до психолога. Сімейний психолог професійно підкаже, як відновити втрачені відносини.

Що зробити для чоловіка?

Любляча жінка повинна пам’ятати кілька простих правил, дотримання яких запам’ятовується чоловіками надовго, а ігнорування мало-помалу підточує шлюбні відносини:

  • Люблячи – не відрікаються. Чоловіки мають таке ж право помилятися, розчаровуватися, засмучуватися, прораховуватися, як і жінки. Неприпустимо «пиляти» чоловіка, критикувати його пост-фактум, коли його підприємство зазнало краху і він засмучений результатом. Будь-яке починання чоловіка варто обговорювати разом і передбачати всі варіанти розвитку, а після не слід перекладати відповідальність на невдачу на нього одного. Адже успіх планувалося ділити навпіл. Подружжя повинні бути один одному друзями не тільки в гарну погоду.
  • Успіх чоловіка – робота дружини. Якщо жінка вийшла заміж за чоловіка, який ще не відбувся в професійному плані, не зайняв свою нішу в обраному напрямку, їй потрібно докласти максимум зусиль до того, щоб він розвивався професійно. Не обов’язково пізнавати тонкощі спеціалізації чоловіка, але мати про неї хоча б загальне уявлення необхідно. Дивно й жалюгідно виглядає жінка, яка не знає, ким працює її чоловік і чим він зайнятий більшу частину світлового дня на роботі. Така жінка тільки формально заміжня, але по суті живе з чужою людиною.
  • Зробила чоловікові добре – забудь. Іноді жінки ведуть себе так, ніби видають чоловікам кредити і чекають за кредитами платежів. Це відштовхує чоловіка, він наступного разу утримається не просто від звернення до дружини за допомогою чи порадою, але навіть не стане згадувати при ній про свої проблеми.
  • Зробив чоловік добре – подякуй. Це не означає, що потрібно кожен жест чоловіка у бік дружини супроводжувати витіюватою подякою. Досить буде ставитися до чоловіка також, як він ставиться до дружини або трохи краще. Життя складається з дрібниць. І від якості цих дрібниць залежить якість цілого життя. Приємні дрібниці для жінок і чоловіків різні. Вона оцінить квіти без приводу, улюблений шоколад до чаю, виконання якоїсь домашньої роботи без нагадування. Йому важливіше, що його чекали ввечері з роботи, ніж навіть втомлена дружина подбала про його вечерю, що його почули і зрозуміли в інтимному плані.

Як відновити відносини при наявності дітей?

Кожній жінці потрібно пам’ятати, що її діти – це тільки ті, яких вона народила або усиновила (удочерила). Чоловік – це доросла людина, а не нерозумне недолуге дитя, яке потрібно брати на виховання. Ось дітьми жінці і слід займатися, але не на шкоду відносинам із чоловіком. Це означає, що дітям потрібно приділяти стільки часу, скільки їм потрібно.

У матері постійно часу потребує лише немовля. По мірі підростання малюк повинен ставати все більш самостійним. Інфантильна любов матері до немовляти при нормальному ставленні змінюється на зрілу любов. Багато ж матерів няньчать своїх дітей до школи, взувають їх, одягають, чистять їм зуби і водять за руку, потім проводжають на уроки і зустрічають після уроків трохи не до випускного класу, вибирають за них вуз і факультет, контролюють, як повнолітні діти складають сесії, з ким вони зустрічаються, намагаються зруйнувати стосунки дорослого сина чи дочки з вподобаною їм, але не подобаючоюся матері людиною, потім планують весілля дітей, умовляють народжувати їм онуків, втручаються у відносини з зятем чи невісткою, намагаються контролювати виховання внуків і внучок. Іншими словами, вони намагаються прожити за дітей їх життя, махнувши рукою на своє життя і на взаємини з чоловіком (якщо він, звичайно, не втече ще до того, як діти підуть в школу).

Замість всього цього – поки не пізно і чоловік подав на розлучення! – потрібно дати дітям максимум свободи, той максимум, який вони можуть сприйняти в силу віку. А вивільнившийся час потрібно витратити на взаємно приємне проведення часу з чоловіком або саморозвиток.

Процес примирення між подружжям може затягнутися. Не варто чекати миттєвого результату. Адже відносини зруйнувалися не в одну мить, а підточувались тривалий час.

Оцініть статтю
Додати коментар